Şimdi Ara

Sygic Navigasyon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
42.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sygic yükledim ama sesli yönlendirme yi açmayı bulamadım. Var mı yardım edecek
  • Ücretsiz değil mi bu program?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Ücretsiz değil mi bu program?

An itibariyle 27 dolar fiyatı var.

https://itunes.apple.com/us/app/sygic-turkiye-gps-navigasyonu/id430288727?mt=8
  • Iphone 5 de kullaniyorum kisa sure sonra iphone 5 ekrani kapaniyor tekrar acma zorunda kaliyorum ekrani canli tutma fonksiyonu yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önceden varmıydı listede bilmiyorum ama şuan appstoreda ücretsiz top25 te
    ben yükledim ama şöyle bi durum var navigasyon sinyali doğru değil diyor bu ne demek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husNUKE

Merhaba, Apple Store da Sygic Türkiye 9.99$ dan satılıyor. Sizce bu uygulama almaya değer mi? Kullanan varsa artı ve eksilerini yazabilr mi? Bir de harita güncelleme hakkında bilgi verebilir misiniz?

Fiyat uygunmuş.
  • ipad için ücretsiz yükledim , neler kısıtlı programda ?
  • Sygic'i Note 2 'de kullanıyorum. Arabada Sygic çalışırken, telefonla görüşme yapıp telefonu kapattıktan sonra, tekrar Sygic çalışmaya devam ediyor. Ancak Sygic'in sesli komutunun ses seviyesi duyulamayacak kadar düşüyor. Telefonu açıp kapatmadan Sygic'in ses seviyesi tekrar yükselmiyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Eğer çözemeyecek isek arabaya bir navigasyon almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahattinkara

Sygic'i Note 2 'de kullanıyorum. Arabada Sygic çalışırken, telefonla görüşme yapıp telefonu kapattıktan sonra, tekrar Sygic çalışmaya devam ediyor. Ancak Sygic'in sesli komutunun ses seviyesi duyulamayacak kadar düşüyor. Telefonu açıp kapatmadan Sygic'in ses seviyesi tekrar yükselmiyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Eğer çözemeyecek isek arabaya bir navigasyon almayı düşünüyorum.

Hocam bende note 2 kullanıyorum almak istiyorum bu programı.

Çevrimdışı çalışıyormu program?
  • Ben ucretsz buldum kullaniyorum ses ckmiyor onun dsinda hersey mukemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

ipad için ücretsiz yükledim , neler kısıtlı programda ?

sesli yönlendirme dışında bir sorun yok benim bildiğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıskra

Ben ucretsz buldum kullaniyorum ses ckmiyor onun dsinda hersey mukemmel

ses sorununu halledebıldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaşlar sygic yükledim ama sesli yönlendirme yi açmayı bulamadım. Var mı yardım edecek

en erken ses sorunu ıle karsılasmıssınız?ses sorununu nasıl hallettınız*seslı yonlendırme yapmıyor?onun dısında çok guzel ama konusma yok???
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Arkadaşlar sygic yükledim ama sesli yönlendirme yi açmayı bulamadım. Var mı yardım edecek

en erken ses sorunu ıle karsılasmıssınız?ses sorununu nasıl hallettınız*seslı yonlendırme yapmıyor?onun dısında çok guzel ama konusma yok???

Igo satin aldim

• ozaman ınternete kayıt duselım benzer sorunu yaşayanlarda sızın durumunuza dusup bosuna para vermesınler;

menuden ayarlanabılıyor,phone speaker enable yapıp bolgeden turkıye yı seçiyoruz ve ses tercıhınden de ''zelıha'' ı seçip seslı navıgasyonumuzu kullanıyoruz
  • Üstadlar telefonuma yeni android işletim sistemi yükledim, yüklemeden önce lisanslı satın aldığım Sygic navigasyon kullanıyordum tekrar yükledim sygic'i fakat açılır açılmaz wifi da 3g de bağlantı sorunu hatası veriyor ve açılmıyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu nasıl halledebileceğim konusunda yardımlarınızı bekliyorum..
  • Ben ucretsizken Nlife i indirip denemiştim ve halen daha kullanıyorum. Gayet kullanışlı ve tavsiye ederim. Başarsoft haritasını kullanmakla beraber çevrimici sosyal ağlardan ds yerler bulabiliyor, böylelikle daha zengin bir ağa sahip olabiliyorsunuz.

Sesli yönlendirmesi de mevcut olmakla beraber hos bir tasarımı var. Denenmeyi hak eden bir yazılım.

Sygic de kullanmaktayım, lakin Nlife kullanınca , sygic i acmaz odum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Merhaba,

Ses sorununu için çözüm:

Ayarlar\Bölgesel\Ses kısmına gelin internetten (sadece bir kez download etmeniz gerekiyor, otomatik olarak download edecektir) Türkçe (Zeliha) seçin ve yüklenmesini bekleyin. Sonra dil kısmından Türkçe'yi seçin.

Sonrasında sesli yönlendirme çalışacaktır.

• 5230 a uygun sygic ı hala bulamadım bır ara fardı yanlışlıkla sılındı tekrardan arattım her tarafda ama duzgın bır lınke ulaşamadım:(
  • REF5727RWDUOJ6123 indirim kodu arkadaşlar kullanabilirsiniz %25
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.