DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.087
Cevap
10
Favori
193.020
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Belgeseller - TV Programları >> Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)
Sayfaya Git:
Sayfa:

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş
      2984 Mesaj
      03 Nisan 2012 16:07:21
      Beyler ben tanerin olduğu survivorı internetten nasıl izleyebilirim. Aradım ama hiç bir yerde yok. Bulduğum yerde de açılmıyor.

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir. -John Lennon
      Origin: Rodinbee - Steam: Rodein - BattleTag: Rodein Twitch: rrodin
    • Teğmen
      205 Mesaj
      03 Nisan 2012 16:24:33
      Lütfen artık bu survivor gerçek diye kendinizi kandırmayın . bu bir eğlence programı , en fazla aç kim kalacak programı değil . Programın
      asıl amacı oyunlara ve elemelere dayalıdır . Gerisi işin ambalajıdır . Yok açlık , yok kulübede uyu falan .
      Oruç tutarken , sahura kalkıyoruz , gene de akşamı zor ediyoruz , ondan sonra iftar ve yatana kadar tekrar atıştırmalar falan oluyor . su ihtiyacı zaten
      bu havalarda çok oluyor . hele birde bütün gün o sıcakta çalış , dolaş , yüz , oyunlar oyna , kim buna susuz ve aç dayanır . kimse dayanamaz .
      o nedenle hiç birşey vermiyoruz demek tamamen palavradır . herkesin sağlığı bozulur . bu insanlar sabahtan akşama kadar aç kalmada bile çok zorlanır .

Kilo vermeleri de doğal , çünkü evdeki gibi tıkabasa ve abur cubur yemiyorlar ve daha fazla hareket ediyorlar .
      Günlük sağlıkları bozulmayacak şekilde bir miktar yemek ve su veriyorlardır . yani insan sağlığının bozulmayacağı bir kalori miktarı ( + vitamin ve mineral ) . bunun olması şart , yoksa bu şartlar altında vitamin ve mineral eksikliğinden hepsi hastanelik olur , yüzleri tanınmayacak hale gelir .
      Misal kahvaltı ve öğle yemeği verilir , akşam için siz başınızın çaresine bakın denir .

Adamlar bir oyun oynuyor o sıcağın altında , o kadar efor harcıyorlar , inanılmaz su kaybediyorlar , oyundan sonra da , size su yok , adanıza geri dönün , orda
      hindistan cevizi bulup , suyunu için diyecekler öyle mi

Tekrar ediyorum , sözleşmeleri gereği , hiç birşey söyleyemezler , bunu zaten herkes baştan kabul ediyor .
      Siz sadece oyun kısmına , eğlence kısmına bakın , bu bir eğlence programı . açlık vs. sadece işin gırıgırı , gerçek değil .

• Onbaşı
      29 Mesaj
      03 Nisan 2012 16:26:03
      Ünlüler en iyisi Alp, Nihat, Almeda, Sibel keske anıl gitseydi
      |
      |

• Binbaşı
      1037 Mesaj
      03 Nisan 2012 16:44:04
      gerçek olduğuna inanan var mı hala yahu. 11 yaşındaki yeğenim bile bu yarışma düzmece diyor.
      |
      |

Don't forget who you are and where you came from.
    • Yüzbaşı
      390 Mesaj
      03 Nisan 2012 16:46:03
      Yeni video yayınlandı sitesinde, Mustafa Topaloğlu ağlıyor Sibel gitti diye
      Merve falan da oyuncu olsaymışsın diyor. komedi bu mustafa ya
      |
      |

Leyla ile Mecnun

"Gelip Gelmeyeceğini de deme.
      Giden geri gelmiyor zaten."
    • Yarbay
      11926 Mesaj
      03 Nisan 2012 17:33:58
      bu yarısmada ;

1- kızlar gerçekten berbat..herhangı bır gün sokakta bunlardan çok daha guzellerı var..

2- ünlüler desen bunlar ünlü falan degıl..

sonuç - izlenmez..
      |
      |

Witcher - Fallout - Mass Effect - The Elder Scrolls - Dragons Dogma - Dark Souls - Tomb Raider - Last of Us - Bloodborne
      Intel Core i3 7100 3.9 Ghz - Asus GeForce GTX1050TI Rog Strix 4GB - 8GB DDR4 2400mhz
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      03 Nisan 2012 17:36:06
      quote:

Orijinalden alıntı: muelincolt

Bir dahaki sefere yine anılı yazar bu ünlüler

kesinlikle katılıyorum, anıl her seferinde sms e çıkacak ama bu hafta gibi hepsini en azından pekçoğunu eleyecek bence...
      |
      |

• Yüzbaşı
      761 Mesaj
      03 Nisan 2012 18:34:29
      survivor ın gerçekliği ile ilgili peşin fikirli olmamakta fayda var. ben büyük bir ihtimalle gösterilenlerin ana hatlarıyla doğru olduğunu düşünüyorum. yarışmacılar susuz kalmıyorlar. içme suyu ayrı olarak veriliyor ki bunu söylüyorlar zaten. ayrıca adada kameramanların kaldığı yerler var. belki belli saatlarde yarışmacılara yatmaları için buralar tahsis ediliyordur ama bu bile düşük ihtimal. kilo verdiklerini gözlerimizle görüyoruz. yiyecek konusunda kamer ile gördüklerimin dışında takviye almadıklarını düşünüyorum. hindistan cevizi ciddi kalorisi olan bir şey.
      yarışmacıların uyandıklarında yüzleri gözleri şiş bir halde görüyoruz. bunu filmlerde bile yapamıyorlar. ayrıca diyelim ki yarışmacılara düzenli yemek veriliyor bu neden bizim programı izlememize engel olsun ki.. biz birbirleri ile giriştikleri mücadele için ego yarışları için izlemiyor muyuz zaten..
      |
      |

• Yarbay
      2146 Mesaj
      03 Nisan 2012 19:04:01
      Bu Merve çok sinsi gerçekten. Almeda'yı reyis ilan ediyorum.

• Yarbay
      15252 Mesaj
      03 Nisan 2012 21:16:00
      Merve
      |
      |

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ
      Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
      2009
    • Yüzbaşı
      871 Mesaj
      03 Nisan 2012 21:24:33
      Çok sıkıcı geçiyo ya.Hiç ''action'' yok

Leyla İle Mecnun

Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY!
    • Binbaşı
      1173 Mesaj
      03 Nisan 2012 21:34:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Beyler ben tanerin olduğu survivorı internetten nasıl izleyebilirim. Aradım ama hiç bir yerde yok. Bulduğum yerde de açılmıyor.

Aynen yai ne öncesi nede tanerli bölümleri bulamıyorum, Acun kaldırttırıyorlar sanırım.

• Yarbay
      3758 Mesaj
      03 Nisan 2012 22:03:21
      quote:

Orijinalden alıntı: emrecvdr

NAZ AYDEMİR ve GÜLEN BENZEMİYOSA BENİ BULUN :D

Hocam bunların birisi ekvatordan, diğeri kutuplardan basık :D

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
      "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
    • Yarbay
      2984 Mesaj
      03 Nisan 2012 22:09:37
      quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Alıntıları Göster

Aynen yai ne öncesi nede tanerli bölümleri bulamıyorum, Acun kaldırttırıyorlar sanırım.

Bir sitede karşılaştım, show tvnin telif hakları yüzünden kaldırıldı diye. Büyük ihtimal acun kaldırtıyor. Ne gerek var buna ya bırak izleyelim işte. En azından kendi sitene koy.
      |
      |

Hayat, siz başka planlar yaparak meşgul olduğunuz sırada size olan şeydir. -John Lennon
    • Yarbay
      9460 Mesaj
      03 Nisan 2012 22:14:21
      Bu tahta dovus arenasi nedir acun onca sene program yapti bu kadar basit hatalar halen tahmin ettigim oldu adam kaydi dustu daha beteride olabilirdi basinizi carpip beyin kaqnamasi vs olsa kim verecek hesabini parayla halledeller halbuki insan kenarlarini sungerden vs yapar zaten kenara gelmis adam yuzde 99 dusecektir daha beter sakatlanma vs olabilirdi ihmal sonucu.Guya tahta suyu emiyor ne kadar emecek ayaklari islak zaten farkli yuzeyden yapip sunger yapslaar ya kenarlarini.
      |
      |

• Yarbay
      9460 Mesaj
      03 Nisan 2012 22:20:24
      quote:

Orijinalden alıntı: JHendRix

Var mısın yok musun yarışması vardı bi aralar.Eskiden Ferahevler MEtin Oktay tesislerinde çekiliyordu ozamanlar seyirci olarak izlemeye gidiyordum(Hatta orda yarışan Emin vardı bizim mahellenin çöpçüsüydü herkes tanır Emin'i).Orda çalışan kameramanla muhabbetim olmuştu.Daha sonra bu var mısın yok musun da yarışanlar survivor yarışmasına katıldı.Başladıktan 2 hafta sonra yine Ferahevler'de aynı minübüste karşılaştık kameramanla.Sordum sen survivor a çekimlere gidiyor musun diye o da hayır dedi.Muhabeti ilerlettim survivordan falan bahsettik.Kameramanın dediği aynen şuydu: "Haftanın belirli günleri çekimleri yaptıktan sonra herkes otelde odasına geri dönüyor,adada yaşadıkları falan yok."Ben inanmadım dedimki madem otelde yaşıyorlar yarışma bittikten sonra niye yarışmacılar bunu gazeteye vs... anlatmıyorlar o da Acun yarışmacılarla ağır sözleşmeler yapıyormuş.Yani söylerse ağır tazminat alma vs... gibi bişey.

Valla yalanım yok cool story değildir ben size kameramanın söylediğini söylüyorum günahı boynuna,bana sorarsanız ben Acun'un bi haltlar karıştırdığını düşünüyorum.

Zaten bunu bilmeyen veya aksini dusunen varsa bence tekrardan bazi seyleri tekrardan dusunsun yani bu kadar saf olmasin zaten ben bastan beri sahte oldugunu biliyordum bu bir eglence programi kaldiki o adadaki sartlarda o insanlar avlanmayi bilmiyorlar ve oradaki gidalarla birakin polemik yaratmayi dedikodu yapmayi konusacak haliniz kalmaz hep diyetle kilo verdir sanki bizde yedik bu kadar saf olmayin arkadaslar zaten anlasma yapildigini tahmin etmistim yoksa adamlar aptal mi soypelyip yarismayi nbatirsinlar kesin cok buyuk bir para cezasi vardir gizli tutulma olayi.Herkes cok iyi balik avliyor unluler vs gecin bunlari hayatlarinda kendileri balik ayiklamamaislardir bile birde dedigim gibi hic mi insan kirlenmez iki sakal uzat bitti kadinlar neden olabileceginden bakimli cunku teloevizyonda seyirci bilincaltinda bunu istemiyor ama temiz olmalarini yadirgamniyro cunku kadinlar bakimli olmali ama erkeklerde sakal disinda ve kilo disinda fark yok.
      |
      |

• Yarbay
      4599 Mesaj
      03 Nisan 2012 22:28:55
      quote:

Orijinalden alıntı: godilli

Çok sıkıcı geçiyo ya.Hiç ''action'' yok

şu sezonu izleyebileceğim yer yokmu allah rızası için yaa
      |
      |

• Yarbay
      4599 Mesaj
      03 Nisan 2012 22:48:55

|
      |

• Yarbay
      2984 Mesaj
      03 Nisan 2012 23:04:26
      Eski survivora bakın ya süpermiş.

|
      |

• Yarbay
      2925 Mesaj
      03 Nisan 2012 23:54:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Alıntıları Göster

doğuş sondaki hareketi süper

|
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.