Şimdi Ara

Sushico 20tl...altlimit 60tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
4
Favori
3.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PRMGRS2 kodu ile altlimitsiz 20 tl sipariş verilebiliyor. Denemedim, deneyen varsa yazsın
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Simdi onlar düşünsün

• suşi nedir ya
  • 38 liralık bi menü aldım kuponla 17 liraya düştü online kartla ödedim arayıp teyit ettiler bakalım nasıl bir şey gelecek
  • Kod çalılıyorsa Allah yardımcıları olsun. Buradan kodu kullanan elit apaçi ekşi takımına selamlar

• Yalnız ürünlerde kullanılan malzemeler İslam hukukuna aykırı olabilir. Birde bünyemiz bu tür Çin-Japon yemeklerine alışık olmadığı için alerji yapabilir. Hassas bünyeye sahip olanların dikkat etmesini öneriyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.
    Teşekkür ederim sipariş verdim.
    Tek kullanımlık olmasaydı...
  • Ayni kodu Migros banada vermis abanin tek kod

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • denemek için baktım, hakikaten altlimitsiz :D ödemeyi yapmadım sadece :)
  • bu mutfağa çok uzağım ne önerirsiniz gençler ? alsak bişiler denesek ama yensin de yani
  • eyvallah cancan kardeş :) 21tl zebzeli erişte vardı 1tlye aldık aradılar 40-45 dakkaya gelir dedıler :)
  • Eve gidince kalirsa soylerim

• Kullandık, teşekkürler.
  • izmir menemendeyim ama alsancadan alsam gelirmi ki
  • Gönderim adresi seçme kısmında yuvarlak yere tıklamıyor Ödeme sayfasına geçemedim

• Yerimizi alalım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: powe33

izmir menemendeyim ama alsancadan alsam gelirmi ki

gelmez dostum. en uzak güzelbahçe var, 300 tl alt limit var onda da. üçyol'dayım ben, 60 tl alt limit belirlemişler. eskiden 40'tı sanki. çünkü güzelyalı'ya da 60 tl, üçyol'a da 60 tl. buraya 40 olsa kullanırdım kodu şahsen.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. İşteyim 1 tane Dana Etli Erişte söyledim. 3 tl fark ödedim. Gelince resim çekip editlerim
    Siparişim geldi. 15-20 dakikada getirdi eleman. Tadı gayet güzeldi. Et miktarı da yeterliydi. Fatura da 3 tl yazmasına rağmen malzemeden çalmamışlar. Helal olsun cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 23 Aralık 2015; 14:23:51 >

• benim sipariş geldi çıtır tavuklu makarnalı menü söylemiştim orjinal fiyatı 40 lira 15 liraya filan alınırsa yenilebilir diğer türlü 40 lira vermeye gerek yok tavuklarda odun gibi zaten :D
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Yemek üstüne hanım ve arkadaşlarına 2 tane kızarmış dondurma söyledim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.