Şimdi Ara

Superonline Huawei HG255s 5ghz router ana konu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.433
Cevap
99
Favori
361.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef alınamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. 255s ile sorun yaşadığınızı iletin. Ama çağrı merkezinde ki arkadaşlara modem değişim talebinde bulunmayın, değiştirmezler. Size gelen ekipler aradıklarında talep edin modemi. Kayıt oluşturmak içinde modem hiç çalışmıyor diyebilirsiniz, elektriğini kesip.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. 255s ile sorun yaşadığınızı iletin. Ama çağrı merkezinde ki arkadaşlara modem değişim talebinde bulunmayın, değiştirmezler. Size gelen ekipler aradıklarında talep edin modemi. Kayıt oluşturmak içinde modem hiç çalışmıyor diyebilirsiniz, elektriğini kesip.

Eğer ekip geldiğinde sorunun sizden kaynaklı olduğunu görürlerse, bizi boşuna yordunuz diyip para istiyorlar. Bunu çağrı merkezide söylüyor.
    O yüzden yaşadığınız ilde/bölgede süperonline ı kim satıyorsa, yada size kim takmaya geldiyse (izmirde barış iletişim bakıyor mesela) direk oraya gidin, durumu anlatın, onlar ellerinde modem varsa size form imzalatıp modemi değiştiriyor. Daha doğrusu siz söküp getiriyorsunuz, yenisini alıyorsunuz. Ben öyle yaptım. Tabi ikna etmem biraz zor oldu onları.

• muratai kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben bu yöntemle almadım. Zaten bir takım sorunlar yaşadığımdan kendileri yeni bir model geldiğini ve istersem bu modelle değiştirebileceklerini ilettiler.

• quote:

Açıkcası ben bu yöntemle almadım. Zaten bir takım sorunlar yaşadığımdan kendileri yeni bir model geldiğini ve istersem bu modelle değiştirebileceklerini ilettiler.

Hocam hg255s ten sonra yeni modem mi çıktı modeli ne nasıl kalitesi?

• crashris kullanıcısına yanıt
    Evet konusu burda.

https://forum.donanimhaber.com/zte-h267a-modem--127055060

• Merhabalar,

Btk ya şikayet etsek wan şifresini verir mi acaba Superonline?

Sniff ile alınamıyor sifre son guncellemeden sonra. Alabilen var mıdır?

Teşekkürler, iyi forumlar...
  • abdbirkan kullanıcısına yanıt
    Hayır o şirket ticari sırrı.Yapay zeka üretiyor onu ve koruyor.CEO bile bilmiyor.Hepsi sistemde.Hepsi computer da.Çalışanlar göremiyor kimseninkini.Kriptolu bir sistem.Eğer superonline verseydi onu müşterilere sistem göçer switchler yanar.Olt ler patlar tüm altyapı pelte okurdu.O çok gizli hayati bilgi.

• Babacan maytap mı geçiyorsun anlayamadım?

• samsung j7 telefon 5 ghz wifi görmüyor ve en güncel firmware hangi sürümdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdbirkan

Babacan maytap mı geçiyorsun anlayamadım?

Arkadaş ironi yapmış, anlamayacak birşey yok.

• Telefonunuz 5ghz desteklemiyor olabilir. Kanalı 36 olarak ayarlayıp bir daha deneyin. Gene bulamıyorsa maalesef 5ghz desteği yoktur.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Aynen.müşteriyi network uzmanı yaptılat.basit bir olt switch den müşteriye ethernet bağlantısı ile internet verecekler.onu da beceremiyorlar.verilen routerlar da hardware nat yok.flow accelaration yok dolayısıyla level2 bir network kuramıyorlar.sonuçta ping 30ms nin altına inemiyor.hg253 varken kendi routerımı taktım 100 mbit ti hız.ping 1 ms çünkü asus rt-ac87u da cts yanında fa vatdı yani katman 2 den bağlantı kuruyordu.bunların verdiği hg255 de herşey software.kablosuz kapsama 5 ghz de yok gibi.ben kendi routerımda 4 duvar arkadan 5ghz ile bağlanıyorum.bunların huawei den 2 duvar arkasında 5 ghz yok.firmware stabil değil.iki cihaza aynı ip yi veriyor.adamı delirtir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: gunhan

Aynen.müşteriyi network uzmanı yaptılat.basit bir olt switch den müşteriye ethernet bağlantısı ile internet verecekler.onu da beceremiyorlar.verilen routerlar da hardware nat yok.flow accelaration yok dolayısıyla level2 bir network kuramıyorlar.sonuçta ping 30ms nin altına inemiyor.hg253 varken kendi routerımı taktım 100 mbit ti hız.ping 1 ms çünkü asus rt-ac87u da cts yanında fa vatdı yani katman 2 den bağlantı kuruyordu.bunların verdiği hg255 de herşey software.kablosuz kapsama 5 ghz de yok gibi.ben kendi routerımda 4 duvar arkadan 5ghz ile bağlanıyorum.bunların huawei den 2 duvar arkasında 5 ghz yok.firmware stabil değil.iki cihaza aynı ip yi veriyor.adamı delirtir ya

@gunhan hocam siz şu an kendi asus modeminizi mi kullanıyorsunuz ? so şifresini nasil alabildiniz ? yardımcı olursanız sevinirim.

• Hayır hocam kullanamıyorum.3 sene önce hg253 varken kullanabilmiştim.şimdi yeni abonelikle modemin şifresini alamıyorum.

• quote:

Telefonunuz 5ghz desteklemiyor olabilir. Kanalı 36 olarak ayarlayıp bir daha deneyin. Gene bulamıyorsa maalesef 5ghz desteği yoktur.

önceden görüyordu şimdi neden görmüyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunhan

Hayır hocam kullanamıyorum.3 sene önce hg253 varken kullanabilmiştim.şimdi yeni abonelikle modemin şifresini alamıyorum.

Bir yolu vardır da biz bilmiyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdbirkan -- 12 Eylül 2017; 9:2:52 >
  • Konu superonline modem için ama vodafone da aynı modemi kullanıyor, kullanan yada bilen varsa vodafone için de problemler aynı şekilde mi? 255s yerine 253 almak için uğraşmalımıyım? Yeni abonelik başlattım, kurulumdan ve sözleşmeden önce bilgi almak istedim, ona göre 253 vermiyorlarsa iptale de gidebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibanez@Forum

Konu superonline modem için ama vodafone da aynı modemi kullanıyor, kullanan yada bilen varsa vodafone için de problemler aynı şekilde mi? 255s yerine 253 almak için uğraşmalımıyım? Yeni abonelik başlattım, kurulumdan ve sözleşmeden önce bilgi almak istedim, ona göre 253 vermiyorlarsa iptale de gidebilirim.

253s daha kötü bir modem. Wan şifresi için değiştirmek istiyorsan onda da alamazsın. İptale git, TTNet e devam et. Wan şifresini de alırsın hiç olmazsa:)

• Alternatif HG255s e göre daha iyi ve çok pahalı olmayan modem tavsiye edebilecek olan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.