Şimdi Ara

Superonline İnternet Yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
14.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DSL ışığı sabit yanarken İnternet Işığı hiç yanmıyor. Sebebi ne olabilir? Port değişikliği talebinde bulunduğum için olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ara
  • Bilemeyiz hocam. Ip alamıyorsunuz sanırım. Çünkü dsl lambası yanıyorsa santrale bağlısınız demek dsl sinyali geliyor

• PPPOE server bağlanamıyorsunuz .
    SOL tarafından güncelleme yapılıyordur.
    8saat içinde çözülmese Arıza kaydı oluştur.
  • adsl kullanıcı adı ve şifresini kontrol et... ara sor yada...
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da fiber internet kullanıyorum dün gece gitti bugün öğlen geldi.Hala da gidip geliyor.Sene olmuş 2017 kesinti oluyor ve bu kadar saatte çözemiyorlar sorunu.

Müşteri hizmetlerini arıyorum, bir tane kız çıkıyor bir halttan anlamayan.Modeme bağlanamıyorum diyor, nası ya diyorum bu zamana kadar nasıl herkes bağlanıyordu.O zaman servis gönderin diyorum yok modeme erişmeden olmaz diyor.Eee eriş diyorum modem kapalı görünüyor diyor.

Tam çıldırtmaya uğraşıyorlar adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Bende de yok arayıp sordum Kocaeli'de bölgesel sıkıntı var dedi. Belki senin yaşadığın yerde de vardır.

aynen hocam aradım zaten gebze de oturuyorum kocaeli ve bölgesinde genel sıkıntı var dedi
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    fiber alt yapının geçtiği bölgede elektrikleri keserek bakım yapıyorlarsa kesinti ondandır...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Arıza diyorlar.
  • her ay güncellenen süperonline planlı çalışma bilgilendirme sayfası.

http://www.superonline.net/hakkimizda/duyurular/planli-calisma-bilgilendirme
  • 3,5 gunde 6 ariza kaydi, 1,5 saatlik gorusme ve her gorusmede ayri bir ilgisizlik ve oyalama. Net ve telefon hizmetinden faydalanamamanin yanisira belirsizlik insani biktiriyor. Genel ariza oldugu belli ama modem degisimi yapilacagi da belirtilmisti buna ragmen gelen giden arayan soran yok cunku taahhut var. Yaziklar olsun.

• 2 aydir superonline ciyim. Heralde satin aldigim en kotu hizmet. Ayin en az 20 gunu problem. 24 ay taahhutten caymanin bi yolu varsa 1 dak bile durmayip iptal ettirebilirim. Hatta bir miktar cezaya da raziyim...

• yerliyerli Y kullanıcısına yanıt
    ADSL/VDSL sorunlarını TT çıkartıyor bi öğrenemediniz...
    arkadaşta fiber var o da stabil değil.
    ttnet fibere de benzer müdahaleler yapabiliyor mu..
    Kafanıza taş düşse TTden bileceksiniz muattap olduğunuz firma TTye boyun eğiyorsa müşteri olarak siz de buna katlanırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    ADSL/VDSL TT sabotajından etkilenince yazarım tabi %99 sorumlusu TT olunca...
  • yerliyerli Y kullanıcısına yanıt
    o tamamen HUAWEI HG255 wifi ağındandır kablolu olarak pek sorun çıkartmamış... ama sorunlu bir ürün olduğunu bil... HUAWEI marka routerlar SOLNet için uyarlanınca pek düzgün işlemez oluyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.