Şimdi Ara

Survivor 2018 (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: weros

quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Survivor 2018

üçkağıtcı akıllı ol cumali başkanı yedirmeyiz

CUMALİ BAŞKAN ALAYINA HADDİNİ BİLDİRECEKTİR..

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: candicewa

Survivor 2018

Ahh be burda Yattara reis olacaktı atıs larda Turabi yi Madara ederdi eminim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turabi bu yarışmayı kazanamazsa muhtemelen Adem yüzünden kazanamayacak :)

Bu arada Acunn comda cok güzel videolar yayınlanmış tvde yok olarak bunları tv de neden göremiyoruz. İzlerken baya güldüm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snapsh0t.

Bak sıralamaşın hemen yaptığı ufak hataları. Adada herkesin sıkıntısı Ademdi. Sen öyle bir ortamda kalsaydın tepkin ne olurdu yada düzgün davranışlar sergileyebilirmiydin?? Performansta 1. olduğun hafta seni potaya sokanlar, Sabriye konusunda sürekli arkasında durmuştur lakin durmasaydı bu seferde işi bitti sattı diyecektiniz. Herneyse istediğiniz hataları görmemezlikten gelmeyin, 4 kişi oylama yapıp kabul edenleri de izlemişindir, ikram edilen balıkları yemeyenleri de, En iyi oynadığı oyunlarda ben onunla finale çıkmak istemiyorum diyenleri de, Ogeday gibi bir kadınla göğüs göğüse durabilecek beyfendileri de görmüşsündür.

Kendini acındırmazsa derken :D:D Ogeday arabayı alamadım diye ağlıyordu yok ama o samimi çocuk. Yunanları kimin tokatladığınıda izlemişindir belki. Yok ordada strateji yapmıştır gerçi Adem zayıfları seçmiştir. :D:D

Geçen sene Ademin hikayesi sabriyeyi korumak için ilhanlara gidip beraber potaya girelim demesiyle bitti.
    Ordan sonra toplayamadı bidaha zaten sürekli kan kaybetti performansını artıramadığı içinde agresifleşti.
    İnsanlar ilhan serhata karşı sabriyeyi koruyan ademi sevdi eline güç geçince ogedayı ezmeye çalışan ademi değil.
    Kör gözlü bi fan kafasıyla baktığın için yaptığı hatalar sana ufak geliyor daha birsürü varda saysamda hatadan saymayacağın için gerek yok.
    Senin dediğin gibi ademin hataları olmasa ogeday yerine adem şampiyon olurdu.

Tabi geçen seneyi bu seneye taşımak abes.
    Daha iyi gelmiş gibi bu sene Adem.
    Herkesle smse çıkacak gücü var alması gereken yerlerde sorumluluk alırsa kendini kıbrısa atabilir.

• Büyük ihtimalle gruplar şöyle olacak.

Damla hilmi ümit adem nagihan

Turabi sema nihat merve sahra

Muratta turabiye yanlıyor gibi.(Zorro)

Ecemle semada yakın gibiydiler gerçi fazla durmayacak yazmaya gerek yok.

Tabi gelenlerde dengeleri değiştirebilir hissettiğim gruplaşma bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspiratör -- 15 Şubat 2018; 5:2:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

quote:

Bak sıralamaşın hemen yaptığı ufak hataları. Adada herkesin sıkıntısı Ademdi. Sen öyle bir ortamda kalsaydın tepkin ne olurdu yada düzgün davranışlar sergileyebilirmiydin?? Performansta 1. olduğun hafta seni potaya sokanlar, Sabriye konusunda sürekli arkasında durmuştur lakin durmasaydı bu seferde işi bitti sattı diyecektiniz. Herneyse istediğiniz hataları görmemezlikten gelmeyin, 4 kişi oylama yapıp kabul edenleri de izlemişindir, ikram edilen balıkları yemeyenleri de, En iyi oynadığı oyunlarda ben onunla finale çıkmak istemiyorum diyenleri de, Ogeday gibi bir kadınla göğüs göğüse durabilecek beyfendileri de görmüşsündür.

Kendini acındırmazsa derken :D:D Ogeday arabayı alamadım diye ağlıyordu yok ama o samimi çocuk. Yunanları kimin tokatladığınıda izlemişindir belki. Yok ordada strateji yapmıştır gerçi Adem zayıfları seçmiştir. :D:D

Geçen sene Ademin hikayesi sabriyeyi korumak için ilhanlara gidip beraber potaya girelim demesiyle bitti.
    Ordan sonra toplayamadı bidaha zaten sürekli kan kaybetti performansını artıramadığı içinde agresifleşti.
    İnsanlar ilhan serhata karşı sabriyeyi koruyan ademi sevdi eline güç geçince ogedayı ezmeye çalışan ademi değil.
    Kör gözlü bi fan kafasıyla baktığın için yaptığı hatalar sana ufak geliyor daha birsürü varda saysamda hatadan saymayacağın için gerek yok.
    Senin dediğin gibi ademin hataları olmasa ogeday yerine adem şampiyon olurdu.

Tabi geçen seneyi bu seneye taşımak abes.
    Daha iyi gelmiş gibi bu sene Adem.
    Herkesle smse çıkacak gücü var alması gereken yerlerde sorumluluk alırsa kendini kıbrısa atabilir.

Geçen sene adem ib tutan biri olarak katılıyorum. Hatta Şunu da ekliyim adem kendilerini mor odaya getirmeyen lere balık tutup geldiklerinde onlara ziyafet çekeceğim deyince parladı. Milletin gözüne girdi. Ama sonlarda hem performans hemde boşa kavga cikarmasiyla kaybetti. Kaybettiği final içinde çok şaibe lafları çıktı ama bence diğer bütün ünlü fanları Sabriye sahika hariç ogedaya yüklendi ordan kaybetti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah sabah şuraya bi adam fotoğrafı bırakalım

Survivor 2018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Biraz daha ciddiye almanı beklerdim, Ogeday'ın ayağına fırsat gelmiş ama kaçmıştı. Sanki yarışmayı kazandıktan sonra bu olay. Elinde BMW vardı da kaçan Kia'ya mi üzüldü Ben yarışmacı değilim, benim ne yapacağım önemli değil tabi. Adem'e karşı da hata yapılmadı demedim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Şaka herhalde bunlar. Balona binmeme, televizyonunun eskimesi, tarlada yatma, yeme çubuklarını kullanmamayı bilmeme (ki birkaç dakika sonra yayınlanan röportajda Uzak Doğuda öğrendiğini söylemişti yanlışlıkla) bunlar neydi. Kuyruklarına bastık lafını da ulu orta söylemişti değil mi. Herkesin açığı ve hatası var, bunları kabul edilse daha az tepki bile olurdu. Geçen sene Sabriye'yi savunduğunda övenler, biraz sonra onunla tartışınca da 'bıktı artık, ne yapsın' deyip lafı çeviriyordu. 'Eleştiriliyor, üstüne gidiliyor diye destekliyorum' bunun tersini hiç düşündü mü, sanmıyorum.

Reytingde etkisi büyüktü buna katılırım. Performansı iyileştirirse ve kendini acındırmazsa kimse bir şey demez zaten. Bir de Turabi'ye posta koyarsa güzel olur.

Maşallah sinekten yağ çıkarmışsın. Balona binmedim diyerek mağduriyet yaratma çabası çok komik ya kim kime balona binmedi diye acır ya da oy atar? Seyretsen diğer yarışmacıların da en az onun kadar bu tarz söylemleri olduğunu görürdün. Ona kalırsa bunun çok daha fazlasını Atakan söyledi adam hayatını anlattı acıların çocuğu Emrah gibi kimse mağduriyet çıkarmadı. Televizyonunun eski olduğunu söylemesi mağduriyet yaratma amaçlı ha? Komik olma ya bi insanı sevmiyosan ben bu insanı sevmiyorum de gitsin. Saçma sapan argümanlarla yoktan bişeyler var etmeye çalışma.

Adem'i tutanlar pek eleştiriye açık değil maalesef Bir şeyden yağ çıkardığım yok, olanı söylüyorum. Diğer mesajında da düzgün ifadeler kullanmanı beklerdim. Mağduriyet yaratmadı derseniz bayağı komik olur. Şu Anadolu çocuğu muhabbeti de baydı. Diğerleri ne çocuğu diyeceğim Tarık Mengüç gibi. Zaten Adem yetiştirmiş kendini, atlamış o eşiği. Biri İzmir'de değil de Kırşehir'de doğup büyüyünce daha mı ezik oluyor hemen, ayrı sempati beslenmesi mi gerekiyor. Atakan ne dedi bilmiyorum, o sene geç izlemeye başladım. Sevip sevmeme durumu da yok, yarışmadan sonra her şey bitip gidiyor zaten. Sonuçta onlar para ve ün kazanırken biz bir şey kazanmıyoruz, bunu da düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 15 Şubat 2018; 8:19:13 >

• toplu blok konusu

teşekkürler acun artik iki basamakli iq iceren mesajlar görmem

• quote:

Orijinalden alıntı: survival of the fittest

Murat'ı da kaybettik...

https://survivor.acunn.com/murat-ceylan-dan-survivor-itirafi-adaya-gelmeden-once-1114204-video

Gg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağdurun 2. Versiyonu cumalidir

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

Ramazan gözümden tamamen düştü...

Yine özel bir grup oluşturup oradan da konuşsak mı?

Buraya yazamıyorum rahatça :)

Olabilir hocam,istek olursa yaparız kesinlikle..

Bu arada Ramazan ve Bulut neden Erdi nin 1.olduğunu gösterdi bize.

Hele Ramazan tam çakal çıktı .

Zamanı geldi bence :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Murat'ı da kaybettik...

https://survivor.acunn.com/murat-ceylan-dan-survivor-itirafi-adaya-gelmeden-once-1114204-video

Gg

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Murat'ı da kaybettik...

Gg

Gerçekten çok üzüldüm video izleyince murat Survivor savaşında psikolojik olarak yenilmiş gözüküyor fark ederseniz herkesin beraber sevindiği oturduğu birileri var ama murat zayıf performanslı olunca tek kaldı üstüne sakatlık psikolojisi derken 2013'de murat çok değişti

Bugün gerekli altyapı çalışmalarını yapıp bir kadın yarışmacı desteklemek için hazırlıklar yapalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Meleğim her zamanki gibi

Survivor 2018

Nerde ezik varsa onu seçti istatistik kasıyor. 1 kere Nevinle , Fundayla oynamış mı ? Sahra bile çıkıp seçti onları

• cigara damla şöyle bir nevin,funda ile yarışırken görelim ha ve de birsen alışsın kıvama gelsin göreceğim o zaman cigara hanımı.tek bacaklı nagi reis bile nevin'i tokatlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğs@n -- 15 Şubat 2018; 10:45:39 >
  • Arkadaşlar dün yayın varmıydı? bugünün fragmanı çıktımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Arkadaşlar dün yayın varmıydı? bugünün fragmanı çıktımı?

dün yayın yoktu bugünün fragmanı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Arkadaşlar dün yayın varmıydı? bugünün fragmanı çıktımı?

dün yayın yoktu bugünün fragmanı çıktı

teşekkürler tanıtımı izledimde..Bu bölümde birşey yok gibi..
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.