Şimdi Ara

Supplement tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 4aydır vücut geliştirme sporu yapıyorum. Hocam gainer kullanmamı önerdi kilo almam için. Fakat hangi markayı, nasıl bişey almam gerektiğini sormadım. Varmı şu marka iyidir, bundan şaşma dediğiniz bi marka falan. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Düzeltme: Şu ürün nasıldır arkadaşlar?

http://www.farmatek.com.tr/karbonhidratli-urunler/mass_Gainer_5448gr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PsychoticInfIuence -- 4 Aralık 2012; 21:38:05 >

• Yöneticilere buradan yalvarıyorum artık vücut geliştirmeyle ilgili bir bölüm açsınlar biz de rahatlayalım. Sonuçta vücut da bir donanım sayılır. İlk 100 konudan 10'u "tipim nasıl ss'li" 11'i "bu vücudu ne kadar zamanda yaparım"
  • hacı abi ben hardline kullandım optimum kullandım mass gainer da kullandım hatta ilk başta ben de burada tavsiye istedim bir kaç kişi söyledi en sonunda gittim aldım ama hangisini daha etkili olduğunu söylemeyeceğim benim çok param gitti seninde gitsin yalnız şunu hepsi toplamda 14 kg aldırdı..................

şaka şaka

en iyisi

Hardline

DEĞİL

Optimum

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin Leader

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Yöneticilere buradan yalvarıyorum artık vücut geliştirmeyle ilgili bir bölüm açsınlar biz de rahatlayalım. Sonuçta vücut da bir donanım sayılır. İlk 100 konudan 10'u "tipim nasıl ss'li" 11'i "bu vücudu ne kadar zamanda yaparım"

Var zaten reis :http://forum.donanimhaber.com/forumid_730/tt.htm

Hakkatten varmış. O zaman bunlar niye buraya konu açıyor, niye açılan konulara ceza verilmiyor diyecem de adamlar da haklı baksana açılan konuların hiçbirine cevap verilmemiş. Hazır seni görmüşsen rapor veriyim babam Haytham'ı öldürdüm geriye sadece Charles Lee kaldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.