Şimdi Ara

Sword Art Online (2012) (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
19
Favori
70.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar fontun ismini bilen varmı acep :)

Sword Art Online (2012)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

Kirito baltası yine artistliğin dibine vuruyor o sıkıntı değil de çok soru biriktirdi bu bölüm gene. Yuuki Asuna'ya abla filan diyor sonra ağlıyor, guilde almıyorlar bunu, baharda ayrılacağız filan diyorlar... Hepsini toplayınca bu Yuuki'nin bir ablası varmış zamanında oyunları beraber oynarmlarmış guildlerinde beraber takılırlarmış falan, sonra bunlar kaza geçirmiş ablası ölmüş Yuuki felç olmuş o yüzden gerçekte yürüyemediğinden sürekli annesi (healer olan) ve okul arkadaşları ile oyundalar gibi bir yere bağlanacak sanki hikaye. Felç değilse de ya verem ya kanser yani kaçarı yok hasta bu kız
    Ama işte bizim Kirito baltası sırlarını nasıl anlıyor sadece dövüşerek onu bağlayamadım bir yere. Mümkün değil Kirito'nun ailevi bir şeyi pat diye anlamasının. Adam doğuştan balta, anca millete ben zayıfım asıl sen güçlüsün diyerek moral vermeyi biliyor.
    Haftaya bir şeyler ortaya çıkar heralde. Bekliyoruz napalım. Güzele döndü bölümler gene.

Yuuki npc muhtemelen. Kiritonun, Asuna yuuki ile dovusmeye gitmeden dediklerini hatirlarsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 4 Aralık 2014; 16:59:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuuki npc felan değil onu baştan söyleyelim. yalnız ilk önce mangasının okunmasını şiddetle tavsiye ederim çünkü daha fazla detay var. bu adamlar 7 bölümde 200 sayfalık kitabı katlediyor yuuki işini öğrenmek isteyen de aşağıdan temiz bir spoiler yiyebilir :)

yuuki doğuştan aids hastası, hayatının geri kalanını da bu tip oyunlara adamış bir kızcağız. ablasını da bu olaylardan bir yıl önce kaybettiğinden dolayı son bölümde asuna yuuki'ye kendisine "abla" diye hitap ettiğini hatırlattığında işte bu yüzden göz yaşlarına boğulup oyundan ayrıldı
  • Bilmeyenler için; Yuuki, Asuna' nın annesi..
    Şaka len şaka.

• yuuki kanser hastasi biri ailesi komple aidsli hepsi oluor en son bu kalior bu da olecek yakinda tek amaci isminin bi yerlerde yazmasi onu da basariyor
  • Bunları nerden öğrendiniz bildiğim üzere swo'nun mangası yok @Lazeran @tugomen
  • KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt
    kitaplar ve wiki sayfalarindan
  • bolum 22

ulan biliyordum böyle olacağını ama yinede animede görmek etkiledi.

bölüm 23

*sövmek istemiyorsan okuma* okula kiritonun yui için yaptığı cihaz ile yuukiyi götürecekler yuuki orada asuna ve yuuki seven bir kaç kişi var iken ölecek. Kirito zaten gelecekte accel world de gördüğümüz gerçek dünya sanal dünya eş zamanlı dalışının babası efsane mühendis olarak biliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazeran -- 7 Aralık 2014; 3:51:52 >
  • SAO zaten light novel. İstiyorsanız açıp okuyabilirsiniz. Direk link vermeyeyim ama şu konuda ilk mesajda var:
    http://www.reddit.com/r/swordartonline/comments/2ee0zk/where_do_you_guys_read_the_sword_art_online_light/

22. bölümün bittiği yer SAO Volume 7 Morher Rosairo Chapter 10. Sayfa 208'den devam edebilirsiniz. Linkte eski seriler ve muhtemeln sonraki seriler de var bir gün çıkarsa.

Şahsen okumuyorum ama bayağı yaklaşmışım

quote:

Yuuki Asuna'ya abla filan diyor sonra ağlıyor, guilde almıyorlar bunu, baharda ayrılacağız filan diyorlar... Hepsini toplayınca bu Yuuki'nin bir ablası varmış zamanında oyunları beraber oynarmlarmış guildlerinde beraber takılırlarmış falan, sonra bunlar kaza geçirmiş ablası ölmüş Yuuki felç olmuş o yüzden gerçekte yürüyemediğinden sürekli annesi (healer olan) ve okul arkadaşları ile oyundalar gibi bir yere bağlanacak sanki hikaye. Felç değilse de ya verem ya kanser yani kaçarı yok hasta bu kız

Sebepleri tutturamamışım ama mantık tutmuş
  • Bayadır izlemiyorum aslında izleyesimde pek yok ama başladık bikere bitireyim bari.
    Hangi fansub çevirisi tavsiye edersiniz?

Sword Art Online (2012)

• herşey çok güzeldi aşk dizisi gibi oldu birden.
  • Sezon başı iyi gibiydi ölüm silahı falan güzel başladılar ortalara doğru kirito ile sinonun yakınlaşması falan hiç sarmadı sonrasında zaten ara vermiştim 14. bölümde izlemeyi bırakmıştım bugün güncele geldim kiritonun boss savaşından önce arkadan gelip sizinle ben ilgilenecem demesi haricinde hiç iyi değildi. Zaten konu bütünlüğü falanda kalmadı. İlk sezonda böyle oldu sonlara doğru hiç beğenmemiştim.
    Demem o ki hiç izlemeyenler, başlamayı düşünmesin bile.

• Sezonu dramla kapatacak sanırım ayrıca Sinon kaç bölümdür yok Asuna fişini çekti heralde
  • Son bölümü zorla izledim resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

bölüm 17 spoiler

yine sıkıcı mantıksız içi boş bir anime bölümü daha. sugu bu sanal dünyadaki iğrenç tipli sadece uçmaya yarayan canavarları neden bu kadar sevdi? kirito malı kılcı neden attı. bir bossu kesmek ancak bu kadar mantıksız olurdu oyun oynarken bile canvarlar gerçek insanmış gibi konuşuyor falan. log horizon boss battle larından sonra sao çok dandik gelmeye başladı buraya kadar geldik bitircez ama açkcası hiç hoşuma gitmedi bu 2. sezon

1.soru:kız ergenliğe yeni giriyor daha bağlanmasın mı, aynı zamanda sanal gerçeklikte nasıl grafikler olduğunu bilmiyoruz belkide gerçekle aynı görüntüye sahiptir kız ondan bağlanmıştır.
    2.soru: Şu yeter galiba: SYSTEM COMMAND: SUMMON EXCALIBUR

At that point, I noticed one terrible fact.

I couldn't jump.

To be more exact, in my arms was a heavy load the «Holy Sword Excaliber», so jumping five meters wouldn't be possible. Just by standing, my boots already bit into the ice.

Light novelde yazan buymuş.

Güncel bölüm ise

Ve Yuuki Ölür

• Sonunu daha iyi yapabilirlerdi. Sırf yuukiyi öldürmek için bissürü bölüm yaptılar.

Derin dalma ne oluyor biri açıklarsa süper olur
  • 3. sezon gelcek mi
  • Sezonu değerlendirecek olursam, ilk ondört bölüm gayet akıcı ve güzeldi ondört ve yirminci bölümler arası zorlama bölümler gibiydi yirmi ve yirmidört arası yine gayet güzeldi. Başta yüksek tempoyla başlayıp sonra birden tüm akışın durağan hale gelmesiyle düşüşte yaşasada genel olarak iyiydi.
  • forumdaşlarım acaba 3. Sezon gelir mi gelirse ne zaman gelir bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.