Şimdi Ara

Superonline kazığı yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bundan yaklaşık 1,5 sene önce ttnette hem telefon hem internet hizmeti kullanıyordum. Superonlinedan artık kim olduğunu tam hatırlayamadığım biri beni arayıp superonline internete geçiş yapabileceğimi hiç bir ek ücret ödemem gerekmediğini söyledi. Bende o zaman sadece internet için geçiş yaptım fakat sonradan öğrendim ki bu geçiş için telefonuda geçirmem gerekiyormuş. Ben telefon numarasını değiştirmek istemediğim için sadece interneti değiştirdim. Neyse uzun lafın kısası benim superonlina interneti geçirmem için 180 tl civarı ttnete para ödedim ayrıca 7 tl telefon ücretim 20 tlye çıktı. Superonline internete verdiğim parada 59,40 tl şu anda ,ttnete 45 civarı veriyordum. Neyse o zamanki kazığı kabullendik mecbur. Şimdi işyeri değişikliği sebebiyle Eskişehirden Kütahyaya taşınmam gerekiyor bende internet hattımı taşıyayım dedim ama şimdide müşteri temsilcisi diyorki sizin internetiniz yalın internet değil evdeki ttnet telefonundan bağlanıyor onun için nakil işleminde 450 tl cayma bedeli ödersiniz yeni adresinizdeki internet yalın internet olur ama yeniden 24 aylık bir taahhüt verirsiniz diyor. Arkadaşlar herhangibir çıkışım var mı bu işin içinden yoksa paşa paşa ödersin cayma bedelini mi diyorsunuz?

• Superonline telefon hizmetini alınca numaran değişmiyor... telefonunu taşıt sorun biter...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.