Şimdi Ara

Sword Art Online (2012) (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
19
Favori
70.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sinon'un (Asada Shino) odada ki silah çakma oyuncak olay orda biter zaten önünü açık bıraktılar '' Death Gun efsanesinin kollarından biriyim '' diyerek yani kişi sayısı belli değil. Mevzu Asuna'yı kurtarmaya gittiği zamanki gibi biter en olmadı iğneyi elemana saplarlar, ekipler gelir gibi yeni oyuna geçerler artık hep beraber.
  • Boş bir bölüm gibi gözüksede sonuçta animeyi finallemeleri için birşeyleri halletmeleri lazımdı diye düşünüyorum. Yani bu bölümün olması lazımdı :D

Final gibi bir bölümdü ama bakalım finale doğru ne olacak. Sezon 3'e yelken açıcak mı :D
  • Heralde burdan takıldıkları özel sunucularında maceralara atılırlar birde üçüncü eleman olayı var o yakalanana kadar yine olaylar çıkar tahminen.
  • 14,5 nedir ya Sinon'un hikayesini baştan özet şeklinde verdiler bu hafta bölüm yok deseler daha kolaydı
  • Valla ben animeyi biraktim.Sezon başladığında guzeldi ama yine batirdilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

14,5 nedir ya Sinon'un hikayesini baştan özet şeklinde verdiler bu hafta bölüm yok deseler daha kolaydı

O buçuklu bölümleri ben de hiç sevmiyorum ama yapacak bi şey yok sezon bitti ondandır ama. Haftaya yeni sezon başlar heralde

• Litityum kullanıcısına yanıt
    14,5 yazma dimi yaz oraya Sinon Story falan buçuklu olunca hepten itici oluyor

• Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    İlk defa guilty crown da görmüştüm bi şey olacak diye sonuna kadar izlemiştim sonra olmadı tabi

• animenin ölü diğer yarısı başladı :D

gun gale online ve sinon & kirito ilişkisi izlettiriyordu. bilmiyorum dungeon maceraları ne kadar saracak. yinede ölüsü izlenir bu animenin.

not. openin vasat. diğeri çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 19 Ekim 2014; 1:16:45 >
  • Yine başladı gerileme dönemi geçen sezondan daha iyi bir giriş falan bekliyordum gram merak etmiyorum haftaya olacakları çok yavan geldi bu giriş önümüzdeki bölümde toparlarlar umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Yine başladı gerileme dönemi geçen sezondan daha iyi bir giriş falan bekliyordum gram merak etmiyorum haftaya olacakları çok yavan geldi bu giriş önümüzdeki bölümde toparlarlar umarım.

evet kaldı ki zaten klasik dungeon olaylarının kralını ilk sezonda izlemiştik hemde gerçek hayatta ölme riskliydi. bu çok çok basit gelicek gibi duruyor.

ha diğer bölümde yine gerçek hayata bağlı bir durum & süpriz gelirde olay kritikleşirse yine güzel olabilir. ama giriş çok kötüydü dediğin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 19 Ekim 2014; 1:20:43 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    ya iyi düşüneyim iyi olsun mantığıyla yazdım aslında ama olacak belli yani geldik yine 25 bölüme tamamlayalımda nasıl olursa olsun bölümlerine karşılıklı asılmalar, Kirito'nun seçim yapamaması net şekilde ve en son Asuna'ya gönül verdim bölümleri bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 19 Ekim 2014; 1:24:26 >
  • Daha ilk dakikadan gereksiz ecchi vermesinden yine 2. sezonun fail olacağı izlenimi çıkyor aslında İlk bölümden bir şey söylemek olmaz ama. Ciddileşebilir bir şekilde yine.
  • bu sezon çok büyük hayal kırıklığı ilk sezonun 13. bölümden sonrası komple hayal kırıklığı bende log horizona devam
  • beklenilen gibi 16.bölümde tırttı. yani bir tadı kalmadı, gun gale online ve sinon iyidi. izletiyordu. death gun'ı çok çabuk harcadılar. gun gale'i çok çabuk harcadılar.

1.sezondaki heyecan ve gerilim var ken kim takar anasını satim bu bossları dungeonları. neyse sırf bi ümitle izlemeye devam.
  • 2 dk da biten bir bölüm daha
  • Freyja iskandinav mitolojisinden kaltı buralara girdi madem esinlenecen bari tasvirinde ki gibi çiz değil mi nerde altın takıları nerde şahin desenli pelerini nerde bakıldığında büyülenen güzelliği
  • SAO zevkini vermiyor artık ne bir yenilik ne de orjinallik kaldı animede Dungeon sahneleri çok çabuk geçti 3 yaratık kesip boss'a geçtiler. Kirito yine yeni ability buldu. En azından Thrym'in gücünü gösterselerdi.

• bölüm 17 spoiler

yine sıkıcı mantıksız içi boş bir anime bölümü daha. sugu bu sanal dünyadaki iğrenç tipli sadece uçmaya yarayan canavarları neden bu kadar sevdi? kirito malı kılcı neden attı. bir bossu kesmek ancak bu kadar mantıksız olurdu oyun oynarken bile canvarlar gerçek insanmış gibi konuşuyor falan. log horizon boss battle larından sonra sao çok dandik gelmeye başladı buraya kadar geldik bitircez ama açkcası hiç hoşuma gitmedi bu 2. sezon
  • Yine aynı şey oldu ilk 12 bölüm güzel son 12 tırt bundan sonra bir iki ufak olay olsada başladı yine Kirito kimi seçecek, 5 saatte Kirito'yu kendime nasıl bağlarım, Kirito'nun kalbine giden yol midesinde midir?, Kirito beni hep kalbinde taşı vs. giderde gider bölümleri.

Ben yanlış anlamışsam düzeltin Kirito Asuna ile birlikte değil mi ? bunlar aşkını falan ilan etmemişmiydi ilk sezon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 2 Kasım 2014; 7:25:57 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.