Yüzbaşı
04 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
packard bell one two L5871 all in one pc açılışta çok zaman 01/01/2011 tarihi ile açılıyor bios pilini değiştirmek için kasayı açmayı beceremedik görünürde 2 vida dışında birşey yok firmayı aradım profesyonel bilgisayarcıya veya bize (ist)gönder dediler zaten açamayanda bu işten ekmek yiyen birisi ama ben onlara gönderemem çünkü işyerinde kullanıyorum siz bir açma şeması gönderin dedimsede hayır dediler bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler
dün canonun L-150 modelini alıp kurdum yazdırmada sorun yok ama fax göndemek istediğimde kağıdı koyuyorum algılıyor gönder düğmesine basınca ana gücü açın e225-0002 hatası veriyor aynı olayı fotokopi içinde yapıyor bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını istyorum
pdf dosyasını yazdır dediğimde eskiden adobe ile açar yazdırırdı şimdi paint olarak geliyor masa üstüne kaydediyorum birlikte aç seçeneğinden adobeyi seçtiğimde anca yazdırabiliyorum tabii zaman ve emek kaybına neden oluyor bunun bir kolay çözümü vardır mutlaka yardım bekliyorum
quote:

Orijinalden alıntı: albani

++

usta gerçekten güzel yazıyorsun teknik bilginede diyecek yok lütfen kızma ama benim gibi teknik bilgisi az olanlarda yazılarınızı okuyordur ama şuna inanınki bazlılarını anlamakta bilgi azlığımızdan dolayı şahsen ben güçlük çekiyorum o nedenle size bir sorum olacak iki tv arasında kaldım lg ue850 ve samsung ju7000 ikisinide 55" olarak düşünüyorum 3d 47" lg kullanıyorum ama inanın kendi takımımın 3d maçını bile digitürkten 2d olarak seyrediyorum iki resim yanyana olduğundanmı nedir çok cazip gelmedi m.markta samy ju7000 i tanıtan eleman 3 d yayını açtığında 2 resim olayı yoktu tek resim biraz bulanık gibi ama aktif gözlüğü takınca demo yayını açınca 1 metre mesafedeydim fırlatılan sandviç nerdeyse bana çarpacak gibi geldi birde samy olursa curvedmi almalıyım 55" i bütçe nedeniyle aşamam saygılar sunarım
Dün 17 pazar olduğu için işyerimdeki pc kapalı idi bu sabah hafta başı pc yi açtığımda tarih olarak 01/01/2011 olarak gösterdi pc win7 ve p.bell yeni bir makina neden acaba buna gerek duydu
2013 16,500 km c180 ile şehir içi yakıt denemem:şehir içi 19 dakika 62 km ortalama sürat 20 km mesafede 5,4 lt sizce nasıl?Gerçi 62 km ortalama hız için tam şehiriçi demek ne kadar doğru izmir narlıdere gaziemir çevre yolu resim mecut ama eklemeyi beceremiyorum.
18 yıldır kullandığım 95 model vespa px imi satacağım veya hurdaya ayıracağım o nedenle scooter tavsiyesi istiyorum özellikle 2 model arasında kaldım yorumlarınıza göre birisini alacağım 1.sıradaki suziki burgman uh 200http://motosiklet.suzuki.com.tr/Motosiklet/Scooter/Burgman-200/18/Scooter-Burgman-200 2.sıradaki ise honda px150http://www.honda.com.tr/teknik_detay.aspx?series=scooter-PS150 bunların birbirlerine karşı + ve - lerini yazıp yorumlarsanız sevinirim
Dün gece aracımın sağ arka camı açık kalmış izmirin meşhur yağmuru arka koltuk ve paspasların olduğu yer şiril şibit su ne önerirsiniz
Hakkında
Meslek: eczacı
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
P.b
Otomobil
Skoda
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Klima
Klima
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Motosiklet
burgman 200
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 446
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 4.034 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.