Şimdi Ara

Survivor 2016 (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: episode

niye bu kadar sinirlendin? Hangi birinizle uğraşacam Direk semihçiler beni bloklasın Bende saçma sapan mesajlarınızı görmeyeyim. Hadi yallah

Ağır Blok

Semihe laf atmazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yellowred81 kullanıcısına yanıt
    Nerden anladınız

• quote:

Orijinalden alıntı: episode

niye bu kadar sinirlendin? Hangi birinizle uğraşacam Direk semihçiler beni bloklasın Bende saçma sapan mesajlarınızı görmeyeyim. Hadi yallah

Adam Einstein. Biz bloklasak bile yine göreceksin yorumlarımızı über zeka dostum.

• Anche kullanıcısına yanıt
    Hocam buna da katılmıyorum . Gökhan vardı. Survivor un en iyi 3-4 yarışmacısından beridir. Turabiyi hep yeniyordu ama halk fakir edebiyatı yaptı diye Turabiyi seçti. Gökhan hem performans hemde ahlaki olarak çok üstündü ama halk göremedi. Ayrıca Maydın vardı All Star finalisti. Finalde Turabiyi yenmişti ama Acun son anda bir halk oylaması yaparak yarışmayı hiçe saydı ve Turabi yine fakir edebiyatıyla turu geçti.

Hatta şöyle söyliyim , All Starda Gökhan olsaydı bu sefer Gökhan kazanırdı çok rahat. Çünkü ünlüler takımında finale o çıkacaktı rahat bir şekilde ayrıca Turabi all starda çok çirkinleşti oyları falan baya düştü ama rakipleri soğukkanlılığını koruyamadı ve elendiler

• zorradam kullanıcısına yanıt
    hakan iresinin bizans oyunlarını kim unuturki... hala tupermen özür dilemedi ama adam ömüzdeki asırda mutlaka diyor.
  • lovekrand kullanıcısına yanıt
    gökhan acunun niyetini gördü katılmadı kesin allstarda olmalıydı taner nihatlar bunlarsız tatsızdı ahmet gökha kendi dönemlerinde tupermeni finaele doğru okadar ezdiki bu yüzden acun parkuru bile kısalttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Hocam buna da katılmıyorum . Gökhan vardı. Survivor un en iyi 3-4 yarışmacısından beridir. Turabiyi hep yeniyordu ama halk fakir edebiyatı yaptı diye Turabiyi seçti. Gökhan hem performans hemde ahlaki olarak çok üstündü ama halk göremedi. Ayrıca Maydın vardı All Star finalisti. Finalde Turabiyi yenmişti ama Acun son anda bir halk oylaması yaparak yarışmayı hiçe saydı ve Turabi yine fakir edebiyatıyla turu geçti.

Hatta şöyle söyliyim , All Starda Gökhan olsaydı bu sefer Gökhan kazanırdı çok rahat. Çünkü ünlüler takımında finale o çıkacaktı rahat bir şekilde ayrıca Turabi all starda çok çirkinleşti oyları falan baya düştü ama rakipleri soğukkanlılığını koruyamadı ve elendiler

2014 sezonu kimseyi desteklemediğim bir sezondu. Yarışmacıların hiçbirini sevemedim. Turabi'den nefret etmeme rağmen Gökhan'ı da sevemedim. Çok ergendi o da. Merve ile takılması bitirdi onu gözümde.

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Doğruları soylen biri daha.Helal olsun.

Turabi anca çocukları kandırsın neymiş turboymuşşşş peh peh.İki turluk parkuru bitiremeyip yerde bayılan turbo mu olurmuş? Parkuru kısalttılar sonra

Ahmet devam ediyordu halbuki.

Gökhan ile Ahmet nöbetleşe veriyolardı eline.

• anti semihcileri görünce aklına bu video gelen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

geçen sene ile bu seneyi karşılaştırmak bunlara biraz ayıp olur.allstarda malum zayıf isimleri çıkar hepsi usta yarışmacılardı.
    daha önce survivorı deneyimlemiş oldukları için nasıl yarışılacağını nasıl eşleşme yapılacağını yarışlarda nasıl strateji uygulanacağını biliyor,
    yarışın püf noktalarını da çok çabuk çözüyorlardı.dediğim gibi bilmek ve uygulamak konusunda çoğu ustaydı.
    bunlara biraz zaman vermek lazım.
    aslında bizimde bu survivorı geçen senenin aksine fazla ciddiye almadan izlememiz lazım belkide...
    nihal diyor ki "ben nagihanı seçersem strateji kastığımız belli olur,karşı taraf sinirlenir mi acaba"
    sonra da "ben arkadan oynaya oynaya gelicem prodüksiyona ayıp olmasın sonra"..
    bir de morgülü bozması çok komikti....
    bir oyun kazansalarda nihalin şu yengeç dansını bir görsek.alem kız ya..

Gece ateşin başında nihale dans et dedilerde kalktı bişeyler yaptı ya yaw bir yandan konuşması sinir bozucu bir yandan sempatik geliyo niyeyse belki ada şartlarında düzelir

gördüm gördüm,nihalden yengeç dansının evrim geçirmiş halini gördük.
    benim merak ettiğim gönüllüler 1 oyun kazanınca oyun alanında milleti dans konusunda nasıl organize edeceği ve nasıl bir görüntü çıkacağı..
    geçen gün tuğba özaya karşı kazanınca nihalin ağlamalı gülmeli sevinci gördün di mi..
    hem güldüm hem de beynimden aşağı kaynar sular döküldü.

Gördüm gördüm ne sevindi ama cumartesi gönüllüler kazanıyor diyorlar bakalım nasıl sevinecekler ama nihal sanki ortalıgı karıstırıyor gibi daha ilk haftadan 2 aylık dedikodu yaptılar resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Semih ve Damla oyun alsın. Gönüllüler ise oyun kaybetsinler istiyorum.

Aynen ben de böyle istiyorum. Sanırım bu sene aynı saflardayız..

Herhalde öyle olacak. Gećen sezon kimi desteklediniz?

geçen sene mourinho hakan saflarındaydım..

• Bu sene survivor izlenir mi ne dersiniz geçen sene izlemiştim hasanı desteklemiştim.Bu sene tutabilir gibi tiplermi daha fazla yoksa hasan gibi efendiler var mı veya nihat gibi varsa izleyeceğim.

• hakan hatipoğlu olucaktı şimdi reyiz
  • Bu Serkayla Efecan acayip itici geliyor bana Semihci falanda değilim ama nedense uyuz oluyorum
  • Hocam onlar semihe bilenip gelmisler , yarim akilli adamlar

• Semih Öztürk = Michael Scofield

Bakın bu çocuk çok zeki ve çok özgüvenli. Diğerleri bağırıp çağırmayı ergenlik yapmayı çok matah bişey sanarken bu çocuk hepsini eleyecek çünkü zekiler aptalları her zaman saf dışı bırakır.
  • TİKİ TAYFAYA KARŞI İNADINA
    SEMIH REYIZ
    EEEEEYYY OKYANUS ÖTESİNDE REYIZE KUMPAS KURMAYA ÇALIŞAN TİKİ TAYFA
    SEMIHIN ARKASINDAN NASIL KONUŞTUĞUNUZU GÖRDÜK
    ULAN HEPİNİZ ORDAYDINIZ BEE

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Bu sene survivor izlenir mi ne dersiniz geçen sene izlemiştim hasanı desteklemiştim.Bu sene tutabilir gibi tiplermi daha fazla yoksa hasan gibi efendiler var mı veya nihat gibi varsa izleyeceğim.

İlk haftadan gruplaşmalar başladı kavga dövüş 2 aya ne olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

Semih Öztürk = Michael Scofield

Bakın bu çocuk çok zeki ve çok özgüvenli. Diğerleri bağırıp çağırmayı ergenlik yapmayı çok matah bişey sanarken bu çocuk hepsini eleyecek çünkü zekiler aptalları her zaman saf dışı bırakır.

Sms sistemi kaldırılsın da göreyim onun Scofieldlığını

• TİKİ TAYFA SİZİİİ
    SAKIN KONUŞMAYIN
    AKILLI OLUN
     Survivor 2016

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.