Şimdi Ara

Sygic Navigasyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
42.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkLea

quote:

Orijinalden alıntı: stronger06

45 km'lik yolda bataryam %100'den %70'e düştü... 360 km için hesapla... topla böl çıkart... arabada iphonu şarj etmek için bir iki tane laptop felan gezdirmek lazım.

ben çakmak şarjı kullanıyorum daha rahat oluyor..

Alıntıları Göster
    Adamlar %100 zam yaptı resmen programa.

• Fiyatı artmasa bugün alacaktım ama onlar kaybeder araba da navigasyon cihazım var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merty

Fiyatı artmasa bugün alacaktım ama onlar kaybeder araba da navigasyon cihazım var...
    bende bugün yükledim programı.denemek için dışarı çıktım 15 dakika bekledim ama bağlanamadı."navigasyon sinyali doğru değil" yazıyor.telefonum 3g.acaba gps'inde sorun olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih
    bende bugün yükledim programı.denemek için dışarı çıktım 15 dakika bekledim ama bağlanamadı."navigasyon sinyali doğru değil" yazıyor.telefonum 3g.acaba gps'inde sorun olabilir mi?

olabilir . 5 sn sürmüyor bağlanması . ip4
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Salih

olabilir . 5 sn sürmüyor bağlanması . ip4

Alıntıları Göster
    arkadaslar kolay gelsın herkese
    su sarjın hemen bıtme olayında
    sureklı sarj etmek bataryanın omrunu bıtırmıyor mu en azından
    eskı cıhazlarda ben oyle bılıyorum
    tam bıtmeden sarj etmeyın derlerdı eskıden dızustulere fılan

ip4 un batarya omrunu kısaltmıyormu ozellkle wifi acıkken azıcıkta kurcalarsan hemen bıtıyor

bılgısı olan arkadaslar var mı acaba

• Rahat rahat kurcala sarjet, ben gunde 10 kere takiyorum hemen hemen sarja (cihazi modem olarak kullaniyorum uzun zamandir) batarya performansinda hic bir degisiklik yok zorlasam 3 gun gider ama ben o sekildd cihazi ot gibi kullanmayi sevmiyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Rahat rahat kurcala sarjet, ben gunde 10 kere takiyorum hemen hemen sarja (cihazi modem olarak kullaniyorum uzun zamandir) batarya performansinda hic bir degisiklik yok zorlasam 3 gun gider ama ben o sekildd cihazi ot gibi kullanmayi sevmiyorm
    2 hafta once yukledim. (Ara ara gittigimde kullandigim Almanya Navigon haricinde ilk programim)
    Devamlı navi ihtiyacim olmuyor.
    Arasira bilmedigim adreslere giderken veya cok asina olmadigim biryerden ofise/eve donerken kullaniyorum.

Bugune kadar gps pozisyonlama olarak son derece tatminkar.
    Haritalari iyi. (3D yok).
    Sadece bazi site iclerinde tekyon olan sokaklarda hata yapiyor.
    Bir de belediyenin zart diye ortaya tretuar koydugu yollarda donus talimati veriyor.
    Yonlendirdigi yolun alternatifine saptigimda hemen kendisini yeni konuma gore ayarliyor.
    En buyuk sikinti ise bazi sokak isimlerini girdigimde birden cok semt alternatifi veriyor. Aradigim sokak listenin icindeki semtlerin haricinde ise bulmak cok zor.
    Bu sefer semt degil tum sehir icin arayuze dokununca o sokaklara kesisimi olan baska sokaklar cikiyor. Eger biliyorsaniz problem yok.
    Ama bilmiyorsaniz ise yaramiyor.
    Ornek vereyim. Lale Sokak diyorum. 10 tane semt cikiyor. Halbuki gidecegim semt o listede yok.
    Bu sefer Istanbul'a dokunuyorum. Mevcut butun Lale Sokak baglantili sokak isimleri geliyor. Mesela ben Lale Sokak'in Zambak Sokak ile kesistigini bilirsem Zambak Sokak'i tikliyorum. O zaman goturuyor.
    Mahalle opsiyonu olsa iyi olurdu. (Ya da var da ben kullanamiyorum.)
    Boyle durumlarda ise POI kullaniyorum. Gecen gun Okmeydani'nda bir yer aradim bulamadi. Bu sefer yakininda bir hastane oldugunu ogrendim. POI uzerinden girince oraya goturdu en azindan.
    Bu yazdiklarim istisna durumlar. Bu fiyata son derece makul.
    Aldigima pisman degilim.

Sarj icin ise cakmak sarji aldim. Baska yol yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoitsukinosuke -- 18 Ağustos 2011; 15:45:26 >

• Aradaslar su an 15 dolar, sizce deger mi? 3D gozukuyor fotgrflrdn. 3d icn ayrca pra odemeye gerek yk snrm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CThirty -- 15 Şubat 2012; 10:04:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexuality

Aradaslar su an 15 dolar, sizce deger mi? 3D gozukuyor fotgrflrdn. 3d icn ayrca pra odemeye gerek yk snrm?

gerek var.
  • Navigon'un fiyati dusunce kesinlikle Navigon alin , bende sygic almistim , goturdugu rotalarda yollar kapali veya uzun zamandir degisen yollari en son update de bile yenilememisler, alternatif rota yok, ustelik turkiyede olsam neyse avusturya viyanadayim , arabamda 2010 tarihli igo 8 var , cin mali navigasyon cihazli, o bile dogru goturuyor ama sygic hatali goturuyor, navigon ise tam benim istedigim yollardan goturuyor , parasi dusunce bir navigon almak sart benim icin, ama yeni surumunde hafif takilmalar oluyor eski 1.8.2 versiyonu daha akici harita hareket ediyordu, cihaz ipad2 3g 64 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Navigon'un fiyati dusunce kesinlikle Navigon alin , bende sygic almistim , goturdugu rotalarda yollar kapali veya uzun zamandir degisen yollari en son update de bile yenilememisler, alternatif rota yok, ustelik turkiyede olsam neyse avusturya viyanadayim , arabamda 2010 tarihli igo 8 var , cin mali navigasyon cihazli, o bile dogru goturuyor ama sygic hatali goturuyor, navigon ise tam benim istedigim yollardan goturuyor , parasi dusunce bir navigon almak sart benim icin, ama yeni surumunde hafif takilmalar oluyor eski 1.8.2 versiyonu daha akici harita hareket ediyordu, cihaz ipad2 3g 64 gb.
    mrb,
    BMW e39 Anroid işlemcili araç içi dvd gps multimedya sistemine bu haritayı yüklemey çalıştık. başarılı olamadık. bu alet nasıl yüklenir, bilen var mı? telefona değil, araç içi entegre teybe yükleyeceğiz. teybin resmini yüklüyorum. bilen biri varsa çok iyi olur.

PS: ya da bu adamların türkiye temsilciliği felan yok mu ki? oraya gitsek araçla birlikte de yardımcı olsalar.

Sygic Navigasyon

• quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

mrb,
    BMW e39 Anroid işlemcili araç içi dvd gps multimedya sistemine bu haritayı yüklemey çalıştık. başarılı olamadık. bu alet nasıl yüklenir, bilen var mı? telefona değil, araç içi entegre teybe yükleyeceğiz. teybin resmini yüklüyorum. bilen biri varsa çok iyi olur.

PS: ya da bu adamların türkiye temsilciliği felan yok mu ki? oraya gitsek araçla birlikte de yardımcı olsalar.

Sygic Navigasyon

Alıntıları Göster
    Bu programın crackli versiyonu var mı?

• Peki igo daki gibi google aramasi varmi? Cunku cok uzun suruyo cadde sokak vs…
  • POI uygulaması nedir?
    Örnek ; Türkiye/İstanbul/Kadıköy'de navigasyonda gözükmeyen bir alışveriş merkezinin bilgilerini ben kendim girdim.
    Fakat daha sonra bu bilgiyi hiçbir yerde bulamadım.Yanlışlık yapmış olabilirim.
    Konu hakkında bilgisi olan açıklamalı olarak anlatabilir mi?
    Teşekkürler.....
  • igo mu tomtom mu ndrive mı ne istersen var ama sanırım jb dogru değil emek hırsızlığı.. o yüzden hepsini sileceğim sora sora bağdat bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

igo mu tomtom mu ndrive mı ne istersen var ama sanırım jb dogru değil emek hırsızlığı.. o yüzden hepsini sileceğim sora sora bağdat bulunur
    arkadaşlar sakıncası yoksa bir konuda engin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum, ben de bu navigasyon programını kurdum ama beni çıldırttı, deneme yapmak için adres girmek istiyorum ama bir türlü giremiyorum, "git" diyorum ili seçiyorum, daha sonra caddeyi veya sokağı giriyorum ancak daha önce ili konya olarak seçtiğim halde atıyorum 5 ilde bulundu gibisinden ibareler çıkıyor, o illere baktığım zaman seçeneklerde konya olmadığını görüyorum, ayrıca kapı numarası da giremiyorum, kapı numarasını yazmak için bir seçenek yok, lütfen arkadaşlar bana acil bir cevap verin yoksa bu telefonu yere vuracağım, bu arada galaxy s2.

• arkadaslr kapi numarasini yazamiyorum ? sokak cadde tamamda aparman hane nosunu nasil Giricez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

arkadaslr kapi numarasini yazamiyorum ? sokak cadde tamamda aparman hane nosunu nasil Giricez ?
    Europa ve Türkiye Haritası var bende yeni güncellemyle mükemmel oldu 3D görseller ve grafikler harika batarya da ise iyileştirmeler yapılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

arkadaslr kapi numarasini yazamiyorum ? sokak cadde tamamda aparman hane nosunu nasil Giricez ?
    Europa ve Türkiye Haritası var bende yeni güncellemyle mükemmel oldu 3D görseller ve grafikler harika batarya da ise iyileştirmeler yapılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rollini

Alıntıları Göster
    12.1.3 kullanmaktayım s3 minide ama yönlendirme sesleri çok az yükseltme imkanı varmıdır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.