Teğmen
04 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 175 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi 21.09.2020 tarihinde net gitti ve açtığım destek kaydından sonra tekrar modem kurulumu yapmam söylendi. Kurulumu yaptım ama adamlar bağlantımı ADSL'e almışlar. Eğer fark etmesem o şekilde kalacak ve 5mb internet kullanmaya devam edeceğim. Bunun nedeni de Türknet yada Türk Telekom tarafından portumun başkasına verilmesi. Destek kaydına Türk telekom tarafından yollanan mesajda ise arızanın Türk telekomdan kaynaklı olmadığı yönünde. Her gün yolladıkları standart ilgileniyoruz mesajlarıda köşede duruyor zaten. Haliyle sizin portu başkasına verdik ya da Türk teleom elimizden aldı da diyemiyorlar. Müşteriyle iletişim alaka sıfır gerçekten. Yarın göndereceğim iptal maili ile umarım en kısa sürede iptal gerçekleşir.
Satılık CS GO Navaja Bıçağı ( Takasa açık)

FİYAT : 410 TL

Paradox Interactive / Iceflake Studios

Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kal ve zenginleş; kaynaklar kıt ama fırsatlar seni çağırıyor. Felaketlere göğüs gerecek en üstün koloniyi kur, koloni sakinlerini koru ve harap olmuş bir dünyaya yeniden uygarlık getir. Unutma: Dünyanın sonu, sadece yeni bir başlangıç.

Merhaba arkadaşlar, oyun şimdilik sadece Epic mağazasında yer alıyor ve erken erişimde. Şu an da 1.5 sürümünde ve hemen hemen her ay güncelleme alıyor. Güncelleme oldukça yeni satırları ekliyor ve çeviriye devam ediyorum. Oyun bu yıl içinde tam sürüm olarak çıkışını yapacak ve Steam'e de eklenecek. Bu benim yaptığım ilk çeviri çalışmam o yüzden çok profesyonel bir iş olduğunu söyleyemem ama kesinlikle oyunu oynamanıza ve öğrenmenize yardımcı olacağını düşünüyorum.

Şimdiye kadar çevirmiş olduğum kısmı aşağıdaki linkten bulabilirsiniz, gözünüze takılan yerleri belirtirseniz düzeltmesini yaparım.
indirmiş olduğunuz dosyayı, SurvivingTheAftermath\Aftermath64_Data\StreamingAssets\AssetBundles klasörüne kopyalamanız yeterli olacaktır.

Dosya Linki : oyuna gelen son güncellemeden sonra elimdeki tool(araç) ile dil dosyasını açamıyorum.
Arkadaşlar launcher'ı çalıştırıp play'e basıyorum oyun açılıyor ve dil seçme ekranına geldiğinde takılıyor ve hiç birşey yapamıyorum. Araştırma yaptım oyunu sildim tekrar yükledim ama bir çözüm bulamadım oyun henüz yeni çıktı fakat eski serilerde bu sorunu yaşayan arkadaşlar oldumu acaba?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
yas_in
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
MSI 960GTX
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 398
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 7.056 (Bu ay: 410)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 92 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.