Şimdi Ara

Sweden Post Takip Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
11.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 60 gün kadar önce aliexpress ten telefon aldım. singapore post a verildi ama malum batarya ile ilgili problemler cıkardıklarından kargo geri dönmüş ve tekrar sweden post a verdiler.
    sweden post un sitesinde arattıgımda takip numarasına göre 17 kasımda Türkiye ye girmiş görünüyor.
    Ama hala PTT den tracking yapamıyorum.
    Ürün ne zamana gelir veya nasıl takip yaparım deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahandevrim -- 26 Kasım 2013; 2:51:44 >

• Dispute suresi gecmis simdiye kadar aliexpres ten neden dispute yapmadiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahandevrim

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 60 gün kadar önce aliexpress ten telefon aldım. singapore post a verildi ama malum batarya ile ilgili problemler cıkardıklarından kargo geri dönmüş ve tekrar sweden post a verdiler.
    sweden post un sitesinde arattıgımda takip numarasına göre 17 kasımda Türkiye ye girmiş görünüyor.
    Ürün ne zamana gelir veya nasıl takip yaparım deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen...

TRACKING NO :

TRACKING LINKI
    http://www.hh-exp.com/EN/

60n gün o posta gümrüge takılsa yandın paran da gitti telefonda artık gümrüge takılcak geri gidicek satıcı nasılsa parasını aldı geride göndermicek baya karlı iş gecmiş olsun. ayrıca takip numarasını burda paylaşmışsın takılmasa bile takılır artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leaderjack1 -- 23 Kasım 2013; 12:23:55 >

• tolgahandevrim kullanıcısına yanıt
    Takip için vermiş olduğun linkte bahsedilen "Local mail tracking" kaydı İsveç'i kastediyor olmasın.
    Bildiğim kadarı ile Swiss ve Sweden postla gönderilen paketler önce bu ülkelere uğruyor oradan ülkemize geliyor.
  • Leaderjack1 kullanıcısına yanıt
    dispute yapabilmek için teslimat süresini extend yaptım zaten hala 17 günüm var. fakat takip numaramı burada paylasmak ile gümrüğün ne alakası var anlamadım. gümrük müşaviri donanımhaberden takip no mu araştıracak...
  • quote:

dispute yapabilmek için teslimat süresini extend yaptım zaten hala 17 günüm var. fakat takip numaramı burada paylasmak ile gümrüğün ne alakası var anlamadım. gümrük müşaviri donanımhaberden takip no mu araştıracak...

Burada Takip no paylaşıldı diye nasıl gümrüğe takılacak açıkcası bende anlayamadım, yazan arkadaş açıklarsa bizde aydınlanmış oluruz.
    Bunu yazan arkadaş gümrüğe Takip no verip ihbarda mı bulunacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsahin

quote:

Burada Takip no paylaşıldı diye nasıl gümrüğe takılacak açıkcası bende anlayamadım, yazan arkadaş açıklarsa bizde aydınlanmış oluruz.
    Bunu yazan arkadaş gümrüğe Takip no verip ihbarda mı bulunacak.

evet var öyle serefsizler bilhassa sahibinden. com gibi sitelerde satış yapanlar ihbar edelibilir. ben sadece uyarıyorum bir önlem olarak ama tabiki para sizin benim umrumda olmaz takılırsa gümrük'e. yeni başlık söyle. gümrük sorunu :)

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsahin -- 5 Aralık 2013; 18:27:47 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 60 gün kadar önce aliexpress ten telefon aldım. singapore post a verildi ama malum batarya ile ilgili problemler cıkardıklarından kargo geri dönmüş ve tekrar sweden post a verdiler.
    Ürün ne zamana gelir veya nasıl takip yaparım deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen..

kardeş sonuç ne oldu ürünün geldi mi ? su an aynı durumu yaşıyorum sweden post sıkıntılı biraz sanırım ?
  • bilals1 B kullanıcısına yanıt
    posta geldi. sweeden post sitesi gec güncelleme yapıyor. ürün geldikten tam 7 gün sonra güncellemeyi yaptılar. ptt den hiç bir şekilde takip edemedim. dispute order açmıştım. sorun kalmadı.
  • quote:

posta geldi. sweeden post sitesi gec güncelleme yapıyor. ürün geldikten tam 7 gün sonra güncellemeyi yaptılar. ptt den hiç bir şekilde takip edemedim. dispute order açmıştım. sorun kalmadı.

ayni sy bendede var 11 gun oldu hic gelisme gozukmuyor 17tracktada
  • ansızın eve gelir :)
    kardeş gelen üründen memnun kaldın mı.?
  • dyna_vt kullanıcısına yanıt
    ben bir başkası için getirtmiştim. hala sorunsuz kullanıyor. ekran dokunmatiği biraz fazla hassas gibi geldi bana. ama daha önce zopo getirtmiştim kendime. inanın bana bu discovery falan hikaye. 320 tl ye mal olmustu ve hala sorunsuz kullanılıyor ev halkı tarafından...
    getirttiğin ürünün marka modeli neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsahin

getirttiğin ürünün marka modeli neydi?
    HDC galaxy note n9002 usb 3.0 lı olan model
  • quote:

HDC galaxy note n9002 usb 3.0 lı olan model

Alıntıları Göster
    Hocam sweden post ile kaç günde geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Hiç tavsiye etmem kaybolabilir.Bataryalı tüm ürünler için "ilk sweden ordan Türkiye" "Çin=Sweden=Türkiye" en az 45 gün ve takip edilemiyor.Dolandırılmaya çok müsait.Aldığınız ürünler garantisiz ayrıca parça yok hiç bir elektronikçi çözemiyor arızaları.Bence 30 40 tl üstü hiç bir ürünü Çinden almayın.Şuda bir gerçek çinlilere Türklerden daha fazla güvene bilirsin,Ne oluyorsa Türkiye gümrüğünde indiregandi oluyor.

Güzergah Aynen Şöyle "Çin=Sweden=Türkiye" Yanlış okuyanlar olabiliyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 10 Nisan 2014; 7:13:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkzenk

quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Hiç tavsiye etmem kaybolabilir.Bataryalı tüm ürünler için "ilk sweden ordan Türkiye" "Çin=Sweden=Türkiye" en az 45 gün ve takip edilemiyor.Dolandırılmaya çok müsait.Aldığınız ürünler garantisiz ayrıca parça yok hiç bir elektronikçi çözemiyor arızaları.Bence 30 40 tl üstü hiç bir ürünü Çinden almayın.Şuda bir gerçek çinlilere Türklerden daha fazla güvene bilirsin,Ne oluyorsa Türkiye gümrüğünde indiregandi oluyor.

Güzergah Aynen Şöyle "Çin=Sweden=Türkiye" Yanlış okuyanlar olabiliyor,

Siparişlerim çoktan geldi,bir problemde yaşamadım.Yine de geçte olsa cevap verdiğin için teşekkürler.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    kaç günde geldi hocam ben araç kamerası sipariş verdim dün ilanda china post yazıyodu ama satıcı sweeden postla gondermiş takip nosunuda girmiş sisteme china post le 9 alışverişim oldu sıkıntı olmadı sweeden le ılk oluyo sorun olmaz inşallah
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.