Şimdi Ara

Survivor 2016 (219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 13.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

Semih Öztürk = Michael Scofield

Bakın bu çocuk çok zeki ve çok özgüvenli. Diğerleri bağırıp çağırmayı ergenlik yapmayı çok matah bişey sanarken bu çocuk hepsini eleyecek çünkü zekiler aptalları her zaman saf dışı bırakır.

Sms sistemi kaldırılsın da göreyim onun Scofieldlığını

(facepalm)
    ulan adam duruma göre hareket ediyor, sms olmasa ona göre davranırdı.
    semih'i tutmuyorum hatta sevmiyorum ama adam çok zeki, o adaya ayak basmış en zeki yarışmacı olabilir.
    favorilerim: damla ve atakan
  • sms sistemi olmasın diyorsanız olmasın bencede ama dinleyin hele ben 30 sezon usa Survivor izlemiş biri olarak size şunu demek istiyorum

2010 Survivorı hatirlayan var mı hani hakanin açık ara herkesi yendiği Survivor orada ihsan vardi bildiniz mi ihsan baktı yarismayi hakan kazanıyor hemen bir kulis yaptı gonderdi adamlar öyle bir kulis yaptilar ki 60 küsür yasinda ki meşhur oguzhan biraktida ki oguzhan abi son 4 de kaldi hiç bir yarış kazanmadan dördüncü oldu anil sakatken 2 kez haftanın birincisi oldugunda burada hepimiz kafayi yemistik hatırladiniz de mi hatta Survivor all star konusunun en çok artilanan 3.mesaniydi sanirim anila sinir olanlar artilasin diye bir mesajdi düşünün maydincilar eksiledigi halde o mesaj en begenilene girdi

sms olmazsa ne olmali
    1.oylama yapilmali en çok oy alan birinci aday
    2.dokunulmazlik oyununu kazanan bir isim söyler ikinci aday
    3.elenen düello ile belirlenir her elemede yeni bir oyun yapılır ki diger yarismacilar gidip o oyuna antreman yapamazsin atıyorum 1 hafta dayaniklilik 1 hafta zeka oyunu yaparsin yarismada adalar birlesir o zaman İşi showa dokersin 3 duello koyarsin 2 tanesini kazanan kalir işte o zaman Survivor insanları daha çok bağlar diyeceksiniz baya iyi fikir neden yapilmiyor gecen sene 6-7 milyon $ lık sms atıldığı tahmin ediliyor bilmeyenler için yarışmanın toplam maliyeti 15-20 milyon $ arasi her sey dahil maliyeti bu sizce bir kalemde 7 milyon $ hangi yapımcı tarafından çöpe atılır ?
    bu arada tv8 kanalının saat 20:00 ile 23:59 arasında reklam gelirinin 2 milyon lira olduğu tahmin ediliyor 0,7 milyon $ hesap sizin siz olsaniz smsi kaldirir mısınız ayrıca sms insanları yarısmaya daha çok baglar kisi desteklediği ismin onun sayesinde birinci olduğu hissine kapılırsa daha çok baglanir yarısmaya hasan ilk sms birincisi oldugunda konuda yazılan mesajlar neydi x sms yolladim hasana haftaya 2x sms yollayacam yürü hasan basgan felandi aynı şekilde maydinin ilk sms birinciliğinden sonra konuda nerede ise hic sesi çıkmayan maydin destekçileri ortaya çıktı ilerleyen dönemde göreceksiniz ki haftanın birincisi olan kişilere inanılmaz destek gelecek bu konuda yani semih 2 hafta birinci olsun bu konuya semihcilerden girilmez bir yere yazın ayni durum avatar nihal içinde geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semihciler amuda kalkarak artilasin

• herkes damla diye bi kızı favori gösteriyor, neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penguindrum

herkes damla diye bi kızı favori gösteriyor, neden?

oyun performansı çok iyi
    Kulis yapmayan tek kişi şu ana kadar

• zorradam kullanıcısına yanıt
    sağ ol kardeşim, benim de favorim bundan sonra o.
  • Adı en fazla çıkan kişinin elendiği bir ortamda Semih nasıl adada kalacak merak ediyorum? Beyin kontrolü falan yapabiliyor mu bu adam? Semih'i şu an koruyan zekası falan değil SMS gücüdür, Türk halkı tarafından takdir edilmek (SMS almak) için de gerekli olan en son şey zekadır.

Bu arada Damla'da bir şampiyon potansiyeli görüyorum ben. Karakter olarak şampiyon olan Merve Oflaz'ı cebinden çıkartır, M. Aydın ile karşılaştırmıyorum bile. Konuşmasını bilen, olgun bir kız. Oyun performansı belirleyici olacaktır. Bir de erkeklerden dominant bir aday çıkmamalı.
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    sms olsun tabı olmasın demıyoruz ama adıl bıcımde olsun ben kesınlıkle ınanmıyorum acunun smslere mudahale etmedıgıne %100 mudahale edıyor kabak gıbı ortada gecen sene özlemin smsleri cok ıyıydı halkta cok sevıyordu 1 hafta sms 2.sıydı otekı hafta sonuncu oldu sacma sapan bıtane noter kagıdı gosterıyor ınsanlara acunun smslere mudahale etmedıgının hıcbır kanıtı yok.Zamanında nıhat dogan cok ıtıraz ettı adamı susturdular.
  • Ünlüler diyo ama ben bunların çoğunu tanımıyorum ya :D yattara tuğba özay yılmaz morgül yunus günçe bunları biliyorum gerisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: zorctr

sms olsun tabı olmasın demıyoruz ama adıl bıcımde olsun ben kesınlıkle ınanmıyorum acunun smslere mudahale etmedıgıne %100 mudahale edıyor kabak gıbı ortada gecen sene özlemin smsleri cok ıyıydı halkta cok sevıyordu 1 hafta sms 2.sıydı otekı hafta sonuncu oldu sacma sapan bıtane noter kagıdı gosterıyor ınsanlara acunun smslere mudahale etmedıgının hıcbır kanıtı yok.Zamanında nıhat dogan cok ıtıraz ettı adamı susturdular.

adam daha ne yapsın seni inandırabilmek için?
    her hafta tabiki sıralama değişir. birisinin bir hafta 2 diğer hafta sonuncu olması bişey ifade etmez. her 4 yılda bir seçimleri aynı parti mi kazanıyor? veya aynı partiler aynı oranda mı oy alıyor?
    kaldı ki smslere müdahele acun ılıcalıya hiçbir şey katmaz halkın istediğinin adada kalması daha yararına olur izlenme takip edilme açısından sonuçta bu programı halk izliyor.

• Sen şampiyon olacaksın..

Survivor 2016
  • Yalandan tartışmaya gerek yok bu sene şampiyon Damla can reis oldu. Bakın olacak demiyorum oldu diyorum. Damla can tayfa artılasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

Semih Öztürk = Michael Scofield

Bakın bu çocuk çok zeki ve çok özgüvenli. Diğerleri bağırıp çağırmayı ergenlik yapmayı çok matah bişey sanarken bu çocuk hepsini eleyecek çünkü zekiler aptalları her zaman saf dışı bırakır.

Sms sistemi kaldırılsın da göreyim onun Scofieldlığını

(facepalm)
    ulan adam duruma göre hareket ediyor, sms olmasa ona göre davranırdı.
    semih'i tutmuyorum hatta sevmiyorum ama adam çok zeki, o adaya ayak basmış en zeki yarışmacı olabilir.
    favorilerim: damla ve atakan

Duruma göre davransa ne yapacak? Mourinho diye peşinden koşulan Hakanı parmaklarında oynattılar zamanında oy üstünlüğü ellerinde olduğu için. Bir halt yapamaz Sms olmadığı zaman. Yarışma performansı da iyi değil, anca artist artist ''çıkayım smse nolacak'' der. Ütopyada ne yapmış bilmem. Allah bilir sümsük, kaypak herifleri hizmetçisi yapmıştır o yüzden reis diye yarı şaka yarı ciddi takılıyor buradakiler. Birilerini hakimiyet altına almak sadece hakim olanla alakalı değildir hakim olunanların kaypaklıklarıyla da alakalıdır. Sms olmasın Semihi bir tarafına takan olmaz orada. Şimdi zıtlıktan Sms kapmak için uğraşıyorlar bir tek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakılırsa çoğunluk semihi tutuyor. Bende mi semihi tutsam ne yapsam, başka tutulacak adamda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 12 Şubat 2016; 15:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Yorumlara bakılırsa çoğunluk semihi tutuyor. Bende mi semihi tutsam ne yapsam, başka tutulacak adamda yok.

Saflarımızda seni görmekten mutluluk duyarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Yorumlara bakılırsa çoğunluk semihi tutuyor. Bende mi semihi tutsam ne yapsam, başka tutulacak adamda yok.

Pek izleyemedim, bundan sonra fırsat bulcukça izleyip semihi tutucam ön yargılıyım ama
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    3-4 hafta sonra şekillenir karakterler. Henüz erken.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Pek izleyemedim, bundan sonra fırsat bulcukça izleyip semihi tutucam ön yargılıyım ama

Önyargılı izlemene gerek yok aga. Hepsi Semih'e saldırıyorlar gereksiz yere. Efecan "Çakma Turabi", Serkay da kutsal yancısı. Semih, Hasan'ın konumunda değil ama Hakan'ın daha zeki versiyonu. Ve daha sakini de.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

3-4 hafta sonra şekillenir karakterler. Henüz erken.

Aynen haklısınız, birkaç kişi arasında kaldım çoğu çöp.
  • acun ünlüleri ucuza getirmiş harbiden ünlüler recep ivedik 4 ayarında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.