Şimdi Ara

Support So Easy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold Plat eloda support oynamak aşırı kolay degil mi?Diger lanelerde oynarken nedense bi stres icindeyken supportta oyle degil.Adc iyi bilen biriyle cok rahat elo kasilabilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tr herkesin main adc pref vayne be hocam :/
  • 2 gündür golddayım. gördüğüm bütün vayne oyuncuları iyi düzeyde. kendini gosu sanan tipler yok. vayne dışında iyi adc görmedim. 1-2 kalista o kadar.
  • Bu vayneler bana gelince mal karşıya gidince gsu kesiliyor problem mi bende lan
  • Adc MF ise işin kolay tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan metada o kadar support cesitliligi var ki hepside dehset is yapiyor.

• su supportla oyun tasımayı bı beceremedım 2 3 alıstar lulu oyunum var tasıdıgım ama genele vurunca durum feed :D

• Oyunu Support veya Jungle taşır genelde. Eğer bir çok support heroya hakimsen çok rahatlıkla lig yükselebilirsin.
  • Suan Lcs de Shen support yapiyorlar onun uzerine yogunlasmam lazim digerlerine hakikim.

• Adc'ye ilk item çeviklik pelerini çıkan, yanında Soraka varken 2. doran alan tiplerle karşılaşmamışsın. Deli ediyor beni gerizekalılar. Gümüş ve altın küme ilk 10 oyunu abilerine attıran veya şansa taşınarak çıkan gerizekalılarla dolu. Tecrübeli biri değilseniz rahatça çıkmanız çok zor

• Aynen hocam.Sizin takım direkt pro oyunculardan oluştuğu için sen bir şey yapmasan da kazanabiliyorsun oyunları.Şu elemanın kaç maç support oyunu var acaba gümüş eloda.

• TR de smurf olmadığı sürece d1 altındaki bütün liglerde iyi adc oynayan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
  • Vayne' i çok kötü oynayanlar var evet. Ama eğer support olarak oynuyorsanız ya da mid dışında herhangi bir yerde oynuyorsanuz vayne' e göre oynamalısınız. Bana gelince rambo karşıya gelince gosu demenizin nedeni o bence. Takım savaşında hele cc varsa 5 sn Vayne' e kafa attıklaında peel yapsanız o zate daha sonra herkesi süpürecek. Hatta rahat süpürecek. Ama bizim kanımızda kafa atmak olduğu için Vayne' in kafasına birileri atlamış falan umurumuzda değil.

Koridor aşamasında da güçlü support şampiyonları alın. Vayne'in koridor zayıflığını kapatmaya çalışın. Bu nasıl olabilir ? Hard poke support ya da cc li support olabilir.

Karşı taraf zaten aşırı ittiricektir. Aslında o da yanlış. Vayne için en gzeli koridorun kendisine itilmesidir. Şöyle karşı da hard poke supportlu koridoru düzgün dondurmayı bilen bir Cait varsa işiniz çok zor. Olayının aslına dönelim. Karşı da Vayne' e doğru koridoru hard ittiren bot varsa yardıma gelin abi free kill boiiiz! Mid gelsin jungler gelsin top tp atsın ne bileyim bu kadar basit yani.

Kendi kendine koridordan canlı çıkabilen Vayne oyuncusu zaten çok çok az durumda. Siz yardım edin. Cuma hayırlarınızı Vayne' e yapın abiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: i am Madness

tr herkesin main adc pref vayne be hocam :/

Ya low eloda oyle yada abartiyor millet. Benim macima gelen vayne lerin buyuk kismi iyi oynuyor. Gerci karsimda oluyorlar genelde.
    :(

• Gold-Plat main adc olan ve skype olan birisiyle duo girebilirim.Bu arasa Aphroomo'nun da dediği gibi suppport cidden So Easy

• Support oynamak basit mi?
    Saygıyla kınıyorum

• Arkadaşı tostluyorum hocam nick Xavion eklerseniz duo girebiliriz main adc asıl hesap plat 2. Ekleyince alıntılayın lütfen
  • ne zaman botta vayne olursa sup picklemeye çalişin.Ben nautilus pickliyorum çok kirilgan olduğu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: RPaX

Arkadaşı tostluyorum hocam nick Xavion eklerseniz duo girebiliriz main adc asıl hesap plat 2. Ekleyince alıntılayın lütfen

Ekledim hocam Cool Cat

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.