Şimdi Ara

Survivor 2018 (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Gönüllüler için son elemelere kalan 3-4 erkek atletin olduğunu biliyorum. Hatta 1 tanesi Acun’un yaptığı Ninja Warrior’da rekor kıran biri. Sanırım hepsi son elemede elendi. Ama almazlarsa farklı ihtimaller var

Ya atlet olmalarına rağmen onlardan daha iyileri bulundu ki sanmam.

Ya performans olmasına rağmen renkli kişilik değiller,rating daha önemli. Ama kadın atletlere bakınca atletlerde rating kaygısı olmadığınk görüyoruz.

Ya da acun herkesi yenecek,çok iyi bir erkek yarışmacı istemiyor. En olası ihtimal bu.

benim senaryom/tahmini
    birleşme partisine kadar elemelerin çoğu gönüllülerde olacak çünkü reyting getiren ünlüler,birleşme partisinden sonra ünlülerin bir kısmı gönüllülere geçip finale öyle gidilecek
    bu anlattıklarım 2014 survivorda oldu ünlüler takımları 8-4 durumuna getirmişti,acun ünlülerden 2 kişiyi gönderip sayıları 6-6'ya getirmişti.

erkek atlet almamanın başka gerekçesi olamaz en azından 1 tane alınmalıydı.

Valla mantıklı geldi gönüllülerin seri seri elenip all stardan karşıya yarışmacı geçmesi. Ama ben yine de birleşmeye eşit giderler diyorum çünkü o takım dengesi ayarlanmazsa ve ünlüler sürekli kazanırsa kimse zevk almaz. Biraz da yeni yüz lazım zaten acun sadece eskileri kullanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Ünlülerden birisi karşıya geçmeyecek mi hocam?

Veya yine oylama sistemi ile birileri gelebilir 3 gönüllü arasından.

Acun yine değişik bir şeyler ayarlamıştır başlangıç için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 2 Şubat 2018; 18:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Gönüllülerden 1 kız all stara geçer. All stardan 1 erkek gönüllülere geçer. İlk ay elenen 4 yarışmacı yerine 4 yedek yarışmacı gelecek ek olarak.

• Survivor 2018

son kez bir 2017'i analım +++ şelale olsun

• Ooo damla varmis

• Bu yarışmacıların çoğu ihtiyarlamış artık.
  • Favorim Elbette 2011 De De Olduğu Gibi NİHAT DOĞAN ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: weros

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Fragmanin leşliği ne öyle ya alskmdmsmmda

Sanki çektikleri kaset yanmışta 1 günde yeniden çekmişler gibi

ERDİ BAŞKAN yoksa nolan çekse farketmez hocam

Kesinlikle haklısınız hocam.

Duygulandırdınız..
  • All Star takımında çok kavga çıkar bu sene. Birbiriyle ters düşme potansiyeli yüksek çok isim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadroda sakin ve güçlü olanlar adem ve damla

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

sosyal medyada bir sürü senaryo var hangisi doğru bilmiyorum.bir kısmı turabi gönüllülere geçecek diyor.bir kısmı pasif yiğit,berna.c,elif,volkan sms e girip gönüllülere girecek diyor. şu yazdıklarım gerçekleşse bile,ben 2014 teki senaryonun gerçekleşme olasılığını gerçekçi görüyorum

şu 12 kişi öyle 2 3 haftada elenecek adamlar değil sahra hariç.hani ben 2 haftada nihat gider 4 haftada sema gider pek gerçekçi görmüyorum.dokunulmazlıkların çoğunu alırlar.reyting yaptıracak çok adam var ünlülerde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Gönüllüler için son elemelere kalan 3-4 erkek atletin olduğunu biliyorum. Hatta 1 tanesi Acun’un yaptığı Ninja Warrior’da rekor kıran biri. Sanırım hepsi son elemede elendi. Ama almazlarsa farklı ihtimaller var

Ya atlet olmalarına rağmen onlardan daha iyileri bulundu ki sanmam.

Ya performans olmasına rağmen renkli kişilik değiller,rating daha önemli. Ama kadın atletlere bakınca atletlerde rating kaygısı olmadığınk görüyoruz.

Ya da acun herkesi yenecek,çok iyi bir erkek yarışmacı istemiyor. En olası ihtimal bu.

benim senaryom/tahmini
    birleşme partisine kadar elemelerin çoğu gönüllülerde olacak çünkü reyting getiren ünlüler,birleşme partisinden sonra ünlülerin bir kısmı gönüllülere geçip finale öyle gidilecek
    bu anlattıklarım 2014 survivorda oldu ünlüler takımları 8-4 durumuna getirmişti,acun ünlülerden 2 kişiyi gönderip sayıları 6-6'ya getirmişti.

erkek atlet almamanın başka gerekçesi olamaz en azından 1 tane alınmalıydı.

Valla mantıklı geldi gönüllülerin seri seri elenip all stardan karşıya yarışmacı geçmesi. Ama ben yine de birleşmeye eşit giderler diyorum çünkü o takım dengesi ayarlanmazsa ve ünlüler sürekli kazanırsa kimse zevk almaz. Biraz da yeni yüz lazım zaten acun sadece eskileri kullanmaz.

hani kaba tabirle as kadro ünlülerde.reyting yaptıracak adamlar ünlülerde.piyasada yeni bir turabi yeni bir nihat yeni bir hakan yeni bir nagihan bulup ta iki takımı kapıştıracak olanak yok

ha acun son dakika 2 takımı ikiye bölüp karıştırırsa onu bilemem

ama şu 12 kişi sahra,damla hariç tam tamına kurtlar sofrası felaket reyting yaptırır. turabi-hilmi-murat gerginliği, merve-nagihan rekabeti,nihatın çenesi mikserliği,hakanın tilkiliği,ademin mağdurluğu,ümitin posterde en önde fragmanda en sonda olması(acunla çok yakın arkadaş) hangisi elenecek

yıllardır survivor izledim bence acun bir ayar çekecek

öyle 3 5 haftada harcamaz bunları

• Hilmiyide övüyoduk gitmeden turabinin yancısı oldu

Muratı övmüyorum bu yüzden ne zaman turabinin direk dansına gönderme yapar o zaman 1 sms atarım kazansın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Survivor 2018

Ahahahha "yaşamak için mağdur ol"

• Sahra'yı görünce irkildim :D

Hepsini makyaj küpüne batırmışlar ne garip gözüküyordu hepsiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Kadro fiyasko ya. Hahahaha. Elif Şadoğlu ve Berna Canbeldek varken, Sahra'nın asıl kadroda olması skandal düzeyinde.

Elif'in sesi yüzünden olabilir hocam. Geçen sene seslendiren çocuk askere gitmiş.
  • Hakan çok iyi koymuş beyler Kral çıplak

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Hilmiyide övüyoduk gitmeden turabinin yancısı oldu

Muratı övmüyorum bu yüzden ne zaman turabinin direk dansına gönderme yapar o zaman 1 sms atarım kazansın diye

Yalnız Hilmicem tanıtımda Turabiye laf atmış gibi geldi bana gerçek şampiyonun kim olduğunu göstermeye gidiyorum tarzında sanki hakettiğim şampiyonluğu almaya geliyorum demiş.
  • Fragmanı yenilemişler. Damla ve Sahra'nın konuşmaları eklenmiş. Sahra'ya amma süre vermişler bir de. Mağdur reis konuşmadan önce 2-3 yumruk sallamış, Nagihan'ın da konuşmasını uzatmışlar ama robot gibi, suratında mimik yok resmen. Sonuç olarak en iyisi açık ara ile Murat.

https://survivor.acunn.com/survivor-2018-10-subat-ta-basliyor-iste-all-star-kadrosu-1113506-video
  • Ünlülerden elle tutulacak bir Damla var
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.