Şimdi Ara

Sword Art Online (2012) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
19
Favori
70.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lazeran

bölüm 17 spoiler

yine sıkıcı mantıksız içi boş bir anime bölümü daha. sugu bu sanal dünyadaki iğrenç tipli sadece uçmaya yarayan canavarları neden bu kadar sevdi? kirito malı kılcı neden attı. bir bossu kesmek ancak bu kadar mantıksız olurdu oyun oynarken bile canvarlar gerçek insanmış gibi konuşuyor falan. log horizon boss battle larından sonra sao çok dandik gelmeye başladı buraya kadar geldik bitircez ama açkcası hiç hoşuma gitmedi bu 2. sezon

1.soru:kız ergenliğe yeni giriyor daha bağlanmasın mı, aynı zamanda sanal gerçeklikte nasıl grafikler olduğunu bilmiyoruz belkide gerçekle aynı görüntüye sahiptir kız ondan bağlanmıştır.
    2.soru: Şu yeter galiba: SYSTEM COMMAND: SUMMON EXCALIBUR

• kingocd kullanıcısına yanıt
    ilk sezon sao vs son izlediklerin tek soru bu. ilk sezon sao da iken dünya ve olaylar beni etkilerken anime yavaş yavaş harem olmaya doğru gidiyor (belkide şimdiden harem denebilir) bılmıyorum zevkler zaten tartışılmaz da ben kendi fikrimi belirttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

ilk sezon sao vs son izlediklerin tek soru bu. ilk sezon sao da iken dünya ve olaylar beni etkilerken anime yavaş yavaş harem olmaya doğru gidiyor (belkide şimdiden harem denebilir) bılmıyorum zevkler zaten tartışılmaz da ben kendi fikrimi belirttim.

herkesin zevki farklıdır hocam, ben sadece mantığı zorlaya zorlaya cevap verdim hocam sorulara. Harem konusunda... gereğinden fazla 4chanı(bilmiyorsanız araştırmayın) ilgilendiriyor o konu.
  • Ben 2.sezonu oldukça beğenenlerdenim fakat gun gale online'dan sonra 2.sezon benim için bitmiştir.

Hakkaten rezil ettiler. Böyle yavan bölümleri nasıl yapmayı becerdiler... Aklım almıyor gerçekten ve ve ve, animeyi çok klişe ve abzürt hareme çevirdiler. Hareminde bir ciddiyeti vardır bence. Komedi haremi oldu ve bu hiç çekilmez. Ne güzel harem animeleri var finallerinde gözleri doldurtan cinsten sağlam haremler hemde.

Sword art online'da harem olacaksa öyle olmalıydı animeyi resmen çoluk çocuk animesine çevirdiler yazıklar olsun.

Bitsinde kurtulalım. Saçma sapan dungeon maceraları sarmıyor. Biz bu maceraların hasını 1.sezonda zaten gördük. Kesmiyor arkadaş. Gun gale online ve sinon daha güzeldi.
  • Bu gün izledim yine bir gizem soktular biraz toparlayacaklar gibi haftaya iyi bişeyler çıkabilir.
  • Asuna'nın özel hayatı Zekken'nin hepsini patates ettiği halde yardım istemesinin gizemiyle haftayı tamamladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Asuna'nın özel hayatı Zekken'nin hepsini patates ettiği halde yardım istemesinin gizemiyle haftayı tamamladık.

Bölümler çok kısa ve zorla doldurulmuş sahnelerle gidiyor. Tam diyorum aha savaş geldi bölüm bitiyor hevesim kursağımda kalıyor. Kirito'nun herhangi bir playera yenilmesi bence imkansız tekkenle gerçek gücünü kullanarak savaşsaydı kesinlikle kazanırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Asuna'nın özel hayatı Zekken'nin hepsini patates ettiği halde yardım istemesinin gizemiyle haftayı tamamladık.

Bölümler çok kısa ve zorla doldurulmuş sahnelerle gidiyor. Tam diyorum aha savaş geldi bölüm bitiyor hevesim kursağımda kalıyor. Kirito'nun herhangi bir playera yenilmesi bence imkansız tekkenle gerçek gücünü kullanarak savaşsaydı kesinlikle kazanırdı.

Aynen Kirito hesapta salmış çokta tın modunda sebebini anlamış değilim, hem oyun güya hayatlarının vazgeçilmez parçası hepsi iddalı hemde bir boş vermişlik anlayamadım. Asuna zaten ayrı bir alem sıkıntını anlat gitsin bir içe atmalar dram, sıkıntısını paylaşacak kimsesi olmasa onuda anlıycam.

• 2.sezonu baslarda hosuma giderek izledim ama yine icine ettiler.6.bolumde biraktim.onlarca anime izledim ilk defa bi animeden bu kadar sogudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zekken de NPC heralde. Quest için uygun birini arıyormuş bizim fan servise düştü işi. Aslında güzel, fantastikten biraz daha drama dödürdü konuyu bu son bölüm ama oraya doğru daha ilerler mi bilmiyorum. Bunun sorunları oyun içinde, npcyle filan çözülecek şeyler değil. Kirito playboyu zaten doğru dürüst konuşulup derdini anlayacak tip değil. Anca ben güçsüzüm aslında diyor.
    İzlenmeyecek gibi filan da değil öyle aslında. Ben hala her hafta zevkle izliyorum nedense. Sinonun hiç screen timeı olmaması üzse de bir şekilde izlettiyor bana kendini.
  • adilazimdegilx kullanıcısına yanıt
    Aslında izlenmeyecek gibi değilde bu sezona öyle bir giriş yaptı ki GGO efsane oldu üstüne bunlar hiç tat vermiyor doğal olarak, Ashada konusunda haklısın hepsi bir yana o bir yana ama geçen bölüm bir kare bile yoktu

• Bölümün sadece son 15-20 saniyesini sevdin kuruno adamın geldi milletin ağzını burnunu kırıcak Tek kılıç kullanması saçma kendini ezik gösteriyor.
  • Zorlaya zorlaya izliyorum resmen Aincrad bambaşkaydı be..

• Koca bölüm son saniyelerde kurtardı işi geleceğini tahmin etmiştim yanlız Sinon bacı 2 bölümdür tek kare yok.
  • Son dakika dışında bölüm boştu eğer son dakikalar olmasaydı gelecek bölümü izlemeye tenezzül bile etmeyecektim sanırım GGO bittikten sonraki SAO'daki ilk heyecanlanışım

• Bu bölüm iyiydi açıkcası. Sword art online tadı verdi.
  • Kuruno reis dayak yedi galiba Boss u rahat yenmeleri lazım 27. kattalar (sanırım) Kuruno 70 küsür bosunu tek başına yenmişti bunlara tek atması lazım.Bölüm güzeldi Excaliburuda gördük
  • güzel bölümdü
  • Kirito baltası yine artistliğin dibine vuruyor o sıkıntı değil de çok soru biriktirdi bu bölüm gene. Yuuki Asuna'ya abla filan diyor sonra ağlıyor, guilde almıyorlar bunu, baharda ayrılacağız filan diyorlar... Hepsini toplayınca bu Yuuki'nin bir ablası varmış zamanında oyunları beraber oynarmlarmış guildlerinde beraber takılırlarmış falan, sonra bunlar kaza geçirmiş ablası ölmüş Yuuki felç olmuş o yüzden gerçekte yürüyemediğinden sürekli annesi (healer olan) ve okul arkadaşları ile oyundalar gibi bir yere bağlanacak sanki hikaye. Felç değilse de ya verem ya kanser yani kaçarı yok hasta bu kız
    Ama işte bizim Kirito baltası sırlarını nasıl anlıyor sadece dövüşerek onu bağlayamadım bir yere. Mümkün değil Kirito'nun ailevi bir şeyi pat diye anlamasının. Adam doğuştan balta, anca millete ben zayıfım asıl sen güçlüsün diyerek moral vermeyi biliyor.
    Haftaya bir şeyler ortaya çıkar heralde. Bekliyoruz napalım. Güzele döndü bölümler gene.

• Güzel bölümdü diğerlerine nazaran
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.