Şimdi Ara

Superonline IP TV 2014 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
7
Favori
31.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende abobe oldum Huawei cihaz verdiler çok şık ....Eski sorunlar kayboldu..
  • Arkadaşlar benim eve bağlanmadan önce favori kanallar listesi yapabilirsiniz denmişti.
    Ancak hiç öyle bir seçenek yok. Yoksa ben mi göremiyorum ?
  • Herşey iyi güzel gidiyor ama özellikle bu ana kanalların (star,kanald,ntv, vb...) HD yayının verilmemesi saçmalık.
  • Arkadaşlar bende superonline tv kullanıyorum, ipad'den izlememiz mümkün mü? nasıl yaparım? bir de eğer ipad'den izlersem kotadan yer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar bende superonline tv kullanıyorum, ipad'den izlememiz mümkün mü? nasıl yaparım? bir de eğer ipad'den izlersem kotadan yer mi?

Ipad bilmiyorum, ama andoid lu tabletlerden izleyebilirsin. Ipad den de izlenir diye düşünüyorum.
    Evet kotandan yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waskomnl

quote:

Arkadaşlar bende superonline tv kullanıyorum, ipad'den izlememiz mümkün mü? nasıl yaparım? bir de eğer ipad'den izlersem kotadan yer mi?

Ipad bilmiyorum, ama andoid lu tabletlerden izleyebilirsin. Ipad den de izlenir diye düşünüyorum.
    Evet kotandan yer.

Hocam ama superonline tv'den (kutudan yani) izlerken kotadan yemiyor?
  • quote:

quote:

Evet kotandan yer.

Superonline fiber internet varsa kotadan HARCAMAZ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015-2016 sezonunda rekabet kurulu lig tv ve smartspor gibi kanallarında ip tv platformlarında olacağını duyurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

Evet kotandan yer.

Kesin eminmiyiz hocam :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

Evet kotandan yer.

Kesin eminmiyiz hocam :)

Eğer çok çelişkideyseniz 0850 2220222'i arayın. Daha detaylı bilgi alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk icerigi eklenecek turkcell tv plus a anlasma saglaninca. Lig tv durumu ise tivibu ya cevap olarak % 90 superonline da diyebiliriz gibi :) rahat olun sabredin tvplus fazlasiyla renklenecek.

• Yayin takilmalari yok. Arti 10 tlye aldiginiz sinema kanallari artik ucretsizdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iP TV'ye özel bir bant genişliği ve santralden yine özel internet erişimi atanıyor.

Hiçbir şekilde iP TV İnternet hızınızı pinginizi ve kotanızı etkilemez. Tamamen kullandığınız kotadan bağımsızdır.

iP TV cihazına özel kullandığınız hızdan ekstra olarak ayrı bir hız ayrılıyor.İnternet erişiminizde sorun olmadığı taktirde hiçbir şekilde takılma donma yapması mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stran

Yayin takilmalari yok. Arti 10 tlye aldiginiz sinema kanallari artik ucretsizdir.

Ücretsiz olan kanallar hangileri acaba?

• quote:

Yayin takilmalari yok. Arti 10 tlye aldiginiz sinema kanallari artik ucretsizdir.

Kim dedi, ne dedi, ne zaman dedi.
    Hangi kanallar ücretsiz?
    Sinema tv 1001 falanmı?
    Bende onlar paralı gözüküyor...

• quote:

Digiturk icerigi eklenecek turkcell tv plus a anlasma saglaninca. Lig tv durumu ise tivibu ya cevap olarak % 90 superonline da diyebiliriz gibi :) rahat olun sabredin tvplus fazlasiyla renklenecek.

Ne anlaşması bu? Hangi kanallar eklenir sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: ...mTc...

quote:

Kim dedi, ne dedi, ne zaman dedi.
    Hangi kanallar ücretsiz?
    Sinema tv 1001 falanmı?
    Bende onlar paralı gözüküyor...

Evet o parali gorunenler ucretsiz sistemsel bir sorundan cok kisa surede acilacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01

quote:

Digiturk icerigi eklenecek turkcell tv plus a anlasma saglaninca. Lig tv durumu ise tivibu ya cevap olarak % 90 superonline da diyebiliriz gibi :) rahat olun sabredin tvplus fazlasiyla renklenecek.

Cok net birsey diyemem ama haziranda hersey belli olacak. Kaldiki tivibu samp ligi ve uefayi almisken pazar icin turkcell tv plus bir karsilik vermezmi sizcede :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

quote:

Cok net birsey diyemem ama haziranda hersey belli olacak. Kaldiki tivibu samp ligi ve uefayi almisken pazar icin turkcell tv plus bir karsilik vermezmi sizcede :)

Haklısın. Bence de Tivibu'ya bir karşılık vermesi lazım. Tivibu farkı açtı

• Ama sadece maç yayını falan değil, tekrar izle fonksiyonu ve cihazda uygulama falanda çalıştırabilseydik, internette dolaşabilseydik, cihazlardaki USB portlarından alt yazılı filmlerimizi izleyebilseydik güzel olmazmıydı?
    Türkcelle an itibariyle bu eksiklikler yakışmıyor. Rekabet edebilmesi için olmazsa olmazlara bunlarda bir an önce eklenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...mTc... -- 21 Ocak 2015; 21:27:55 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.