Şimdi Ara

Sygic Navigasyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
42.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Ben de aldım, fiyatına göre kesinlikle çok güzel bir program. Devamlı 3G açık olduğundan mıdır bilmem yerimi bulması 1 saniye sürmüyor. Daha önce Nokia telefonumda Garmin kullanıyordum ona göre çok daha güzel. Yol ayırımlarında düz gideceksem solda kalın gibi uyarılar vermesi hoşuma gitti.

harbiden 3g den mi bilmiyorum bende anında buluyor gps

interneti kapatıp denemek lazım :)
  • Ek bilgi; iPad baseband'ine sahip cihazlarda çalışıyor.

Çok güncel değil ama hiç olmamasından daha iyidir.
  • Ayarlar kisminda en kisa yol en uzun yol bilgileri mevcut.
  • iPhone 2G'ye yükledim ben de. Kullanımı biraz canımı sıktı beceremedim. Kabaca anlatabilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Ben de aldım, fiyatına göre kesinlikle çok güzel bir program. Devamlı 3G açık olduğundan mıdır bilmem yerimi bulması 1 saniye sürmüyor. Daha önce Nokia telefonumda Garmin kullanıyordum ona göre çok daha güzel. Yol ayırımlarında düz gideceksem solda kalın gibi uyarılar vermesi hoşuma gitti.

harbiden 3g den mi bilmiyorum bende anında buluyor gps

interneti kapatıp denemek lazım :)

herhalde konum bilgisinden buluyor. bugün yolu izi olmayan bir ilçede açılmasıyla konumu bulması bir oldu. benden de 5 yıldızı aldı
  • arkadaslar selam bır arkadasımız konuya yazmıs ama cvp cıkmamıs
    vodafone ınterntlı IP4 de navıgasyonu ınternetsız kullanabılıyormuyuz
    ılla ınternetmı olmalıdır yoksa operator destegımı olmalı fatura etkılenırmı bılgı lutfen
    bende 15 tlık uygulamayı alsam benı uzer mı hatay bolgesındeyım

tesekkurler
  • 3d olayına bosuna para vermeyin hiç bir özelliği yok 4,99$bosuna gitti..ama navigasyon programını çok begendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayceto
    arkadaslar selam bır arkadasımız konuya yazmıs ama cvp cıkmamıs
    vodafone ınterntlı IP4 de navıgasyonu ınternetsız kullanabılıyormuyuz
    ılla ınternetmı olmalıdır yoksa operator destegımı olmalı fatura etkılenırmı bılgı lutfen
    bende 15 tlık uygulamayı alsam benı uzer mı hatay bolgesındeyım

tesekkurler

Navigasyon programlarının hiçbirinde internete ihtiyacınız olmaz . haritalar yüklü gelir .
    iP4 ün kendi harita programında haritalar anlık olarak netten iner .ona da vodafone un cepneti 3g de iken yetişebilir . edge de bir işe yaramaz .
  • tesekkurler oncelıkle

pekı gps antenı olup olmadıgını bılmedıgımden soruyorum

ip4 de navıgasyon programı yuklersek harıtaları yukluyoruz
    unternetten haberlesmıyorsa

ucus modunda calısır mı demek oluyor

yerı nasıl buluyor pekı ve ne kadar dogru oluyor

ayrıca bu programda seslı komutlar var mı bırde harıtayı guncelleyebılırmıyız

bılgı verırsenız sevınırım. ısımı gorurse 60 - 90 usd odemek zorunda kalmayalım

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayceto
    tesekkurler oncelıkle

pekı gps antenı olup olmadıgını bılmedıgımden soruyorum

ip4 de navıgasyon programı yuklersek harıtaları yukluyoruz
    unternetten haberlesmıyorsa

ucus modunda calısır mı demek oluyor

yerı nasıl buluyor pekı ve ne kadar dogru oluyor

ayrıca bu programda seslı komutlar var mı bırde harıtayı guncelleyebılırmıyız

bılgı verırsenız sevınırım. ısımı gorurse 60 - 90 usd odemek zorunda kalmayalım

tesekkurler

Uçuş modunda navigasyonu kullanabilirsin . GPS anteni çalışır .
    Sesli komut var .
    güncelleme belli aralıklarla itunes üzerinden yapılıyor .
  • Bu fiyata çok çok iyi diyebilirim
  • Bu arada 20 $ olmuş fiyat :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilci
    5-6 gün önce sygic yükledim. Gerçekten çok beğendim.

Beni radara girmekten kurtardı. 400 metre kala uyardı sesli ve görüntülü olarak.

Açıkçası senkronizasyonu ve gps sinyali kalitesi açısından süper bir program.

Fiyatı daha da pahalanmadan bence alınmalı. her ipad 2 de olmalı.

saygılar

App.nin parasını cikarmissin o zaman :)
  • 2 gün önce 30 km ötedeki bir yere 10 km hata ile götürdü aptal program (yok ben hata yapmadım...). sırf denemek için gideceğim yerin koordinatlarını derece, dakika, saniye cinsinden girdim. gideceğim yeride haritada doğru işaretledi ancak yinede 10 km öteyi hedef gösterdi. bende araba kullandığım için sesin dediklerini yaptım (ekrana bakmadım). yanlış yola saptığımı anlayana kadar ve "u" dönüşü yapacağımdam felan 15 km fazla yol gittim! ha tamam aklı karıştı dedim bir daha hedef belirledim ve bu seferde ekranda daha yolun yarısında olduğumu söylerken "zeliha" hedefe ulaştınız diyip durdu. kısaca programa harika diyenler görsellerine kanmasın önce bir uzun yolda denesin derim. bende o itunes'daki harika süper yorumlarına kanıp aldım ve bin pişmanım...
    bu sırada poi'lerinde de inanılmaz eksiklikler var. kimse 12 dolara bu kadar olur demesin... bu program navigasyon programı. yapsa yapsa 10-15 metre hata yapar, kilometrelerce değil. kısaca itunes'daki reklam kokan yorumlara inanmayın ve "beni kaç kere ters yöne soktu, 10 km lik yolu 45 km de götürdü" gibi yorumlara inanın.

• bu haftasonu 360 km toplam yol yaptık tamamında açıktı sygic istanbuldan Adapazarı hacıkoy mevkiine kadar hiç hatasız götürdü getirdi 10numara program bence...
  • 45 km'lik yolda bataryam %100'den %70'e düştü... 360 km için hesapla... topla böl çıkart... arabada iphonu şarj etmek için bir iki tane laptop felan gezdirmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stronger06
    45 km'lik yolda bataryam %100'den %70'e düştü... 360 km için hesapla... topla böl çıkart... arabada iphonu şarj etmek için bir iki tane laptop felan gezdirmek lazım.

şarj konusunda haklısınız fakat tüm navoligasyon programları aynı bu konuda 180 .km de %50 şarj gitti ama ekran en parlak internet hep acikti
  • Araç şarjı kullanın.
  • 1 yili askin suredir kullaniyorum Eger baska bir arkadasinizda da yukluyse programda arkadasinizi haritada gorebiliyorsunuz. Bu program sayesinde bulusmak cok daha kolay:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stronger06

45 km'lik yolda bataryam %100'den %70'e düştü... 360 km için hesapla... topla böl çıkart... arabada iphonu şarj etmek için bir iki tane laptop felan gezdirmek lazım.

ben çakmak şarjı kullanıyorum daha rahat oluyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.