Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.089
Cevap
9
Favori
200.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: godilli

Çok sıkıcı geçiyo ya.Hiç ''action'' yok

Taner gibi yarışmacı gelmez bir daha.Adamın her hareketi olaydı.

• taner acuna obamaya mektup yazarmısınız demiş
  • Ben diyorum düzmece olması daha zor:) anlaşılmıyorum galiba.

Hem herkes izleyip izlememekte özgür , gece Otelde gündüz çekimde çok saçma ya:) bunu yapmak harbiden zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoseDn -- 4 Nisan 2012; 0:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Ben diyorum düzmece olması daha zor:) anlaşılmıyorum galiba.

Hem herkes izleyip izlememekte özgür , gece Otelde gündüz çekimde çok saçma ya:) bunu yapmak harbiden zor.

Anlasiliyorsun ama senin oyle dusunmen cogunlugun oyle dusunmesi demek degil kusura bakmada gerekce yok biraz sacma neden zor odul yarismasinda gorduk diplerinde oteller.Kameralar vs tasinmasina gerek yok neden zor olsun Acun basar parayi en kolay sekilde yapar konaklamayi vs size gore zor olabilir ama sirkete engel olacak birsey yok sen orada adayi gorursun ama kameranin arkasinda bir dunya olmadigini nereden biliyorsun unutma televizyon senin gormek istedigin yeri ceker bunu oraya gitmeden bilemeyiz.

• Yahu ne zeki adamlar var şu forumda adamlar adadan ödül oyunları için gittikleri yerde evler arabalar olması gayet normal hatta ampulans bile var ne yani yarışmalardamı adalarda yapılacaktı? Neymiş resimlerde evler arabalar görünmüş nasıl mantıktır bu ya?

Madem adamlar akşama oteldeler kamerelarda sadece yarışlar çekiliyor o kadar kilo kaybını nasıl veriyorlar?
    Bacakları vücutları vs.. nasıl o kadar yara oluyor?
    Bunu nasıl sadece sizin gibi 2-3 zeki kişi fark edebiliyor illaki bir şekilde duyulması gerekirdi adaya giden gazeteciler olmuştu onlarda mı kurgulanmış herşey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Yahu ne zeki adamlar var şu forumda adamlar adadan ödül oyunları için gittikleri yerde evler arabalar olması gayet normal hatta ampulans bile var ne yani yarışmalardamı adalarda yapılacaktı? Neymiş resimlerde evler arabalar görünmüş nasıl mantıktır bu ya?

Madem adamlar akşama oteldeler kamerelarda sadece yarışlar çekiliyor o kadar kilo kaybını nasıl veriyorlar?
    Bunu nasıl sadece sizin gibi 2-3 zeki kişi fark edebiliyor illaki bir şekilde duyulması gerekirdi adaya giden gazeteciler olmuştu onlarda mı kurgulanmış herşey?

Ilk cumlende hem evler arabalar olmasi gayet normal diyorsun sonra evler arabalar gorunmus mantiga bak kiloyu nasil veriyor diyorsun yani kisacasi kendinle celisiyorsun kimse zeki demedi sen insanloari assagalayamissin bunun icin zeki olmak degil gozunu acman yeterli bunuda televizyonun gosyterdigi hersey inanmayarak baslayabilirsin sen haberlerde gordugun herseyin dogru oldugunada inanirsin kesin.Adamlarin dietisyeinin olomadigini nereden biliyrosun hesaplayip ona gore kilo verdiriliyor hangi gazeteci adayi gitmis bilmiyorum ama onlarda imzalar kesin kagit sessizlige dair sen gercekten yarali olduguna inanmaya devam et son kazadan sonra gozumle gormedigim hicbir kazanin sonucu yaraya inanmam.Sadece iki uc kisi degil mantikli dusunen herkes anlar bunu nick mesaj uyumu kisacasi orada hic mi gormediniz odul oyunundan sonra gecen yarisma adamlar adalarda otele gitti oradada yasayan insanlar oteller binalar arabalar vr bir bot uzakliginda.

• quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Yahu ne zeki adamlar var şu forumda adamlar adadan ödül oyunları için gittikleri yerde evler arabalar olması gayet normal hatta ampulans bile var ne yani yarışmalardamı adalarda yapılacaktı? Neymiş resimlerde evler arabalar görünmüş nasıl mantıktır bu ya?

Ilk cumlende hem evler arabalar olmasi gayet normal diyorsun sonra evler arabalar gorunmus mantiga bak kiloyu nasil veriyor diyorsun yani kisacasi kendinle celisiyorsun kimse zeki demedi sen insanloari assagalayamissin bunun icin zeki olmak degil gozunu acman yeterli bunuda televizyonun gosyterdigi hersey inanmayarak baslayabilirsin sen haberlerde gordugun herseyin dogru oldugunada inanirsin kesin.Adamlarin dietisyeinin olomadigini nereden biliyrosun hesaplayip ona gore kilo verdiriliyor hangi gazeteci adayi gitmis bilmiyorum ama onlarda imzalar kesin kagit sessizlige dair sen gercekten yarali olduguna inanmaya devam et son kazadan sonra gozumle gormedigim hicbir kazanin sonucu yaraya inanmam.Sadece iki uc kisi degil mantikli dusunen herkes anlar bunu nick mesaj uyumu kisacasi orada hic mi gormediniz odul oyunundan sonra gecen yarisma adamlar adalarda otele gitti oradada yasayan insanlar oteller binalar arabalar vr bir bot uzakliginda.

Ada olmayan, yarışmaların yapıldığı bir yerde evler arabalar görünmesi gayet normal ve bunun garip olduğunu düşünmenin mantıksız olduğundan bahsediyorum orda, ama anlayamamışsın orası ayrı.

Evet haberlerde gördüğüm bütün haberlere doğru gözüyle bakıyorum herşeye yalan haber gözüyle bakmak bence rahatsızlıktan başka bir şey değil, herşeye şüpheyle yaklaşmak açık gözlülük değil dediğim gibi büyük paranoyaklık tır.

Yaralanmadan kastım özelliklede kızların ve diğer yarışmacıların bacaklarındaki yaralar, izliyormusun yarışmayı bilmem ama adamların bacakları olsun vücutları olsun yara bere içinde hatta bazılarında morluklar var, ama senin mantığına göre makyaj vardır değil mi? Yok eğer izlemiyorsan neden bu kadar emin ve bilmiş konuşuyorsun?

Mantıklı düşünen herkes anlar demişsin ama mantıklı olan bir insan herşeye %100 kesin gözüyle bakmaz, program evet gerçek ama sahte olduğunu iddia eden sizler kadar bilmiş bilmiş konuşamıyorum malesef.

Geçen sene 2 tane gazeteci gitti röportajını yaptı bir süre izlenip yapıp gelip köşesine yazdı, Bu senede Acun bazı gazetecilere gelmesi için davette bulundu tabi bir imzaya bakar demi, o yüzden bu kadar rahat bir şekilde önüne gelen gazeteciyi çağırabiliyor.

Yine geçen sene acunn.com'da bazı oyunlarda 1.olan birçok kişi adaya getirildi, onlarada imza attırıldı değil mi? Madem kurmaca neden insanları adaya getirip izletmek istesinler ?

Yarışmada ağlayan,sinirlenen değişik şekillere giren yarışmacılar eğer oyun yapıyorsa hayatımızda hiç görmediğimiz mükemmel oyunculara sahipmişizde haberimiz yokmuş ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Ben diyorum düzmece olması daha zor:) anlaşılmıyorum galiba.

Anlasiliyorsun ama senin oyle dusunmen cogunlugun oyle dusunmesi demek degil kusura bakmada gerekce yok biraz sacma neden zor odul yarismasinda gorduk diplerinde oteller.Kameralar vs tasinmasina gerek yok neden zor olsun Acun basar parayi en kolay sekilde yapar konaklamayi vs size gore zor olabilir ama sirkete engel olacak birsey yok sen orada adayi gorursun ama kameranin arkasinda bir dunya olmadigini nereden biliyorsun unutma televizyon senin gormek istedigin yeri ceker bunu oraya gitmeden bilemeyiz.

Kardeşim diyorum ki çok belli olur. Öyle böyle değil hemde. Adamların sandviç olsun pizza olsun nasıl yediklerini bir izle. Mustafa Topaloğlu pizza kutusunda kalan parçayı bile yemeye çalışıyordu:)

Ki psikolojik olarakta bu belli olur.

Ayrıca kilo verdikleri görüntüleri izle geçen sene. O mantığa göre Acun zayıflatmak için fitness ekibi falan kurması lazım:)

Yarışma yapılan yer ile kaldıkları yer farklı. Her yarışma farklı yerde ve yarışma yerine taşınıyor yarışmacılar.

Kaldıkları yer ormanın içinde ve üstten görünümü veriliyor her program nerdeyse.

Araba olayına gelirsek yarışma 1 kamera ve 3-4 kişi ile çekilmiyor herhalde. Ekip sayısı fazla ve zaten bazı yarışmaların yapıldığı yer köye yakın yerler:)

• Yorumlarimi dikkatli okumadigin veya okumak istemedigin cok acik ben yarisma duzmece dedim oradaki yasam ama yarislarin oyunlari vs o performanslari bilemeyiz dedim sen yine carpitip sanki butun hersey icin emin degilim susu vermissin sana iyi forumlar.
  • konu bütün dağılmış.

beyler şu sibelin gittiği sahne varsa koyun bakalım ne olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

konu bütün dağılmış.

acunun sitede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

marfaoğlu yeter tamam kirletme konuyu ya

Konuyu dagitmiyorujm gercekleri soyluyorum her survivor konsunda olur zaten bu olay konuyu kirletmiyorunm cunku tartisan ve bunu savunan arkadaslarin tutumu yuzunden konu bu hale geldi eglendiriyorsa izleyin zaten o yuzden tutyor ghercek olmasa bile iyi bir atmosfer sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

konu bütün dağılmış.

acunun sitede var

nasılda akıl edemedim.

teşekkürler bakayim.
  •  Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomen

olmamış.

Kratos yada lakabı olan camokaya daha çok benziyor.
  • Takip ederim arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

olmamış.

Kratosa cok benziyor zaten gorunce aklima ilk o geldi tam yunan mito,ojisindeki karakterler gibi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

olmamış.

Kratosa cok benziyor zaten gorunce aklima ilk o geldi tam yunan mito,ojisindeki karakterler gibi.

bu adam olmasa ne yapacaklar ya.. tutyor, temizliyor, pisiriyor, agaca tirmanip yerliler gibi coco topluyor, ag geriyor, yarismalardaki basarisi zaten ortada..

• sayfayı zangefle doldurmuşsunuz
  • quote:

Yorumlarimi dikkatli okumadigin veya okumak istemedigin cok acik ben yarisma duzmece dedim oradaki yasam ama yarislarin oyunlari vs o performanslari bilemeyiz dedim sen yine carpitip sanki butun hersey icin emin degilim susu vermissin sana iyi forumlar.

Gec bu ayaklari. 2 sezon oncede hakanin oldugu vakit yok su elenecek adadan haber vs vs soylemler oldu. İstanbulda goruldu su kisiler elenmis dediler faceden resim paylastilar yok discoda egleniyorlarmis. Sonra tv de gorduk ki hepsi yalan farkli kisiler elendi hep...

Orada o kadar gazeteci var biliyor musun ? Pascal-nihat kavgasi ayni gun gazetelere yansidi haberin var mi?? Anlik bilgi akisi geliyor buraya. Goz gor gore kendini rezil etmez Acun... Otel motel tamamen yalan !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.