Şimdi Ara

Survivor 2018 (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Acaba birsen bugün açılmış mıdır ?
    Çok büyük hayal kırıklığı ya.
    Regl dönemine mi denk geldi acaba.

Birsen ve Nevin hızlılar ama atışları patates maalesef. Düzelteseler ne Merve kalır ne Nagihan.

Nevin gene iyide birsen çok fena.
    Böyle sanki zorla getirilmiş gibi davranıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: snapsh0t.

Bmw'si yoktu ama babasının fabrikası vardı sonuçta.

Ciddi ciddi inandın yani buna, neyse daha çok tartışmayalım en iyisi. Bu sezona bakalım artık.
  • Şu muhabbeti yeni gördüm, iyi demiş Adem. Patates başladı operasyona.

Survivor 2018
  • Onu bunu bilmem de Atakan mutlaka olmalıydı bu survivor'da ve Serhat akında. Serhat gelmeyeceği belliydi belliydi ama Atakanı mutlaka ikna etmesi gerekirdi acunun. Atakandan kazanacagı reyting sms bu all starda 2 katına cıkardı. Dominant karakter arıyorsa millet Turabi felan diye asıl babası Atakandır baskınlıgı liderlik vasfıyla. çok çetin güzel geçerdi.

Ve Turabiyle olacak mutlaka kavgalar münakaşalar yaşanacaktı. seyirci bunlar için bile ayrılmazdı tv basından. Benim açımdan eski all star daha şiyi gibiydi karakterler felan daha güzel izlenebilirdi. Bozok Hasan Doğukan Taner kekosu bile acun acele etti.

Son 2 yılın Sampiyonları yok böyle All star mı olur. Seda tetik berna elif tugce gelmiyor sahra kazması gelıyor yemişim böyle işi.

Atakanın sms potansiyeli kimsede yok şahsi fikrim survivor tarihinde. ve performansını korudugu taktirde katılsaydı Net %70 sakatlık yaşamasa şampiyondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 15 Şubat 2018; 13:28:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Şu muhabbeti yeni gördüm, iyi demiş Adem. Patates başladı operasyona.

Survivor 2018

Yarın bir gün kendi takımında ki kavgaları da göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Büyük ihtimalle gruplar şöyle olacak.

Damla hilmi ümit adem nagihan

Turabi sema nihat merve sahra

Muratta turabiye yanlıyor gibi.(Zorro)

Ecemle semada yakın gibiydiler gerçi fazla durmayacak yazmaya gerek yok.

Tabi gelenlerde dengeleri değiştirebilir hissettiğim gruplaşma bu şekilde.

Merve turabiye yanaşmaz. Hilminin de Ademin grubunda olacağını hiç sanmıyorum.
  • AAHAHAHHA

HAKAN ADADA OKLARI SAPLADIKÇA

SESİ BURDAKİ BARZO VE DİREK SEVİCİLERDEN ÇIKIYOR

HELAL MOU REYİZ

ARTIK YETER SÖZ MİLLETİN!

Survivor 2018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız bir şey dikkatimi çekti nevin yanıt'ın konuşma tarzı bana pınar saka'yı hatırlattı ama ondan daha sakin göründü şimdilik bana,zaten parkurda hızlı böyle devam ederse gönüllülerde kalacak son kız olur.ama şartlar onu değiştirirse karakter olarak o başka,genede asla bir nagihan çıkmaz nevin'den.nevin'i destekliyorum survıvor bir kadın şampiyon çıkaracaksa, bu ancak nevin olur be sene için.ama survıvor'un bir kadın şampiyon çıkarması çok zor,bir kere yarışmalar karma değil,acun kurduğu oyunda erkeklerin gücünü kabul ediyor,bu yüzden kadın yarışmacılar erkekler ile yarışamıyor,güç dengesi yüzünden bu durumda etik olarak kadın yarışmacı nasıl şampiyon olacak?halk sms atacak öyle...
  • Ok herine yay fırlatan Sniper Hakan'a selam olsun. Bu sene Adem'i tutuyorum sebepsiz.

Not: daha izlemedim bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevin zaten parkurda fırtına gibi atışlara da alışacaktır birsen bazıları tarafından patates ilan edildi ama parkurlarda açılacaktır sonuçta 37-38yaşında

ayrıca nevin,birsen ikilisi çok egolu tiplere benzemiyor şimdilik iyi gidiyorlar

gönüllülerde son 3 bayan nevin,birsen,funda olacaktır ha son dakikada berna.c gelirse iş değişir

berna,yılan sahra ile kapanmamış olan hesabını kapatır

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Onu bunu bilmem de Atakan mutlaka olmalıydı bu survivor'da ve Serhat akında. Serhat gelmeyeceği belliydi belliydi ama Atakanı mutlaka ikna etmesi gerekirdi acunun. Atakandan kazanacagı reyting sms bu all starda 2 katına cıkardı. Dominant karakter arıyorsa millet Turabi felan diye asıl babası Atakandır baskınlıgı liderlik vasfıyla. çok çetin güzel geçerdi.

Ve Turabiyle olacak mutlaka kavgalar münakaşalar yaşanacaktı. seyirci bunlar için bile ayrılmazdı tv basından. Benim açımdan eski all star daha şiyi gibiydi karakterler felan daha güzel izlenebilirdi. Bozok Hasan Doğukan Taner kekosu bile acun acele etti.

Son 2 yılın Sampiyonları yok böyle All star mı olur. Seda tetik berna elif tugce gelmiyor sahra kazması gelıyor yemişim böyle işi.

Atakanın sms potansiyeli kimsede yok şahsi fikrim survivor tarihinde. ve performansını korudugu taktirde katılsaydı Net %70 sakatlık yaşamasa şampiyondu.

Survivor 2018

Girdiği tüm smslerde birinci olan tek bir babayiğit vardır bu yarışmada

Survivor 2018

ADAM GİBİ ADAM NİHAT ALTINKAYAYA ARTILAR SERİ GELSİN +++++

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Survivor 2018

Seninleyiz Yenilmez Cesur Yürek baskan seninleyiz

Her artı 10 win değerinde olsun artı çök

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Survivor 2018

Survivor 2018

• Sonuna kadar Damla Can

Bu mesaja verilen her artı Damla'ya destek oluyor

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 15 Şubat 2018; 14:45:44 >
  • quote:

quote:

quote:

Survivor 2018

Survivor 2018

Gel knk sen de Cumali reyizci ol

Survivor 2018

• sema, damla, turabi ve nihat sık sık yan yana. diğerleri neyse de damla beni açıkçası şaşırtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Sonuna kadar Damla Can

Bu mesaja verilen her artı Damla'ya destek oluyor

Survivor 2018

Adada ki en iyi performansa sahip all star

• quote:

quote:

Survivor 2018

Survivor 2018

funda'ya kanım gerçekten ısındı gayet de başarılı buluyorum ama şu turabi meselesi düşündürüyor.

• Damlayı sevmezdim kaykay serkay ve efecikden dolayı ama içlerinde en efendisi oyununa bak sempatik damla geliyor gözüme. İnşallah performansını korurda bi kadın sampiyon cıkarsa damladan cıkar. ama cok iyi strateji yapması lazım yanında duracak kişileri iyi seçmesi lazım.

Merve aydın damlanın ayagını kaydırmaya bakacaktır. damla inş onlarla olmazda ümit karan adem veya hilmilerle olursa her türlü ileride oylarını alır.
  • ?

Survivor 2018

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.