Şimdi Ara

Superonline upload hızını artırdı şimdi sıra Türk Telekom’da!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
2
Favori
23.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 262
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dr20mouse (10 mesaj) BurakLEE (9 mesaj) detanaoq (8 mesaj) programmer_onur (6 mesaj) abbasbj (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (162 mesaj) Mobil (74 mesaj) Mini (19 mesaj) (39 mesaj) (10 mesaj) Uygulama (65 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Superonline upload hızını artırdı şimdi sıra Türk Telekom’da!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13911 Mesaj
    kablonetliler üzgün
    |
    |

bilemiyorum işte.
    altyapı sorgusunda 75e kdr verebiliriz diye çıkıyor adresi girince
    acaba superonline de 2adres de tek bi net kullanılabilir mi? 1yer aktif diğeri pasif hani. taşıma gibi? evde fiber var fkt kaldıgım yrde suan, adsl verebilirler die gözüküyo sadece
    adsl mi turknet 35mbps mi? taahhütsüz?
    vala burda kaldık yasak yuzunden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vieille ecole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI RTX 2080 Super Gaming Trio X¦Ryzen 7 3700x¦Prime x570-PRO¦32GB(2x16) 3600MHz CL16 Trident Z Neo¦H115i RGB Platinum¦Aorus Gigabyte 500GB NVMe M.2 Gen4 SSD¦960GB Crucical BX500 Sata SSD¦RM750x¦H500M¦Steelseries Apex 7¦Steelseries QCK Prism XL¦Razer Deathadder Elite¦Razer Kraken 7.1 v2 Mercury Edition¦PG278Q
    ---Studying medicine , one of the hardest and tiring stuff. Think twice!---

• Yüzbaşı
    372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

Fransada. Aylik 20€ veriyorum tel, tv, net icin. Normalde 1000/600 paketin hizi ama fazlasiyla yetiyor
    Superonline ilk 3 ay 500 sonraki 9 ay 800 tl alıyor sadece internet o da altyapın varsa hadi diğer insanlar için tl ye çevirelim 150 tl ye hiçbir sağlayıcıdan bu hızı tv ve tel dahil alamazsınız arkadaşlar işte medeniyet görün.
    VDSL ile en fazla 50/4 almaya devam edeyim ben...
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    sizlere biraz insan ve köpek ilişkisinden bahsedeceğim. İnsanlar önce köpekleri açlığa mahkum ederler, daha sonra önlerine bir kemik bıraktıkları için teşekkür isterler. İşte ülkemizin özeti budur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    türk.net en başından beri simetrik 100 Mbps hız veriyor, YAPA olsa yeter gerisi altyapıya bağlı.
    |
    |
    270 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/turknet-in-yeni-fiber-paketleri--141273816 bu konudaki fiber paketler sadece belli bölgelerde aktif olucak. Gelecek
    |
    |
    IceRulez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1415 Mesaj
    Bir çok kişi Home Office çalıştığı için uygulanmış iyileştirme hamlesidir.. 100mbit'lik internet paketin 5mbit upload'a sahip olması komik oluyordu. 50/20 ve 100/20 gayet uygundur. İnsanlar herhalde artık cloud üzerinden çalışırken 5mbit uploadun ne kadar komik bir rakam olduğunun farkına varmıştır; en azından Turkcell şikayetleri dinleyip bu iyileştirme uygulamasını getirdi, kalıcı olması dileğimdir.

Böylece de daha yüksek indirme hızına sahip paketler çıkartırlar umarım... Türkiye'nin bütün fiber İSS'lerin en hızlı paketi 100mbit olması da baya komik. (ulaşılamaz pahalı olan daha çok kurumsal kullanıcılar için düşünülmüş 1gbit ve 10gbit internet paketlerini saymıyorum). Şöyle 200, 300 ve 500mbit indirme hızına sahip paketlerin gelmesi gerekiyor. Türkiye'nin internet çağında geri kalmaması gerekiyor.

Ayrıca, en azından fiber altyapısının yetersiz olabileceği düşüncesi çürütülmüş oldu. Türkiye bugünler normalin üstünde internet kullanımı görüyordur ve Superonline hiç bir aksaklık yaşamadı... bunun üstüne de upload hızını artırdılar ve herkese en az 50mbit indirme hızı verdiler. Altyapı bahane değil artık, lütfen uygun fiyatlara daha güzel internet paketleri getirin. Türkiye'de kendi altyapısına sahip bir kaç İSS var, neden daha rekabetçi davranmıyorlar anlamış değilim daha. Kablonet, Superonline, Vodafone, TTKOM... en azından bu dört firmadan birisi çıkıp fark yaratacak paketler beklersin... ama herkes birbirleriyle az çok aynı fiyatlara aynı paketleri sunmakla yetiniyorlar. Bu 4 İSS kendi altyapılarını kullanarak uygun fiyatlara 100mbit'den hızlı paket sunma imkanları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 9 Nisan 2020; 2:2:53 >

• Binbaşı
    1415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asi3636

Vodafon fiber kullanıyorum türkcell altyapısı kullanıyorum Acaba etkiler mi ?
    speedtest yap etkiliyor mu etkilemiyor mu anlarsınız hocam
    |
    |
    Artmış hızlar

Orijinalden alıntı: waybe

Artmış hızlar
    Sol üzerinden vodafone fiber hala 5 mbit :(

Diğer firmalarında arttırması gerekiyor bence

|
    |
    YunusPhp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    4265 Mesaj

aynen ben de ne varsa turktelekom'da var diyorum. mail atıyorsun net bir başvuru. gelen cevap aynen şu şu adrese tekrar mail atın ve şu bilindik numarayı arayın teknik destek alın. kardeşim ben sana atmışım mail zaten sen niye aradan çekiliyorsun da şu mail adresine tekrar mailinizi atın diyorsun? ne kadar zor bir istekde bulunmuşuzm ki; üşeniyor ve şu adrese gönderin diyor. iyi de ben zaten senin adresini neyse detaya girmeyeceğim. yani başından savıyor. yabancı bunu yapmıyor işte. bakıyorsun adam dünyalık yaşıyor ama yaklaşımı olağanüstü ya müşterisine gereken önemi fazlasıyla veriyor. değil 20, 200 de yapsa benim de gözüme giremez.
    |
    |
    kempooo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de hala 4mbps :(
    |
    |
    -dead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Denizli de son durum. Saat gece yarısı 3:00

Sanırım 1 aylık

Turkcell hattım olan 4G den denedim. Download 100Mbps Upload 40Mbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukyo_ -- 9 Nisan 2020; 3:18:54 >
    |
    |
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.