Şimdi Ara

SUV Tavsiyesi ( ÖTV Muafiyeti ile) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
3.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami001

En ucuz en dolusu Renault Kadjar. Sonra Nissan Qashqai. Qashqai için ÖTV siz 85000 fiyat aldım bayiden en dolu paketine. Kadjar için 70 küsur bişey söylediler.

Otv muafiyeti herkesemi

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Engellilere ve şehit yakınlarına. Sportage hariç dizel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami001

Engellilere ve şehit yakınlarına. Sportage hariç dizel

% 40 engelli adinada alma sansimiz varmı acaba dizel bakiyoruzda ucuz ve dizel olucak bütçe 65-70 bin en fazla oda

• Başınız sağolsun bende sizin gibi suv almayı düşünüyorum ve benim görüşlerime göre modeller
    şuanda peugeot 3008 i bekliyorum dizel otomatik seçeneği gelecek bel fıtığım olduğu için masajlı ön koltuklarla almayı düşünüyorum
    skoda kodiaq var ben onuda bekliyordum ama 2 sene önce superb bakmaya gitmiştim bayide ilgilenen yok lan sen neden geldin tipinde davranışlar yüzünden türkiyede skoda ya adım atmam servisleri nasıldır bilemem ayrıca bayi işinide geçtim mart ayında türkiyeye giriş yapacak ama tüm motor seçenekleriyle değil 2.0 dizel seçeneğiyle girecek 1.6 dizel yok
    tiguan bence eleyin fiyatına göre kalitesiz ve boş tabi diğer arkadaşlar ne der bilmem
    hyundai tucson peugeot pahallıya patlarsa 2. seçenek olarak ben onu düşünüyorum amerikadaki ve avrupadaki güvenlik testlerinden çok yüksek puanlarla geçti ama 1.6 benzinli motor yakit olarak fazla yakıyor fakat servis ücretleri benzinlinin daha uygun
    kia sportage hyundai tucson ile aynı alt yapı ama tasarımları farklı ben kia ya ısınamadım sizi bilemem belki beğenirsiniz
    subaru forester kışın 4x4 ü üzmez
    audi q3 ve bmw x3 gibi araçlar marka açısından iyi ama donanım yok bunlarda da az yaksın düşük hacimli motoru olsun vergisi az olsun bakım ücretleri ucuz olsun diyiyorsanız bence yeni 3008 gerçekten iyi alternatif

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• nedense aklıma direkt crv geldi

• tucson?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

crv sanırım 9 litre civarı yakıyor, yeni tiguanı da seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

sen sanma :)
    6lt şehir içi
  • Ben pek SUV lardan hazzetmem oype bi merakimda yok. 1.6 motorun uzerine cikilabiliyorsa jeep chrokee alin derim. Grand degil sade :).

• peugeot 3008 bayağı iddialı görünüyor gerçekten
  • suzuki vitara nasıl ?
  • Hibrit rav 4

• quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Hibrit rav 4
    quote:

Orijinalden alynty: haunt54

Hibrit rav 4

ötv muafiyetiyle 2.5 motor nasyl alynacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Hibrit rav 4

Ötv muafiyeti olduğu için, şaka mısın??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haunt54 -- 6 Ekim 2016; 17:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Hibrit rav 4

Ötv muafiyeti olduğu için, şaka mısın??

muafiyet ile araç alımında sınır 1.6 değil mi? Şimdi hibrit teki ötv düşüşü ile bu 2.5 luk araç 1.6 lik olarak mi kabul ediliyor? Ben mi yanlış anladım?

• 1600 sınırı var malesef fakat hibritler için de yeni bir düzenleme olacak diyorlar...
  • siyahtemas kullanıcısına yanıt
    Hocam naptınız alabildiniz mi araç? Ben de aynı durumdan beklemedeyim daha yazı gelmedi diyo bayiler hep bekliyoruz bakalım.
  • Ben pek acele etmiyorum, hali hazırda kullandığım bir araç var çünkü... Seneye evimin taksitleri bitiyor, o zamana kadar belki daha iyi birşeyler çıkar diye de umut ediyorum. Ancak şimdi alacak olsaydım Honda CR-V alırdım... Binek araç ise BMW 4 ...
  • siyahtemas kullanıcısına yanıt
    x3 ten vazgeçtiğin iyi olmuş. bir tanıdıkta vardı, sanzuman hata verdi 11000 tl masraf cıkardı...
  • 1.6 dizel otomatik crv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experimentation -- 15 Ekim 2016; 20:58:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.