Şimdi Ara

Sürücü kursuyla yaşadığım sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul Pendik'deki Ayaz sürücü kursu ile 20 haziranda sözleşme imzaladım.Sürücü kursu sahibinin vaat ettiği 3 ay içinde ehliyeti aldırmaktı(yazları istanbulda olduğum için 3 ayda hallederim düşüncesiyle buraya başvurmuştum tanıdık aracılığıyla)sözleşmeyi imzalarken ağustos başı gibi e-sınava girersin demişti.Temmuz ortası gibi aradım ve bana ağustos başı gibi e-sınavın sıkışık olduğunu ve en geç ağustosun 20sine kadar sınava gireceğimi söyledi.Ağustosun 10u gibi yine aradım bu sefer bayramdan sonra sınava girersin dedi.Adam beni sürekli oyalıyor. Zaten yazılı sınav için ders yok sürücü kursunda,adam sadece tanıdık aracılığıyla iş yapan bi sürücü kursu,başta şüpheciydim ama ehliyetini burdan alan 1-2 tanıdık var diye pek bir şey demedim.Kredi kartından 1600tl ücreti kayıt olurken direkt çektirmiştim, şimdi ne yapmalıyım?herhangi bir problem yaşarsam buradan paramı nasıl geri alabilirim ?

• Hocam artık yazılı sınav yok bayramdan sonra e sınav olursunuz. Bende ağustosun başında e sınav istiyordum ama randevu çıkmadı 4 ağustosta yazılı sımava girdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Hocam artık yazılı sınav yok bayramdan sonra e sınav olursunuz. Bende ağustosun başında e sınav istiyordum ama randevu çıkmadı 4 ağustosta yazılı sımava girdim
    bakıcaz artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.