Şimdi Ara

Survivor 2016 (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Semih ve Damla oyun alsın. Gönüllüler ise oyun kaybetsinler istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semihci tayfa beni seri bloklasın
  • Beyler atletlerde sinir problemi var herhalde,nagehan merveden cazgır çıktı,mervede soylemiştir kendini öne at diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lDirtyHandsl -- 12 Şubat 2016; 1:38:40 >
  • keşke burada turabiyi, hasanı veya semih veya herhangi bir karakteri i hangi ilkel duygularımızın klavuzluğunda desteklediğimizin özeleştirisini yapabilsek. şurası kesin ki bu karakterler ciddi bir ahlak süzgecinden geçirilerek desteklenmiyor.. duygusal olarak, karakterin verdiği hazla ilişkili bir beğeni oluşuyor izleyicide. turabinin büyüklenmeleri kabadayı halleri hayatta bazılarının özendiği şeyler.. semih in her durumda üste çıkmayı başarması keza.. hasan ın nefret objelerinin karşısında var olabilme potansiyeli veya başka nedenler..
    survivor izleyicisi karakter desteklemekten çok olaya karakter eleştirisi getirme yönünde yaklaşmalı.. ancak bu şekilde toplumdaki karakterlerin sıkıntılı davranışları üzerine genel kabul gören bir bilinç oluşur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: episode

Semihci tayfa beni seri bloklasın

Sen kimsin ki seni bloklayacam. Haddini bil. Sen blokla çok istiyorsan. Hadi bebeğim.

• Semih olmasa cidden şaka maka bakmazdım abartmıyorum. Şimdiden belli Final %90 ATAKAN Reis ile Semih Reis o zamana kadar kim etki bırakır ve oyunlarda iyi olursa sms'den kurtarır bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Semih ve Damla oyun alsın. Gönüllüler ise oyun kaybetsinler istiyorum.

Aynen ben de böyle istiyorum. Sanırım bu sene aynı saflardayız..
  • Yemin ediyorum Anıl'ı, Merve'yi, Turabi'yi falan özledim. Bu nasıl Survivor?

Klasik "Survivor çok bozdu yaa" tribi değil de; bu seneki yarışmacılar falan hiç tat yok. Oyunlar zaten aynı. Atlaya atlaya gidiyorum. Şu sembol oyunları çok uzun ve gereksiz zaten.
  • Turbo Turabi olmayınca tadı tuzu yok ama izliyoruz.Yine dövüşçü kardeşimizi destekliyoruz tabii ki.Avatar reis oyunlarda 1 numara
  • Turbo Turabi olmayınca tadı tuzu yok ama izliyoruz.Yine dövüşçü kardeşimizi destekliyoruz tabii ki.Avatar reis oyunlarda 1 numara

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Semih ve Damla oyun alsın. Gönüllüler ise oyun kaybetsinler istiyorum.

Aynen ben de böyle istiyorum. Sanırım bu sene aynı saflardayız..

Herhalde öyle olacak. Gećen sezon kimi desteklediniz?

• Semih finale kadar gider ama kazanamaz

• Yunusu harcayacaklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene Hakan'ı tutuyordum bu sene Serkan'ı şu an çok geri planda duruyor olsada patlayacağı zamanlar gelicek galiba forumda Serkan'ı pek destekleyen yok geçen senede Hakan'ı pek destekleyen yoktu azınlığı desteklmeye alıştım ben
  • geçen sene ile bu seneyi karşılaştırmak bunlara biraz ayıp olur.allstarda malum zayıf isimleri çıkar hepsi usta yarışmacılardı.
    daha önce survivorı deneyimlemiş oldukları için nasıl yarışılacağını nasıl eşleşme yapılacağını yarışlarda nasıl strateji uygulanacağını biliyor,
    yarışın püf noktalarını da çok çabuk çözüyorlardı.dediğim gibi bilmek ve uygulamak konusunda çoğu ustaydı.
    bunlara biraz zaman vermek lazım.
    aslında bizimde bu survivorı geçen senenin aksine fazla ciddiye almadan izlememiz lazım belkide...
    nihal diyor ki "ben nagihanı seçersem strateji kastığımız belli olur,karşı taraf sinirlenir mi acaba"
    sonra da "ben arkadan oynaya oynaya gelicem prodüksiyona ayıp olmasın sonra"..
    bir de morgülü bozması çok komikti....
    bir oyun kazansalarda nihalin şu yengeç dansını bir görsek.alem kız ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 12 Şubat 2016; 6:46:48 >

• Kurgu olduğundan nefret ediyorum yarışmadan he aç kalabilirler ama sanki arkada yönetmen hadi dedikodu sahnesi çekeceğiz şunu eleştirin diyor onlarda şiki şiki baba işi gibi ay komşular diye dert yanmaya başlıyor

• BOZOK reyisi unutmayanlar +++lasın

• quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

geçen sene ile bu seneyi karşılaştırmak bunlara biraz ayıp olur.allstarda malum zayıf isimleri çıkar hepsi usta yarışmacılardı.
    daha önce survivorı deneyimlemiş oldukları için nasıl yarışılacağını nasıl eşleşme yapılacağını yarışlarda nasıl strateji uygulanacağını biliyor,
    yarışın püf noktalarını da çok çabuk çözüyorlardı.dediğim gibi bilmek ve uygulamak konusunda çoğu ustaydı.
    aslında bizimde bu survivorı geçen senenin aksine fazla ciddiye almadan izlememiz lazım belkide...
    nihal diyor ki "ben nagihanı seçersem strateji kastığımız belli olur,karşı taraf sinirlenir mi acaba"

Gece ateşin başında nihale dans et dedilerde kalktı bişeyler yaptı ya yaw bir yandan konuşması sinir bozucu bir yandan sempatik geliyo niyeyse belki ada şartlarında düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

geçen sene ile bu seneyi karşılaştırmak bunlara biraz ayıp olur.allstarda malum zayıf isimleri çıkar hepsi usta yarışmacılardı.

Gece ateşin başında nihale dans et dedilerde kalktı bişeyler yaptı ya yaw bir yandan konuşması sinir bozucu bir yandan sempatik geliyo niyeyse belki ada şartlarında düzelir

gördüm gördüm,nihalden yengeç dansının evrim geçirmiş halini gördük.
    benim merak ettiğim gönüllüler 1 oyun kazanınca oyun alanında milleti dans konusunda nasıl organize edeceği ve nasıl bir görüntü çıkacağı..
    geçen gün tuğba özaya karşı kazanınca nihalin ağlamalı gülmeli sevinci gördün di mi..
    hem güldüm hem de beynimden aşağı kaynar sular döküldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 12 Şubat 2016; 10:36:19 >

• niye bu kadar sinirlendin? Hangi birinizle uğraşacam Direk semihçiler beni bloklasın Bende saçma sapan mesajlarınızı görmeyeyim. Hadi yallah
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.