Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.089
Cevap
9
Favori
200.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: HunterDare

Yemek yarışmasını kaybettiler o kadar ağladılar falan,ertesi gün ağa bi baktılar aaaaaa o da ne,2 tane koskocaman balık.

Tesadüf canım,tabi.

O perşembe günü yakaladıkları olay. acunn.com da günü gününe gösteriliyor 5-6 dk. Cumartesi de hafta içinin tekrarları gösteriliyor.

• ulan taner ne biçim kilo vermiş
  • yav he hersey yalan... allah akil fikir versin illa her isin icinden bi sey cikaracaksiniz derdiniz ne anlamiyorumki adamlar yalan program yapsa daha cok zorlanirlar illaki bi yerden acik verirler yani niye boyle bisey yapsinlar ha illa yalan diyosaniz izlemeyin kardesim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sibeli çocuğu için yazmak saçma ama anılı son geldiği için yazmak çok normal böyle birşey olabilir mi ?

Ayrıca bu merve derhal gitmeli çok sinsi ve yalancı.. isteyen istediğine kendi sebebine göre oy atar dünyanın en saçma nedenine göre oy atar sana bu oyu sorgulama hakkını kim veriyor ? sen anıla son geldi diye yazarken kimse ses çıkarmıyor ama sibel'i çocukları için ağlayınca yazıyorlar bu garip geliyor nasıl iş anlamadım ben.. Alp 'in yerinde olsam adada kavga çıkarırdım bunları adadakiler nasıl göremiyor ya ?

• gözümden yaş geldi arkadaş kesin izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

quote:

off şu survivor düzmece diye ağlıyan adamlar gitsin şurdan ya madem öyle izlemeyin kardeşim zorla mı izletiyorlar ? yok otelde kalmaymış falan yok öyle birşey yarışmacılara su veriliyor zaten yukarda arkadaş susuz nasıl yaşıyorlar gibisinden birşeyler demiş el insaf kardeşim bu kadar mı akıl mantık olmaz insanda

öyle deme onlar açıkgöz biz körüz göremeyiz böyle şeyleri

hayır anlamıyorumki türk televizyonlarında sanki the walking dead bir breaking bad ,spartacus ayarında yapımlar var survivor bunları engelliyor ? yine türklerin uzayla imtihanı veya fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum ayarında bir dizi koyacaklar onun yerine her türlü survivor izlemeyi tercih ederim

Cogu dandik zaten izlemeyin demissin merakli degiliz biz acik gozluyuz demedikki safrce her gordugunu inanmassaniz tvdeki anlarsiniz neyse bakin bu konuyu kapatiyiorum gelip gelip acmayin son kez iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

yav he hersey yalan... allah akil fikir versin illa her isin icinden bi sey cikaracaksiniz derdiniz ne anlamiyorumki adamlar yalan program yapsa daha cok zorlanirlar illaki bi yerden acik verirler yani niye boyle bisey yapsinlar ha illa yalan diyosaniz izlemeyin kardesim...

İzlemiyoruz ama bu elestirmemize engel degil kaldiki zaten bu yuzden bu program her onune gelen televizyoncu yapamaz saydigin sebbelerden dolayi ayrica bir acik bulma derdim yok.Siz inanin herkes istedigine inanir ama herheste gelip buraya fikrini yazabilir kimsee size ne zleyecegi i bunu izleyip izleyemeyecegin soramaz kendinizi ne zannediyorsunuz bu mesaj butun izlemeyin film vsmde izlemeyin diyen kisiler icindir.
  • bu merve her halinden çok zeki olmadığı belli ama kız kendini süper zeki zannediyo,kendince fitne fesatla takımı ayırmaya çalışıyo .kesinlikle adanın en antipatik yarışmacısı
  • quote:

sibeli çocuğu için yazmak saçma ama anılı son geldiği için yazmak çok normal böyle birşey olabilir mi ?

Ayrıca bu merve derhal gitmeli çok sinsi ve yalancı.. isteyen istediğine kendi sebebine göre oy atar dünyanın en saçma nedenine göre oy atar sana bu oyu sorgulama hakkını kim veriyor ? sen anıla son geldi diye yazarken kimse ses çıkarmıyor ama sibel'i çocukları için ağlayınca yazıyorlar bu garip geliyor nasıl iş anlamadım ben.. Alp 'in yerinde olsam adada kavga çıkarırdım bunları adadakiler nasıl göremiyor ya ?

katılıyorum ve bir özet çıkartarak görüşlerimi belirteyim

sibel yarışmalarda mustafa abi ile en etkisiz isim. mustafa abi ve sibel tüzün'ün yarışma öncesi atışması bu durumları tetikledi. ki tartışma da çok gereksizdi. mustafa abinin üslubu o şekilde belki, bi yemek yapacaklar alınganlıklar falan. neyse, evet anıl'ı yazmak saçma ama daha yarışmanın başlarında bir karar alınmıştı geleni göndereceğiz diye. nihat 'kim gelirse eleyeceğiz abi' demişti hiç aklımdan çıkmaz. anıl başarılı ve takıma çok şey katacaktır. sonuçta strateji ve duygusallık olarak ayrılmış durumda ve stratejiyi savunanlardanım. nihat, sibel tüzün'ü ve mustafa abiyi seviyor hatta plaj futbolu sonunda anıl'ı üstü kapalı eleştirmişti bu da dikkat çeken bi ayrıntı (anıl'ın sadece bi hatası vardı maçta hatta kalede oyunu kurarak gollere de katkı sağladı). bölünmeleri tetikleyen merve, böyle konuşarak sen orada nasıl huzur oluşmasını sağlayacaksın. yangına kürekle gitmektir bu. tamam gece gece türkü söylendi diye oradan gıcıklığını kaptın ama belki mustafa abi anıl'ı başarılı gördü yazılacak olarak sibel tüzün'ü seçti saygı duymak gerekir. orada çocuğun var yerine, yarışmalarda başarısızsın ya da seninle tartıştık deyip dargın, kırgın veya buruk ayrılmayı mı tercih etseydi. smslere kalmayı kendine yediremeyip böyle bir yol seçti veyahut 'ihanet' adı altında anıl'ın direkt gönderilmemesi koydu

• quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

quote:

off şu survivor düzmece diye ağlıyan adamlar gitsin şurdan ya madem öyle izlemeyin kardeşim zorla mı izletiyorlar ? yok otelde kalmaymış falan yok öyle birşey yarışmacılara su veriliyor zaten yukarda arkadaş susuz nasıl yaşıyorlar gibisinden birşeyler demiş el insaf kardeşim bu kadar mı akıl mantık olmaz insanda

hayır anlamıyorumki türk televizyonlarında sanki the walking dead bir breaking bad ,spartacus ayarında yapımlar var survivor bunları engelliyor ? yine türklerin uzayla imtihanı veya fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum ayarında bir dizi koyacaklar onun yerine her türlü survivor izlemeyi tercih ederim

Cogu dandik zaten izlemeyin demissin merakli degiliz biz acik gozluyuz demedikki safrce her gordugunu inanmassaniz tvdeki anlarsiniz neyse bakin bu konuyu kapatiyiorum gelip gelip acmayin son kez iyi forumlar.

kardeşim her gördüğümüze inanmıyoruz merak etme biraz anı yaşayın onu gerçek gibi düşünün ki öyle zaten otelde kalma yemek yeme olayı falan yok .. sizin gibi insanlar aref gösteri yaparken ip vardı ordan çıktı şurdan girdi diyen problemli beyinlerdir... eğlenmeyi öğren eğer onu hepsi yalan, yemek yiyorlar diye izlersen zevk alamazsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

quote:

kardeşim her gördüğümüze inanmıyoruz merak etme biraz anı yaşayın onu gerçek gibi düşünün ki öyle zaten otelde kalma yemek yeme olayı falan yok .. sizin gibi insanlar aref gösteri yaparken ip vardı ordan çıktı şurdan girdi diyen problemli beyinlerdir... eğlenmeyi öğren eğer onu hepsi yalan, yemek yiyorlar diye izlersen zevk alamazsın

Tamamen onyargili birisin benim beynime laf etmeden oncemkendiminki e bak herseye inansan bu lari demezdin halen ki oyle diyorsun belki demiyorsun yani nereden bu kadar eminsin asil bu beyin problemlidir.Ani yasiyorum merak etme ki zaten progrmai izlemiyorum hereseye inanmasan boyle demezdin senden ogrenecek degilim eglenmeyi sana iyi forumlar adam gibi konusacaksan alintila bilmiyorsa ogren sonra gel benimle diyaloga gir.

• Bu günün yarışmalarını merak ediyorum.
  • O değilde şuanki 15 yarışması toplansa hepsi 1 taner edemez harbiden taner gibi bi adamı zor görürüz daha survivorda
  • Şu merve elense bari.
  • Benim için doğuş ve anıl var survivor da bu ikisi elenirse daha da izlemem programı.
  • severek izliyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.