Şimdi Ara

Survivor 2018 (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: franz392

Fragmanı yenilemişler. Damla ve Sahra'nın konuşmaları eklenmiş. Sahra'ya amma süre vermişler bir de. Mağdur reis konuşmadan önce 2-3 yumruk sallamış, Nagihan'ın da konuşmasını uzatmışlar ama robot gibi, suratında mimik yok resmen. Sonuç olarak en iyisi açık ara ile Murat.

https://survivor.acunn.com/survivor-2018-10-subat-ta-basliyor-iste-all-star-kadrosu-1113506-video

Nagihan kocayıda bıraktı artık saldırır iyice oyunlara :D

• nihat doğan turabiyi diskalifiye ettirir ben size söyleyeyim
    çünkü nihatın kendini ezdireceğini, turabi atar yaptıgında geri vites yapacagını zannetmiyorum.
    tabi delikanlılıgından değil show amaçlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaydonunAbisi

Ünlülerden elle tutulacak bir Damla var

kesinlikle
  • Hakan'ın yarışmadaki tek amacı Turabi. Twitterda,fragmanda, röportajda hep gönderme yaptı. Adem de anlaşamaz Turabiyle. Ama Adem'le Hakan da anlaşamaz . Bu ada minimum 3 parça olur maksimum Nihat-Turbo-Nagi hariç herkes tek bile olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charm kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla hakan ademi bayağı savundu panaromada ikisi yakın arkadaş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönüllülerin fragman ne zaman acaba?
  • Gönüllülere gerçekten büyük haksızlık.Zaten yarışmaya yenik başlıyorlar birde tanıtımlarıda yayınlanmamış Acun'un amacını gerçekten merak ediyorum.
  • ümit karan Galatasaray taraftarının desteğini alamaz mı ya ? :)) hiç sans vermemişssiniz.)
  • Boksörüm ama mağdurum.Lütfen SMS.

• Fragman analizim ;
    Hilmicem:Bildiğin Turabiye laf sokmuş.Gerçek şampiyonun kim olduğunu göstermeye gidiyorum derken All stardaki şampiyonluk benim hakkımdı demek istemiş.O zamanlar çünkü Hilmicem Turabinin etkisi altında kalmasaydı net şampiyon olurdu.
    Murat:Tanıtımdaki en iyi konuşan yarışmacı bence.Survıvor değişti ama bende değiştim korkmuyorum demek istemiş.
    Merve Aydın:Evet Survıvor'un bir bayan şampiyona ihtiyacı var ama bu kesinlikle Merve olamaz Begümün karşısında bile zorlanan Merve Nevin ve Birsenin karşısında balon gibi patlar.
    Sahra:Karakterini bildiğim için vardığın noktadan bir adım ilerleyemez diyorum.
    Nihat:Parkurlarda bir halt beceremiceğini anlayınca olaya farklı bir boyuttan bakmış
    Damla:Arkasında ki kitle çok sağlam bugün ilk yayınlanan tanıtımda konuşmadığı için bile ortalığı birbirine kattılar TT yaptılar.Gerçekten gönüllere dokunmuş bugün bunu anladım.Performansınıda göz önünde bulundurursak bu sene şampiyonluğa net aday.
    Turabi:Gerçekten çok basit bir insan yorum yapmak istemiyorum.
    Sema:Şampiyonluğu istiyorsa direk yarışmadan çekilsin bence geçen sene ki yancılığını kimse unutmaz.
    Adem:Mağdur reis o virgülü sen değil halk bıraktı bunu unutma noktayıda koyucağını sanmıyorum.
    Nagihan:Yayınlanan uzun tanıtımda yine kibrini fazlasıyla belli etmiş.
    Hakan:Turabinin üstünden yürüyor sürekli yaptığı algıları unutturucağını sanıyor sanırım.
    Ümit Karan:Adam tanıtım çekimlerine bile gitmemiş evde çekip yollamış sanırım

• Survivor öncesi ısınma turları için Exatlon Mexico’ya bakın derim ama bizim Survivor’dan soğuyabilirsiniz.

Daniel Corral diye bir herif var. 11.bölümde katıldı yarışmaya. Kendisi olimpiyatlara katılan bir jimnastikçi. Böyle bir şey görmedim ben. Vücut esnek olduğu için engellerden çok kolay geçiyor. Zaten hızlandığında kamera hızlı çekimde sanıyorsunuz. Her parkurun rekoru onda zaten. Vallaha çok garip.

Yalnız bizim Survivor’da böyle adam alsan yarışma da rekabet kalmaz.

• İlk gruplaşma değil de yakın takılma tahminlerim, Adem-Murat, Ümit-Nihat, Tura~bi-Nagihan.. Bunların kafa uyuşur. Sonra eklenmeler olur. Hakan, Ümit'lere. Hilmi-Sema ve Damla gibi..

Tabi ilk gerginlikte nerede duracakları da dengeleri değiştirir. Geçen sene Sedat'ın, Serhat kendisini yeterince desteklemediği için içerlenmesi ve yaptığı ağır tribasyon aklıma geldikçe hala gülüyorum.

• Tanıtımda Hakan'ın aforizması ve Hilmi'nin göndermesi şahaneydi...

• Onlar hazırlar peki

ya

siz ?

• murat ciddi hatalar yapmazsa.kendini turabiye ezdirmek gibi.karakter koyarsa oyunlarda da istatistik yaparsa birinci favori

• Bu nagihan dudaklara silikon falanmı yapmış rezilliğe bakarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 2 Şubat 2018; 22:35:44 >
  • Anche kullanıcısına yanıt
    daniel müthiş yarışıyor, ben hilmi ve atakanı parkurda izlemesinin çok zevkli olduğunu estetik yarıştıklarını söylüyordum da daniel üstad bambaşka

neyse bizde de survivorın dahi çocuğu hakan var, hiçbiri olmasa bile o yine izletir bu yarışmayı. atakan gibi korkaklar değil mourinho hakan gibi kral çıplak demeyi göze alan cesaretli savaşçılar lazım bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

murat ciddi hatalar yapmazsa.kendini turabiye ezdirmek gibi.karakter koyarsa oyunlarda da istatistik yaparsa birinci favori

2013'deki muratı biliyoruz insanlar daha başlamadan turabi şampiyon merve kazanır modunda ama insanlar muratla hilmiyi benzeştiriyor hilmi murattan daha iyi parkurcu eyvallah ama daha iyi bir survivor asla değil hem ada hayayı hem liderlik özellikleri üst düzey bir yarışmacı murat performansı şampiyon olmak içi yeterli ama zirvede bitiremez keza 2 senedir performans birincileri kadın (nagihan,sema) ama biri 4 biri 5.oldu 2 senedir yarışmayı performans ikincisi olan erkek kazanıyor muratın şampiyonlugu performansta ilk 3 de olmasına baglı zayıflamış birazda dengede problemlerini çözerse insanlar olası hilmi smsinde murattan yana olacaklar (2013'de murat hilmiye %52-48 ile geçilmişti) turabi finale falan kalırsa halk karşısındaki kişide birleşecek turabinin kaybetmiş halini görmek için 500 sms atacak insanlar tanıyorum 2 kez kazandığın yarışa üçüncü kez geliyorsan kaybetmeyi göze alacaksın ve o gün benim en eglendiğim gün olacak

• Pataaaaaateesssssssssss

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Onlar hazırlar peki

ya

siz ?

Tv8 logosu Adem in suratını kapatmış.

Adam yine mağdur olmuş lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 2 Şubat 2018; 22:34:8 >

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.