Şimdi Ara

Sweden Post Takip Problemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
11.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kargom geldi şükür şuan ankara pim de gözüküyor ..yarın dağıtıma çıkar büyük ihtimal ..toplam 1 ay sürdü benimki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

kargom geldi şükür şuan ankara pim de gözüküyor ..yarın dağıtıma çıkar büyük ihtimal ..toplam 1 ay sürdü benimki

Hadi Gözünüz Aydın,
    Benim Kargo'da Buğün Itibarıyla PTT Sayfasında Göründü Ancak (Gönderici Kargo Bilgisi) Girilmiş Henüz, Alıcı Bilgileri Ve Nerede Olduğu Nezaman Görüntülenecek Bakalım :)
  • DjiiN kullanıcısına yanıt
    aynen swedenpost ptt sayffasını gösterdiği zaman bi 5-6 gn sonra sisteme düşüyor
  • Bize Sadece Beklemek Kalıyor,Bekleyip Göreceğiz Bakalım
  • Bu konuyu okuyanlar için mesajım bulunsun. Sweden post kullanmayın. Netherlands post kullanmayın. China post veya Singapore post kullanın. Sweden posta verilen kargoyu 20 gündür bekliyorum in process aşamasında hala. Aldığım şeyin modası geçti

• memilyo kullanıcısına yanıt
    memilyo siz ne yaptınız aldınız mı ürününüzü sizin kaç gün sürdü? Konuyu hortlaşmış olacam ama bu konu sweden post hakkında bilgi sahibi olmama neden oldu. Anladığım kadarıyla ortalama 1 ayda ürün geliyor.
  • Lanet olsun ya keşke konuyu daha önce görseydim. Salak banggood'dan xiaomi 10k pil aldım ayın 4 ünde.. 11'inde The Shipment item is under transportation dedi. Hala ses soluk yok. Yandık yani :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Lanet olsun ya keşke konuyu daha önce görseydim. Salak banggood'dan xiaomi 10k pil aldım ayın 4 ünde.. 11'inde The Shipment item is under transportation dedi. Hala ses soluk yok. Yandık yani :/

o kadar çabuk gelmez hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Lanet olsun ya keşke konuyu daha önce görseydim. Salak banggood'dan xiaomi 10k pil aldım ayın 4 ünde.. 11'inde The Shipment item is under transportation dedi. Hala ses soluk yok. Yandık yani :/

o kadar çabuk gelmez hocam

Vallaha öyleymiş hocam. Dün Türkiyeye giriş yaptı ama ^^ Paket 20 gün yatıyor. 1 hafta için kargo teslim meslim yapılıyor :S
  • benim gearbestten aldığım sweden postası takip dahi edemedim 37.gün teslim etmişler ama üstünden 5 gün geçmesine rağmen hala hiçbiryerde gözükmüyor.
  • Dumanyack kullanıcısına yanıt
    Hortlatılmış konuya baya geç cevap vermiş omacam ama sweeden post 2 ay sürüyor. Özellikle batarya içeren bir ürünse daha uzun sürüyor

• Bu batarya mevzusu neden bu şekilde ?
  • Beş para etmez bir postadır kendileri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpressden 3.5 dolarlık alışveriş yaptım .lanet sweden post a verilmiş .1 aydır ne sweden postta ne de ptt de gözüküyor. bu track number yanlışmıdır nedir. neyse china post la 2 kargo geldi . tnt ilede kargo aldım . ama bu kargo kötü heralde. bide komik olan china post la gelen kargolarımı fatura gibi kapıya takıp gidiyolar :
    D
  • neden öyle dediniz ki benim ürünümü 23 aralıkta sipariş ettim bugün elime ulaştı 1 ay bile sürmedi bence tamamen sizin şansınıza o şekilde olmuş
  • hotman176 H kullanıcısına yanıt
    takipsiz gönderiymiş onu öğrendim . bu sorun değil de 30 günü geçti hala gelmedi .
  • UF4845*****SE bu gönderi takipli bir gönderi mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: NurullahGüney

aliexpressden 3.5 dolarlık alışveriş yaptım .lanet sweden post a verilmiş .1 aydır ne sweden postta ne de ptt de gözüküyor. bu track number yanlışmıdır nedir. neyse china post la 2 kargo geldi . tnt ilede kargo aldım . ama bu kargo kötü heralde. bide komik olan china post la gelen kargolarımı fatura gibi kapıya takıp gidiyolar :
    D

sweden post takip edilebiliyor. yukarıda bende sormuştum ilk alışveriş yaptığım zamanlar nasıl diye. benim bütün sipariş ettiklerim geldi. 21 ile 30 gün arasında ve hepsini takip edebiliyordum. Bazıları geç düşüyor tabi ama 30 gün kadarda gecikmez.

Sonu SE ile bitenler Sweden Post oluyor, Yani önce isveç'e gidiyor sonra Türkiye geliyor.
    Sonu NL ile bitenler önce Hollanda'ya gidiyor sonra Türkiye'ye geliyor, Bunların hepsi de takip edilebiliyor.
    Kısacası Sweden Post ve sonu NL olanlardan korkmayın. Tabi Satıcınız DOĞRU KODU VERDİYSE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumanyack -- 17 Mart 2016; 11:51:23 >

• bende 27 şubatta bir sipariş verdim hala gelecek.
  • roodlust R kullanıcısına yanıt
    (Status updates may be available fromdestination carrier) bende de durum bu şekilde PTT güncelleme yapmıyor. Türkiye ye girince takipsiz devam ediyor anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.