Şimdi Ara

Surviving The Aftermath Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
11
Favori
15.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, bayram tatilinde gerekli güncellemeyi yapacağım evet.
  • Merhaba yama tahmini ne zaman %100 yayınlanır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seader590 -- 5 Ağustos 2020; 17:38:14 >
  • Ellerine sağlık bir süre sonra lütfen desteği kesme takipteyiz.
  • Yamayı yükleyip yeni oyun deyince, başlatma seçenekleri çıkmıyor ekran hata mesajıyla kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScopeFr -- 27 Ağustos 2020; 14:34:13 >
  • ScopeFr kullanıcısına yanıt
    Yamayı yapan kullanıcının yamayı güncellemesi lazım. Nedeni ise oyun sürümü yükseliği için yama eski kaldı.
  • kayıp bir yamanın daha sonuna geldik.yamayı yapan şahıs güya bayram sonrası yamayı güncellicem demişti sanırım bir sonraki seneye olan bayramı kastetti :) şöyle yeteneği uygun olmayan kişiler bu tarz işlere hiç kalkışmasa keşke...
  • selam arkadaşlar,

eğer yeni sürüme yamayı atarsanız yeni oyun dediğinizde oyun açamıyorsunuz.
  • Türkçe yama oyunun 1.9.0 sürümüne (Epic Games) uyumlu hale getirilmiştir. Yeni satırlar eklenmiş ve indirme linki yenilenmiştir.
  • Yama bozuk kardeşim inan o kadar sinirlendim ki oyunu açamıyorsun yüklü oyunun varsa da karakterler hareket etmiyor yama oyunda çalışmıyor yani söylenecek çok söz varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComarBüken -- 9 Eylül 2020; 16:6:21 >
  • ComarBüken C kullanıcısına yanıt
    Yama da bir sorun yok test edildi çalışıyor, oyun erken erişimde olduğu için kayıtlı oyunda çalışmayabilir (bazı durumlarda kayıtlı oyunu ingilizce bile oynamaya kalksanız çalışmayabilir erken erişimde olduğu için) birde çok sinirlenmene gerek yok oyunu Türkçe oynamazsın olur biter boş konuşmana gerek yok ingilizce oynamaya devam et.
  • Kardeşim Bak Rica Ediyorum tek ben yazmamışım yaman bozuk.yamayı yüklediğimizde yeni oyun kurulmuyor başlatılmıyor.Test etmeden yüklemişsin dosyaları.Neden yalan söyleyelim ne zorumuz var bundan önceki yamalarında çalışıyordu bunda yeni oyun başlatılmıyor.
  • Selamlar steam sürümünde yama hala güncel midir çalışıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwixT. -- 25 Ekim 2020; 16:24:12 >
  • Merhaba. Yamayı indirirken bilgisayarım neden virüs algılıyor? Crack vb. şeylerde bu oluyordu fakat ilk defa türkçe yamada virüsle karşılaştım.

• oyunu bozdu yarım bi türkçeleştirme başlat diyorum oyunu başlatmıyor başka setup u da yoktu yükledim sildim cidden teşekkürler.

• Yama hala güncel midir hocam?

• Keşke yamaya başlayıp sürekli güncelleme olsa hani epic yada steamde sonucta oyun var atolyede kullanıma açarsınız daha güzel ve hep güncel olsa güzel olurdu da neyse sanki kalmış oyun türkçeleştirmesi...

• selam arkadaşlar surviving the aftermath oyunu birisi steam'den bana hediye ederse yama çalışmasına ben devam ederim

• elinize saglık tesekkurler

• güncel versiyon gelicekmi usta ?

• link nerde kardeşim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.