Şimdi Ara

Survivor 2016 (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Yattara sağolsun günde 27 defa "İşte buu" kelimesini duyduğum yarışma
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

hakan bernayı nasıl yollamış bir anlatsana.hani bernanın nasıl gittiğini ben biliyorumda bir de senden duyayım.hakan nasıl bir faktör olmuş merak ettim.
    benim hatırladığım berna ve hakan zaten eşit oyla ilk adaydılar.doğukan dokunulmaz olduğu için anılı , mervede sms birincisi olduğu serenayı söyledi.
    4 lü sms ten berna gitti.hakan bernayı gönderdi falan derken,sıkmamak altı dolu konuşmak lazım ...

Kulis yaptı. Ek olarak Berna'nın agresif biri olduğunu bildiği için üzerine oynadı. Sanki Berna sürekli insanları satan, hakaretler savuran biriymiş gibi algı yarattı. İşe de yaradı zaten. Ama ünlülerde en çok iş yapan iki kişiden biriydi. Perfonmansıyla finali hak ediyordu. Fazla açık sözlüydü. Bana göre Begüm'ün yerine finali hak eden oydu. Turabi'nin yerine de Hasan. Merve'yi de at Hakan'ı ekle. 10 numara final dörtlüsü olurdu.

Doğuda hak ediyordu kıbrısı görmeyi.Kendisinden küçük hilmi ve turabiyi pek çok kez yendi.Doğunun tek sorunu atıştı.Sembolde en çok final oynayan kişiydi.Ama atış olduğu için hiç alamadı.Ada hayatı iyiydi.

Ama acun geçen sene şampiyonu yarışmanın ortasında belirledi.Merveyi birinci yapacaktı.Ama merve o kadar kötü bir karaktere sahip ki karşısında turabi olmasına rağmen kazanamadı.

Doğunun atış yeteneğinin sıfır olmasına rağmen durum buydu.

Doğu 35 hilmi 42
    Dogu 23 turabi 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 11 Şubat 2016; 23:37:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hasan babayı özlemedik mi hepimiz

İlk 1.oldugu günü hatırlıyorum ne kombo çekmişti hayatımda o derece zevk aldığımı pek hatırlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Efsaneydi ya

• İjte buuuuuuuuuu

• Adama yıllarca bir tek işte bu kelimelerini öğrettiler herhalde. Adama kimse futbolcu gibi davranmıyor gel otur otur falan diyorlar dans ederken sanki ahrazı idare ediyorlar ne garip insanımız var.

• Eda'yı 1 kaşık suda boğmak isteyenler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

Orijinalden alıntı: dalton01

Arkadaşlar ben geçen survivor sonuna kadar Turabi yi destekledim yanlışları olsada birçok doğru ve mantıklı hareketleride vardı

ama şimdi semihi turabi ye benzetenler var onları anlamıyorum benim içimden semihi desteklemek gelmiyor nedenini bilmiyorum kendini çok üstün gören insanlara dayanamıyorum neyse izleyip görecez artık

turabi destekleyen madam REİSİ anlayamaz zaten.
    REİS tamamiyle HASAN BABA gibidir turablacıların sevmemesi normal

Ben geçen sene hasanı tutuyordum semihi sevmiyorum hasan mütevazi bi insandı semih kendini beğenmiş hasan 5 hafta üst üste konsey birincisi olduğu halde kimseye seni beyin ameliyatı yapıcam adadan göndericem gibi kelimeler kurmadı semih daha 1. olmadan hepinizi adadan göndericem havasıyla konuşuyor ama bu halk hasandan vile desteği çektiyse semihtende çeker kendine bu kadar güvenmesi boşa

hasan turabi hakanin arkasından küfür ediyor dediği an 5 birincilik yaptı sonra gidip turabi ile kanka olup konseyde hakanin taklidini yaptı hasani zirveye hakani koruması turabiye sallamasi cikardi turabiyi koruduğu gün fişini çekti ki serenayi bile çok az bir farkla gecti toplu smsde sen git 5 birincilik al hilmi ile maydin seni geçsin bunlar kabul etsende etmesen de gerçekler

Hasan turabiyle hiçbir zaman kanka olmadı sadece oyun içerisinde iyi geçinmeye başladı adada yine çoğunlukla hiç konuşmadı ayrıca sen benim demek istediğimi anlamamışsın hasanla semih aynı özellikte değiller hasan son derece mütevazi bir insandı kimseyle kötü olmak istemedi onu göndericem bunu göndericem demedi 4 hafta 1. oldu 5. hafta ben 1. olucam demedi ama semih bunların tam tersi kendini beğenmiş bu hafta ben 1. olucam diyor ona buna seni bu adadan göndericem diyor sence semih hasan gibi 5 hafta üst üste 1. olsa hasan gibi birisimi olur yoksa ben şampiyonum hepinizide beyin ameliyatı yapıcam diye konuşurmu ? objektif şekilde cevap vermeni istiyorum

Semih ütopyada 16 da 15 dokunulmazlik almıştı ve evet ben şampiyon olucam diyebiliyordu sen olaya bardagin bos tarafından bakiyorsun sen hasanin yaptığına mütevazı olmak diyorsun ama bu bu benim stilim yarismasi degil orada mutevazi olmak iş yapabilir ama Survivorda özgüven iş yapar senin bakis açınla anlatmam gerekirse biraz kabadayi olmak gerekir Turabi gibi adama bir koydum baba tarzından bahsetmiyorum nihatin alp kirsana dönüp ya sen gidersin ya ben demesini hatırla kimse orada Nihata sen çok büyük konustun Nihat kaybedecen demedi diyemezdi de çünkü ya alp Nihati yiyecekti ya Nihat alpi Nihat alpi yedi ve herkes kibrisa gidildiğinde nihat % 90 şampiyon dedi Nihat genc kizlarin sevgilisi anili smsde yendi herkes dediki ya nihatcilar dün oy attilar bir daha oy atmazlar dedi hasan kazanir dedi ama nihat dediki o gün ben hasani tebrik ediyorum ama kazanmayi hak ettigimi düşünüyorum dedi hasan ne dedi o gün işte kim kazansa benim gözümde hak etmiştir Nihatta bende dedi ben burada mutavazilik görmüyorum hasanin dominant olmadigini görüyorum Survivori dominant olmayan biri kazanamaz hasanda bir kac konseyde sira sanada gelecek turabi dedi dedi ama icraat yoktu turabi çıkıp dediki istersen sen all stari kazan sen yinede benim gözümde hicsin dedi hasandan ses yok iste burada nihat olsaydi öyle bir cevap verirdi ki yarışmanin şampiyonu o an Nihat olurdu hasan bu yüzden kaybetti hasan her sene survivora gelsin her sene bir dominant karaktere kaybeder en iyi ihtimal 2.olur kendisi bir zat söyledi 5-6 tane 2.yasamis hayatinda zirveyi hiç görmemiş eminim ki diğer yarışmalarında ikinci olmasinda bu anlattığım olayin etkisi var bu yazımda bilimsel bir makale gibi oldu ama tekrar tekrar oturup okunmali özete gelirse biz Survivorda hayırlısı ya acun abi elenmem umarım diyen değil ben elenmem diger arkadaslar düşünsün diyen elemani destekleriz Survivor korkaklik yarismasi değil semihin gelsinler yüzüne sovsunler cevaplarini alsinlar

Ben aynı şekilde düşünmüyorum hilmicem dominant bi karaktermiydi? nasıl kazandı yarış + efendiliğiyle hasanın kaybetme nedeni her oyunda hatalar yaparak kaybetmesi,turabilerin halka oynayarak hasanla iyi geçiniyormuş gibi görünmeye çalısması ve hasanın begüme fazlasıyla tahammül etmesidir üstelik çoğu hasanın destekçisi begümü sevmiyordu

Ama bana göre elenmesinin en büyük sebebi yarışma performansı oldu

• Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    Hasanı merve eledi.Mervenin o kadar yüksek sms almasının nedeni ise acunun taraflı yayınıydı.

Hasan kendi dedi.All starı izlersem pek çok şeyden dolayı mahkemeye vermem gerek diye.

Hilmicemin kazanması use tamamen tip.Survivor sadece oyun demek değil.Bu adam habire adada uyudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 11 Şubat 2016; 23:51:51 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

Orijinalden alıntı: dalton01

Arkadaşlar ben geçen survivor sonuna kadar Turabi yi destekledim yanlışları olsada birçok doğru ve mantıklı hareketleride vardı

ama şimdi semihi turabi ye benzetenler var onları anlamıyorum benim içimden semihi desteklemek gelmiyor nedenini bilmiyorum kendini çok üstün gören insanlara dayanamıyorum neyse izleyip görecez artık

turabi destekleyen madam REİSİ anlayamaz zaten.
    REİS tamamiyle HASAN BABA gibidir turablacıların sevmemesi normal

Ben geçen sene hasanı tutuyordum semihi sevmiyorum hasan mütevazi bi insandı semih kendini beğenmiş hasan 5 hafta üst üste konsey birincisi olduğu halde kimseye seni beyin ameliyatı yapıcam adadan göndericem gibi kelimeler kurmadı semih daha 1. olmadan hepinizi adadan göndericem havasıyla konuşuyor ama bu halk hasandan vile desteği çektiyse semihtende çeker kendine bu kadar güvenmesi boşa

hasan turabi hakanin arkasından küfür ediyor dediği an 5 birincilik yaptı sonra gidip turabi ile kanka olup konseyde hakanin taklidini yaptı hasani zirveye hakani koruması turabiye sallamasi cikardi turabiyi koruduğu gün fişini çekti ki serenayi bile çok az bir farkla gecti toplu smsde sen git 5 birincilik al hilmi ile maydin seni geçsin bunlar kabul etsende etmesen de gerçekler

Hasan turabiyle hiçbir zaman kanka olmadı sadece oyun içerisinde iyi geçinmeye başladı adada yine çoğunlukla hiç konuşmadı ayrıca sen benim demek istediğimi anlamamışsın hasanla semih aynı özellikte değiller hasan son derece mütevazi bir insandı kimseyle kötü olmak istemedi onu göndericem bunu göndericem demedi 4 hafta 1. oldu 5. hafta ben 1. olucam demedi ama semih bunların tam tersi kendini beğenmiş bu hafta ben 1. olucam diyor ona buna seni bu adadan göndericem diyor sence semih hasan gibi 5 hafta üst üste 1. olsa hasan gibi birisimi olur yoksa ben şampiyonum hepinizide beyin ameliyatı yapıcam diye konuşurmu ? objektif şekilde cevap vermeni istiyorum

Semih ütopyada 16 da 15 dokunulmazlik almıştı ve evet ben şampiyon olucam diyebiliyordu sen olaya bardagin bos tarafından bakiyorsun sen hasanin yaptığına mütevazı olmak diyorsun ama bu bu benim stilim yarismasi degil orada mutevazi olmak iş yapabilir ama Survivorda özgüven iş yapar senin bakis açınla anlatmam gerekirse biraz kabadayi olmak gerekir Turabi gibi adama bir koydum baba tarzından bahsetmiyorum nihatin alp kirsana dönüp ya sen gidersin ya ben demesini hatırla kimse orada Nihata sen çok büyük konustun Nihat kaybedecen demedi diyemezdi de çünkü ya alp Nihati yiyecekti ya Nihat alpi Nihat alpi yedi ve herkes kibrisa gidildiğinde nihat % 90 şampiyon dedi Nihat genc kizlarin sevgilisi anili smsde yendi herkes dediki ya nihatcilar dün oy attilar bir daha oy atmazlar dedi hasan kazanir dedi ama nihat dediki o gün ben hasani tebrik ediyorum ama kazanmayi hak ettigimi düşünüyorum dedi hasan ne dedi o gün işte kim kazansa benim gözümde hak etmiştir Nihatta bende dedi ben burada mutavazilik görmüyorum hasanin dominant olmadigini görüyorum Survivori dominant olmayan biri kazanamaz hasanda bir kac konseyde sira sanada gelecek turabi dedi dedi ama icraat yoktu turabi çıkıp dediki istersen sen all stari kazan sen yinede benim gözümde hicsin dedi hasandan ses yok iste burada nihat olsaydi öyle bir cevap verirdi ki yarışmanin şampiyonu o an Nihat olurdu hasan bu yüzden kaybetti hasan her sene survivora gelsin her sene bir dominant karaktere kaybeder en iyi ihtimal 2.olur kendisi bir zat söyledi 5-6 tane 2.yasamis hayatinda zirveyi hiç görmemiş eminim ki diğer yarışmalarında ikinci olmasinda bu anlattığım olayin etkisi var bu yazımda bilimsel bir makale gibi oldu ama tekrar tekrar oturup okunmali özete gelirse biz Survivorda hayırlısı ya acun abi elenmem umarım diyen değil ben elenmem diger arkadaslar düşünsün diyen elemani destekleriz Survivor korkaklik yarismasi değil semihin gelsinler yüzüne sovsunler cevaplarini alsinlar

Ben aynı şekilde düşünmüyorum hilmicem dominant bi karaktermiydi? nasıl kazandı yarış + efendiliğiyle hasanın kaybetme nedeni her oyunda hatalar yaparak kaybetmesi,turabilerin halka oynayarak hasanla iyi geçiniyormuş gibi görünmeye çalısması ve hasanın begüme fazlasıyla tahammül etmesidir üstelik çoğu hasanın destekçisi begümü sevmiyordu

Ama bana göre elenmesinin en büyük sebebi yarışma performansı oldu

çeşitli faktörler var bu yarismanin doğasında deryada birinci oldu nasil oldu anti nihat doğan tayfa + ben spor okulu acacam dedi parasini aldi abdye yerlesti

hilmicemin olduğu sene zaten yarismada dominant kimse yoktu zaten en az izlenen Survivorlardan biriydi o hilmicem murat Doğukan zaten 3 ucu en iyilerdi ucude yumuşak yüzlüydü o sene ortalama üstü performansı olup dominant olan kimse yoktu kavak yellerinideki çocuk iyiydi ama dominant degildi duygu desen zaten murat ve Hilmi ile sms girecek bir yarismaci değildi kısaca 2013'de turabi veya nihat olsa hilmiyi gecerlerdi performans olarak olmasada smsde alirlardi anlatmak istedigim şeyi anladin ama seninle yarismaya bakis acilarimiz farklı

• Hala bu kadroya laf atanları görüyorum yav bu millet 2014 yılında ki kadroyu bile reytingler de sürekli 1.yaptı ki o sene Turabi dışında bir tane ilginç yarışmacı yoktu. Maydın ön planda değildi Gökhan ve Yiğit pasifti. Zaten bu pasiflik yüzünden Turabi 1.oldu.

Her neyse sonuç olarak bu sene Semih,Nihal,Atakan,Morgül,Yattara(çok sempatik kerata) gibi isimler varken Survivor her türlü ezer geçer. Ha All star kadar ilgi çekici olmaz dersiniz anlarım o da normaldir zaten adı üstünde All-star..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Hala bu kadroya laf atanları görüyorum yav bu millet 2014 yılında ki kadroyu bile reytingler de sürekli 1.yaptı ki o sene Turabi dışında bir tane ilginç yarışmacı yoktu. Maydın ön planda değildi Gökhan ve Yiğit pasifti. Zaten bu pasiflik yüzünden Turabi 1.oldu.

Her neyse sonuç olarak bu sene Semih,Nihal,Atakan,Morgül,Yattara(çok sempatik kerata) gibi isimler varken Survivor her türlü ezer geçer. Ha All star kadar ilgi çekici olmaz dersiniz anlarım o da normaldir zaten adı üstünde All-star..

Adam Allstarda 1. oldu hala orada parlak biri yoktu diyorsunuz. Tamam bende sevmiyorum adamı ama adam başarılı bir survivordı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Hala bu kadroya laf atanları görüyorum yav bu millet 2014 yılında ki kadroyu bile reytingler de sürekli 1.yaptı ki o sene Turabi dışında bir tane ilginç yarışmacı yoktu. Maydın ön planda değildi Gökhan ve Yiğit pasifti. Zaten bu pasiflik yüzünden Turabi 1.oldu.

Adam Allstarda 1. oldu hala orada parlak biri yoktu diyorsunuz. Tamam bende sevmiyorum adamı ama adam başarılı bir survivordı.

Hocam yanlış anladın ben zaten Turabi dışında biri yoktu diyorum. Tek ilgi çekici adam Turabiydi yani.

• -----------------spoiler--------------

İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEE BUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEEEEEEEEEEEEE BU İİŞTEEEEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEE BUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEEEEEEEEEEEEE BU İİŞTEEEEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEE BUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEEEEEEEEEEEEE BU İİŞTEEEEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUU İŞTEEE BUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEE BUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTE BUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU İŞTEEEEEEEEEEEEEEE BU İİŞTEEEEEEE BUUUUUUUUUUUU

-------------spoiler-----------------------

• quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Oldu mu bu şimdi hocam. Aylar önce açtığım Survivor 2016 konusu All Star konusundan devam edileceği gerekçesiyle silindi. Şimdi de bu konu.

Dostum sana çok büyük bir haksızlık yapıldı çok üzüldüm
  • Yazık

•  Survivor 2016

Ahh ahh şu adamsız All-Star yapıldı ya daha ne diyeyim ben be

Taner ile Acun araları hala bozuk mu ?
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Adam internette pisliklik yapıyor goturmedi diyosunuz goturseydi neden orda diye ortalık yıkılırdı eminim

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Cunku hepsini tanıyodun

• Beyler gönüllüler almış cumartesi yayınlanacak ödül oyuncunun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.