Şimdi Ara

Superonline IP TV 2014 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
7
Favori
31.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler..ben de 100Mbps 250 GB AKK'li veya 50 Mbps 150 GB AKK'li paket Turkcell TV + Ev Ekstra paketini düşünüyorum. O kadar para verdikten sonra internette bi sıkıntı yaşamak istemem :)

7 yıllık fiber kullanıcısıyım ..ilk abıne olduğumda quicknet 'di.Memnundum ancak adres değiştirdik yeni sitede henüz alt yapı yok, aralık sonunda gelecekmiş. Bekliyoruz bakalım.
    Eski abone olduğumdan hızım 10 Mbps idi ancak sözleşme gereği tahattüssüz ve AKK dışındaydım onun getirdiği psikolojik rahatlıktan ötürü hiç değişiklik yapmamıştım aboneliğimde (geçen şubat ayında 250 GB indirmişim ama diğer aylarda 20-30 GB 'tı geçmemiş o kadar da çok kullanmamışım bu muafiyeti)

aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz ancak 110 TL taşıma ücreti vs. ödemeniz gerekir dediler. ben de tahattütsüz tarifemi artık sonlandırmaya karar verdim. yeni kamoanyalara bakarken bu 3 lü tarife dikkatimi çekti..Umarım diğeri kadar memnun kalırım..

yeni modemlerden (yenilendiyse) memnun musunuz? ben 2009 yılında verdikleri modemden baya memnundum..ip tv uyumluydu acaba aynı modemimi veriyorlar..şimdi markasını hatırlayamadım ama bakarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 29 Kasım 2014; 1:10:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ankhenathon

Arkadaslar bende almayi dusunuyorum 3 lu paketi alacagim 59 lira dediler ev hattim olmadigi icin 64 tl dediler merak ettigim sinema tv lerden hangileri var acaba ben turkcell tv+ ev extra almayacagim turkcell tv + alacagim icim bide sunu sormak isrltiyorum gercekten yayinlar 1080p yakinmi uydu goruntusu gibi net mi cevaplarsaniz memnun olurum arkadaslar (not: ben turkcellsuperonline fiber internet kullaniyorum) acele cevaplarsaniz sevinirim

Ben yeni geçtim turkcell tv ev paketine. Sinema kanallarının hepsi açık bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

quote:

Arkadaslar bende almayi dusunuyorum 3 lu paketi alacagim 59 lira dediler ev hattim olmadigi icin 64 tl dediler merak ettigim sinema tv lerden hangileri var acaba ben turkcell tv+ ev extra almayacagim turkcell tv + alacagim icim bide sunu sormak isrltiyorum gercekten yayinlar 1080p yakinmi uydu goruntusu gibi net mi cevaplarsaniz memnun olurum arkadaslar (not: ben turkcellsuperonline fiber internet kullaniyorum) acele cevaplarsaniz sevinirim

Ben ama turkcell tv ev extra deilde normal paket alacagim sinema tv lerin hepsi var demi arkadasim

• ankhenathon A kullanıcısına yanıt
    Sinema tv kanallarının hepsi yok,sadece sinema tv 1-2 ve aile var.Diğer üç kanal için 9 lira vermeniz gerek.
  • quote:

quote:

quote:

Ben ama turkcell tv ev extra deilde normal paket alacagim sinema tv lerin hepsi var demi arkadasim

Benimki ev ekstra paketi değil. Benimki de normal ev paketi. 50 mbit, 150 gb akk, turkcell tv ev paketi 69 tl'lik tarifeye geçtim. İlk 4 gün sadece Sinema tv, Sinema tv 2, Sinema tv aile açıktı. Sonrasında Sinema tv 1001, Sinema tv aşk, sinema tv Aksiyon kanalları da açıldı bende :)

• Arkadaşlar dün superonline fiber bağlattım, 50mbit 150gb adil kullanımlı.. Turkcell TV bağlatıcam, fakat Turkcell tv görüntüyü internetten alacağı için kotayı etkiler mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benimki ev ekstra paketi değil. Benimki de normal ev paketi. 50 mbit, 150 gb akk, turkcell tv ev paketi 69 tl'lik tarifeye geçtim. İlk 4 gün sadece Sinema tv, Sinema tv 2, Sinema tv aile açıktı. Sonrasında Sinema tv 1001, Sinema tv aşk, sinema tv Aksiyon kanalları da açıldı bende :)

Su an bende gecmeyi dusunuyorum yani butun sinema kanallari acik guzelmis

• arkadaşlar bu güne kadar 10 mbit internet bağlantım vardı..50 mbit bağlantıya geçtiğimde internette surf yaparken, youtube vs. izlerken bu hız farkedilir mi? download'ı sormuyorum o zaten farkedecektir.
  • bende pc den izliyorum ama şöyle bir sorunum var win7 kurulu biligsayardan sorunsuz izlediğim halde win8 kurulu pc.de sık sık donma yapıyor her iki pc de aynı ortamda ve wirelles ile nete bağlı problem nedir acaba bir bilen yardımcı olursa sevinirim
  • 3 Aydır bende iptv kullanıyorum tek sıkıntım gerıye sardıgım yayınlarda hata vermesıydı ancak son 3 gundur ekranda hata cıkıyor yayın bozulmadan kendı duzeltıyor kaldıgım yerden ızlemeye devam edıyorum sanırım bu sorunu asmıslar gıbı sızde durum nasıl
  • Yayını geriden izlerken takılıp , canlı yayına dönme hatası devam ediyor bende.
  • sercanpure S kullanıcısına yanıt
    internet üzerinden yayın farklı bir lisansı gerektiriyor ve ilgili kurumdan bu lisansı alamadıkları için
    TV+ bu kanallar eklenemiyor verilen bilgi doğru
    yani platform farklılığından kaynaklanan bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

internet üzerinden yayın farklı bir lisansı gerektiriyor ve ilgili kurumdan bu lisansı alamadıkları için
    TV+ bu kanallar eklenemiyor verilen bilgi doğru
    yani platform farklılığından kaynaklanan bir durum

Ozaman neden kanal listesinde var görünüyor sayfalarında ?

Yazsınlar ozaman Halk TV sadece internette vardır diye.
    Her yerde bir 3kağıtları var.
  • waskomnl kullanıcısına yanıt
    haklısın ancak TV+ çıkış tarihi nisan ayı ve yayın lisansı yıllık alınıyor ve bunu vermeyen kurum rtük aslında
    bu kanallar rtük'ün istediği gerkli prosedürleri yerine getirirse o kanallarda var olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Yayını geriden izlerken takılıp , canlı yayına dönme hatası devam ediyor bende.

Aynen. 100 telefon görüşmesi 50 ev ziyareti ve hala devam ediyor.
    Artık aradıklarında yapacakları işlemleri sırasıyla anlatıp zaten yaptık diyorum. Aynısıysa uğraşmayalım.
    Sanırım ya genel bi sorun ya da apt girişinden falan. Gerçi genelse herkeste olması lazım.

Son sıralar kayıttan izlerken de hata vermeye başladı

• Halk TV çok talep görüyor. Bu kanalın özelliği nedir? Hiç açıp bakmadım bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: striders

quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Yayını geriden izlerken takılıp , canlı yayına dönme hatası devam ediyor bende.

Aynen. 100 telefon görüşmesi 50 ev ziyareti ve hala devam ediyor.
    Artık aradıklarında yapacakları işlemleri sırasıyla anlatıp zaten yaptık diyorum. Aynısıysa uğraşmayalım.
    Sanırım ya genel bi sorun ya da apt girişinden falan. Gerçi genelse herkeste olması lazım.

Son sıralar kayıttan izlerken de hata vermeye başladı

Bunların bu ezberci zihniyetinden gına geldi artık. Her aramamda kibar ama içi boş yaklaşımları suya yazı yazmaktan öteye gitmiyor maalesef.

Daha bu sorunu halledememişken , geçen ay tanımladıkları 2 senelik ücretsiz sinema paketi kredim aylık indirim bölümünde eksi 7 olarak güncel faturamda görünmüyor.Bunu bir türlü anlatamadım arkadaşlara, hala çıkmış fatura üzerinden konuşmayı sürdürüyorlar.
    Artık telefonda bağırmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Halk TV çok talep görüyor. Bu kanalın özelliği nedir? Hiç açıp bakmadım bile.

Kardeş zaten bugüne kadar bakmadıysan bilme daha iyi :)

Ya da yok sen en iyisi bi bak halk tv ye, belki fikrin değişir bazı konular hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waskomnl

quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Halk TV çok talep görüyor. Bu kanalın özelliği nedir? Hiç açıp bakmadım bile.

Kardeş zaten bugüne kadar bakmadıysan bilme daha iyi :)

Ya da yok sen en iyisi bi bak halk tv ye, belki fikrin değişir bazı konular hakkında.

Benim sapkam kizil renk. Halk tv hafif gelmesin?

• İzledikten sonra karar ver bence ağırlığına hafifliğine.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.