Şimdi Ara

SuperOnline Modem Kullanıcı Adı Şifresi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
574.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün süperonline 16mbit tarifeye geçiş yaptım.Airties 6372 modem verdiler fakat 192.168.2.1 den giriş yapamıyorum kullanıcı adı şifre soruyor admin ttnet superonline password herşeyi denedim giremedim.nasıl giricem ben buraya.yada airties 5340 modem var bende şuan.onu kullanmaya devam edersem birşey olurmu ?

• admin
    superonline
    olması lazım
  • acaba adsl modemlerde de fiber router lardaki gibi işe yaramaz kullanıcı adı ve şifre mi veriyor super online.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

admin
    superonline
    olması lazım

adamsın :))
  • bu şifreyle beraber sayfaya girerken kullanıcı adı dahi sormasını istemiyorum bunu nasıl yapacağız şifre alanını boş bırakınca oluyor fakat yine ilk ekranda kullanıcı adı girmemiz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bu şifreyle beraber sayfaya girerken kullanıcı adı dahi sormasını istemiyorum bunu nasıl yapacağız şifre alanını boş bırakınca oluyor fakat yine ilk ekranda kullanıcı adı girmemiz gerekiyor

bence yapma başkası modemine girip reset atabilir sonra internetim neden ikidebir kesiliyor diye ağlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bu şifreyle beraber sayfaya girerken kullanıcı adı dahi sormasını istemiyorum bunu nasıl yapacağız şifre alanını boş bırakınca oluyor fakat yine ilk ekranda kullanıcı adı girmemiz gerekiyor

bence yapma başkası modemine girip reset atabilir sonra internetim neden ikidebir kesiliyor diye ağlarsın

hocam sıkıntı değil ben sadece öğrenmek istiyorum yapıp yapmamak bana kalmış siz biliyorsanız söyleyin yeterli.
  • quote:

admin
    superonline
    olması lazım

Hatta adamın dibisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: önce-saygı

quote:

admin
    superonline
    olması lazım

Hatta adamın dibisin

sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VSaBaH

quote:

admin
    superonline
    olması lazım

adamsın :))

sende sağolasın :)
  • hg253 için

kullanıcı adı admin
    şifre superonline

bende hata veriyor. zamanında kurulumu yapan eleman tarafından şifre konulmuş olabilir hatırlamıyorum. nasıl giriş yapabilirim? router dns değiştirmek için soruyorum.
  • geçersiz diyor :(
  • bende admin superonline ile giriş yaptım şimdi sorun çıkmadı .
  • kabul etmedi
  • Modemi resetle sonra kullanıcı adına <admin> şifreye <superonline> yaz tamamdır.
  • Bu modem kullanıcı adı ve şifreleri sabit değil mi ? Fiber şifresi vermiyor olmalarını anlayabilirim ama modem ara yüzüne giris için kullanıcı adı ve şifreyi söylemeleri lazım bunu vermeme gibi bir hakları olamaz. Güvenlik ve port ayarları yapmadan oyun bile oynayamassın ki. Yukarıda verilen stabil ad ve şifre herkesde işe yaramıyor sanırım. Bana şimdi modem değişimi için gelicekler ben adamlara modem kullanıcı adı ve şifresini sorduğumda söylememe gibi bir ihtimalleri olabilir mi ? Merak ettiğim diğer konuda modem değişimi sırasında ayar ve kontrolleri kendi laptop ları ilemi yapıyorlar yoksa benim hali hazırda açık olan masa üstü bilgisayarımı mı kullanırlar ? Modem değişimi yapanlar yazabilir mi sizde hangisini tercih ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

admin
    superonline
    olması lazım

Eyvallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

quote:

admin
    superonline
    olması lazım

Eyvallah hocam

sende sağolasın
  • Vay arkadaş kaç kere modeme reset attım ama superonline şifresini kabul etmiyor. Modem modeli huawei hg253

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

admin
    superonline
    olması lazım

google a yazdım her linke tıkladım çıkmadı...sayende çözdüm işi

donanımhaber farkı . teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.