Şimdi Ara

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.129
Cevap
82
Favori
288.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nofearl

Size wifi 6 verdiler mi antalya?

Vermediler hocam en son mart ayında arayıp sordum yok dediler o yüzden Antalya'da kullanan varsa veya olursa konuya yazsın birbirimizi bilgilendirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Vermediler hocam en son mart ayında arayıp sordum yok dediler o yüzden Antalya'da kullanan varsa veya olursa konuya yazsın birbirimizi bilgilendirelim.

Alıntıları Göster

Sizde de alcatel/nokia ont vardır. Antalya'da huawei cihaz nasıl takacaklar bende merakla bekliyorum. (imkansız değil tabi ama nasıl yol izleyecekler bilmiyorum)

• Mersinde İsteyene veriyorlar 100 mbps altı olana aylık 6₺ taksitle 100mbps üstü olana ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdRenaLime kullanıcısına yanıt
    Bölgeden bölgeye değişir mi bilmiyorum ama cgnat yok tanıdıklarımda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Yok hocam fiyat farkı ellerinde ne varsa takıyorlar ikinci el bile takabilirlerdi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

Sizde de alcatel/nokia ont vardır. Antalya'da huawei cihaz nasıl takacaklar bende merakla bekliyorum. (imkansız değil tabi ama nasıl yol izleyecekler bilmiyorum)

Alıntıları Göster

Şuanki modemim huawei

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Şuanki modemim huawei

Alıntıları Göster

modem değil ont cihazı (eve kadar fiber geliyorsa). binaya kadar fiber geliyorsa ne taksalar çalışır.

• Bu modemde root erişimi sağlayabilen varmı ?

Bir de modem içindeki WAN IP'e girmeye çalıştığınızda IIS Windows Server'a atıyor.

PuTTy vs. erişim deneyen oldu mu?

SUPERONLİNE Wİ-Fİ6 MODEM
  • ovuncakc kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sol fiber 200 düşünüyorum memnunmusunhz homeoffice çalışıyorum internet çok önemli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Sol fiber 200 den memnunmusunhz yeni başvuracağım çok kararsizim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Wifi6 modeme router bağlayabiliyoruz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Wifi6 modeme router bağlayabiliyoruz mu?

4 adet lan portu var istediğine bağlarsın. Ben bağladım

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Kendi routerımızı ona bağlarken superonline kullanıcı adı ve şifremizi girmemiz gerekiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kendi routerımızı ona bağlarken superonline kullanıcı adı ve şifremizi girmemiz gerekiyor mu?

Router bağladıktan sonra router in arayüzüne giriyorsun örn benim router ara yüzüne 192.168.1.0 la giriyorsun orda istediğin ayarı yapıyorsun. Çok basit

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Tamam hocam çok sağolun

• Merhabalar, sol 100mbit kullanıcısıyım, hg255s kullanıyorum ve modemde bazen kopma yaşıyorum, wifi 6 destekli modem ücretsiz istekte bulunabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

Merhabalar, sol 100mbit kullanıcısıyım, hg255s kullanıyorum ve modemde bazen kopma yaşıyorum, wifi 6 destekli modem ücretsiz istekte bulunabilir miyim

100mbps abonesiysen ücretsiz vermeleri lazım kabul etmezlerse mecbur aylık 6₺ vereceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Mersinde İsteyene veriyorlar 100 mbps altı olana aylık 6₺ taksitle 100mbps üstü olana ücretsiz.

Ben de farkını ödeyip almak istiyorum. Doğrudan müşteri hizmetlerini mi aramalıyım? Yoksa bu 34.caddede bir bayii var büyük bir yer, oraya mı başvurayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

100mbps abonesiysen ücretsiz vermeleri lazım kabul etmezlerse mecbur aylık 6₺ vereceksin

Alıntıları Göster

ben 200mbps abonesiyim bekliyoruz halen

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

Ben de farkını ödeyip almak istiyorum. Doğrudan müşteri hizmetlerini mi aramalıyım? Yoksa bu 34.caddede bir bayii var büyük bir yer, oraya mı başvurayım?

Alıntıları Göster

34. Caddedeki yeri biliyorum hatta oranın sahibinde tanıyorum ama orayla işin yok direk 532 yi arayacaksın

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.