Şimdi Ara

Sürekli Arabayı isteyen kişi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
8.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahıma bin şükür kayınçolarım böyle değil :) Söyleyin vermiyorum diyin dediğiniz kadar varsa. İStediği zaman işim var deyin atlayın arabaya sağa sola gidin. Bir süre sonra sizin hanım söyleyecektir evden uzaklaştıkça :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

Aracı farklı bir yere Parket;
    1.gün Mehmete verdin
    2.gün hasan aldı
    3.gün cemile verdin
    Yahu kayınço de millet istiyor ayıp olmasın diye veriyorum ama işin kazası var,tazminatı var,aracın yıpranması var huzursuz oluyorum adamlar da halden anlamıyor,vermemek için ne yapayım de,tıpkı burada sorduğun gibi kayınçoya sor.

+1

en güzel teklif arkadaştan gelmiş karşıdaki insanı kırmadan bu olayı çözebilirsiniz gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KekiR
    quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht
    quote:

Orijinalden alıntı: hardlove_72
    Arkadaslar benim kayincoda arabayi isteyip duruyordu banada hanim verme sen bidaha isteyemez dedi tabi demek kolay adama soylemek cok zor bi gun yine aldi arabayi aksam geldi hatta arabayi kapiya park etti sonrada bana telefon acti asagi gelde anahtari verim beni yukari yorma dedi tamam dedim bende mecbur lan serefsiz herif alt tarafi 4.kat beni ayagina cagirdi bende tamam dedim gittim anahtari verdi bi baktim arabanin sol ön tekeri patlak araba cantin uzerinde abi tekeri patlatmisin dedim bana ne dese iyi ben park ederken bise yoktu ben yapmadim dedi tamam abi dedim bu olaydan sonra aramiz acildi yuz vermedim simdi aramiz iyi ama hep aklimda o gunler agzini burnunu kirasim geliyo her gordugumde allah kimsenin basina vermesin

Benim okurken sinirim bozuldu gülüyorum nedesem bilemedim sen tam gözesinden içmişsin

Bende nedensizce güldüm çok zormuş kimsenin başına vermesin. Ben olsam az yede kendine bir araba al dersim hocam muhtemelen kimsenin bebek bakıcısı değilim arabama titrerim. Gitsin babasından istesin.

kayınço da tam sopalıkmış ha.. akşam akşam iyi güldüm..
    yalnız kayınço anahtarı eve çıkıp bıraksa lastik benden sonra inmiştir diyebilirdi de neden göstere göstere seni yanına çağırıp vermiş ki?!..
    gel beni bi güzel döv demiş resmen! :)

quote:

1.gün Mehmete verdin
    2.gün hasan aldı
    3.gün cemile verdin
    Yahu kayınço de millet istiyor ayıp olmasın diye veriyorum ama işin kazası var,tazminatı var,aracın yıpranması var huzursuz oluyorum adamlar da halden anlamıyor,vermemek için ne yapayım de,tıpkı burada sorduğun gibi kayınçoya sor.

10 numara taktik..
    bu da tutmazsa kaskonun süresi doldu veremem de.. olsun yine de ver filan derse demek ki anlayışsız biriymiş.. "vermiyorum lan hadi başka kapıya" de bırak

• İlla kırmayayım, doğruları söyleyince darılır diyorsan başka çaren yok: YALAN SÖYLE !!!

Nezaman araba istese mazeret uydur. Pazara gidecem, senden önce karşı komşu istedi ona verdim anahtarı, bugün servise götürcem, aküsü bitmiş yeni akü lazım araba çalışmıyor, bugün bankaya gidecem araba bana lazım gibi vs vs vs...

Yalandan bol ne var. Salla hergün. Bi süre sonra zaten mazeretlerin bitmeyince o anlar durumu kibarca istemekten vazgeçer.

İstemekten vazgeçmezse yüzsüz olduğu tescillenir, sende sürekli mazeret uydurup onu reddetmeye devam edersin olur biter
  • abicim yarına önemli bir işim var gelirlken yıkatıp getırırmısın de :D
  • Kivirmaya ne hacet veremem kusura bakma bunun icin kuseceksenden pasa gonlun bilir de cik isin icinden abartmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dişimden tırnağımdan kesip bi peugeot aldım okula git gel yapmak için. Kuzenim olacak adam benden fazla sürdü arabayı. :) Yakıt parası vermeyeyim diye evden çıkmıyorum, adam gezmeye bile benim arabayla gidiyor. Gaz atmıştır herhalde diyorum, aşağıya bir iniyorum depo bomboş. :d allah korusun hastalık vs durum olsa zaten sıkıntı yok ama keyfi alınca canım sıkılıyor. Aslında vermek istemediğimi anahtarı verirken ki tavrımla belli ediyorum ama umrunda değil. Babası da böyleydi.

Ben mümkün değil kimseden emanet bir şey alamam. Hadi oldu da aldım, ikincisini kesinlikle isteyemem.

• HAYIR demeyi ogren
  • Vermiyorum bu kadar basit. Asacakmi kesecekmi kusecekmi. Kuserse kussun daha iyi isteyen olmaz iste. Ne kiymetli araban varmis dersede evet kiymetli dersin olur biter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalanla bahaneyle hiçbir yere varamazsınız hocam.

Kırmak istemiyorsanız söyleyeceğiniz tek şey kayınço yanlış anlama ama gel nereye gideceksen ben götüreyim seni olur.

• Alt tarafi bi demir parcasi icin millet ne yorumlar yapmis arkadaslar araba dedigin bir cuval demir parcasi birakin doskdjdhdievdv saka lan kimseye vermeyin aracinizi hayvan gibi biniyolar ben verdim serefsiz vitesi zorlamis 2 ye gecmiyordu

• Kayın çoktan almıştır şimdiye arabayı konu kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myz1453 -- 9 Şubat 2017; 8:39:23 >
  • Benim araba baldızın evinin önünde yatar oldu şu sıralar
    ama keyfii değil
    bebeği var + benim çocuğuda alıp haftanın 2-3 günü sağ sola götürüyo

şikayetim yok memnunum :)
  • thegreenblack kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey söz konusu değil. Ceza sorumluluğu şahsidir. Sadece üçüncü kişilere verilen maddi ve manevi zararların tazmini konusunda araç sahibi de kusursuz sorumludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Alt tarafi bi demir parcasi icin millet ne yorumlar yapmis arkadaslar araba dedigin bir cuval demir parcasi birakin doskdjdhdievdv saka lan kimseye vermeyin aracinizi hayvan gibi biniyolar ben verdim serefsiz vitesi zorlamis 2 ye gecmiyordu

Ahahaaa nasıl ya demir parçası falan diye okumaya başladım

Acil durumdur, hastalıktır başım gözüm üstüne ben zaten anında götürürüm ama keyfi, gezmelik, dolaşmalık araba falan verilmez vermemde kimse kusura bakmasın...

• quote:

1.gün Mehmete verdin
    2.gün hasan aldı
    3.gün cemile verdin

Hocam tehlikenin farkinda misin ?Bu sefer diyecek ki bak ben de alıyorum bana bir şey demiyor benden akıl istiyor bu adam beni seviyor deger veriyor onun arabasi benim arabam bundan sonra izin bile almayim anahtari aliyim yeter

• İşim var de ama arabayı kullanma, anlayacaktır zaten. Ha anlamassa gene isterse yine işim var de arabayla böyle böyle bıkacaktır
  • vermiyorum de bitsin olay
  • Evde araba kullanan başka biri varsa anahtarı almış yok diyebilirsiniz. bir iki kez yaptıktan sonra daha istemezler
  • Merhaba,

Bence direk söyleyin tek kelime ile . 'Hayır , kusura bakma' diye.

Sonradan kötü olacağınıza , iş işten geçtikten sonra , başta kötü olun . Çünkü anlattıklarınıza göre keşke vermeseydim diyeceğiniz , pişman olacağınız gün gelecek.

İyi forumlar,
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.