Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
25.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Latour

Selamlar bugün saat 10 da kurulum için iki kişi geldi hoş sohbet 30 dakikada hallettiler , 20mbit sınırsız olan tarifeye geçtim ayda 600gb + download yapan birisi olarak adil kullanım olayını bildiğim halde ttnete lanet ederek geçtim,gayet memnundum ttnetten gerçi en ufak sorunu yoktu. Şuan için internet hızım gayet tatmin edici.

Hangi semttesiniz hocam?
  • forumun karsisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Latour -- 10 Temmuz 2011; 10:36:47 >
  • Anladım. Hayırlıs olsun hocam sonunda hizmete girdi. Kesilmeler olmaması ümidiyle.
  • Mezitli'deki dostlara haber ve müjde ile:

SUPERONLINE Mezitli'de!!

10mbit'lik tarife kalkmış arkadaşlar (ama web sitesi güncel değil), artık başlangıç paketi 20mbit. Limitsiz tarifede ilk 3 ay, limitli tarifelerdeyse 12 ay 9,99 TL ödüyorsunuz. Benim Smile'a taahhüdüm vardı; adamlar onu da hallediyor. Cayma ücretini de ödeyip internetinizi kapattırıyorsunuz, ardından cayma ücretini Superonline'a yolluyorsunuz. Bu tutar faturanızdan peyderpey düşüyor.

Ben abonelik talebinde bulundum, 48 saat içinde bana dönecekler. Yer Barbaros Sitesi karşısı, Mezitli... Haydi hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Mezitli'deki dostlara haber ve müjde ile:

SUPERONLINE Mezitli'de!!

10mbit'lik tarife kalkmış arkadaşlar (ama web sitesi güncel değil), artık başlangıç paketi 20mbit. Limitsiz tarifede ilk 3 ay, limitli tarifelerdeyse 12 ay 9,99 TL ödüyorsunuz. Benim Smile'a taahhüdüm vardı; adamlar onu da hallediyor. Cayma ücretini de ödeyip internetinizi kapattırıyorsunuz, ardından cayma ücretini Superonline'a yolluyorsunuz. Bu tutar faturanızdan peyderpey düşüyor.

Ben abonelik talebinde bulundum, 48 saat içinde bana dönecekler. Yer Barbaros Sitesi karşısı, Mezitli... Haydi hayırlı olsun

Ben de Anatolia dayım; kablo çekiyorlar ama daha ttnetle 1 yıl taahütüm var.

• quote:

Mezitli'deki dostlara haber ve müjde ile:

SUPERONLINE Mezitli'de!!

ama ben superonlıne arıyorum hala pasif haldedir diyor :S aktif hale gelmemiş

• @VIKING,
    Sorun yok cayma bedelini ödüyorsun, superonline faturadan düşüyor. Smile'dan cayma bedelim 130 TL imiş, ödeyeceğim ve faturadan düşecekler.. Şu an evde kurulum yapıyorlar, ben işyerindeyim. Umarım sağlam iş çıkarırlar (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 13 Ağustos 2011; 10:53:05 >
  • Bende aradım önbaşvuru gibi bişey yaptık. Sinyal verilmiş pazartesi onaylanacakmış. Pazartesi veya salı günü gelip bağlayacaklar interneti. 49 liraya anlaştık bide Telefonu transfer ettirdik onuda kullanırsak ödeyecekmişiz 900 dakika hediye varmış her ay 300 dakika. Mersin Yenişehir kampüsü çarprazında Atatürk Mahallesinde.
  • Şu işte şansım yaver gitse şaşarım zaten! Kablonun geçeceği hatta (sanırım baca benzeri bir hat) tıkanıklık varmış 1. Katta.. Komşu da "Beyim evde değil, müsait değilim" diye ne teknik ekibi, ne de eşimi kabul etmemiş, ne dar kafalı insanlar var! Site yöneticisiyle görüşeceklermiş. Şimdilik yalan oldu :/
  • bende mezitlide palma2 nın karsısında baymar markeyın ustunde oturuyorum.Aşagıda apartmanın dıbıne kadar boruları cektıler;binanın içindeki hat işlerini tamamladılar ama gel gör ki o dışardaki hatla içerdeki hattı 2 aydır bağlayamıyorlar.bi bağlasın hemen 2 mb ınternet ve sabıt telefonu ıptal ettırecem 100 tlden 50 tlye düşürecem faturamı.Bu arada mezitlide kullanmaya başlayan arkadaşlar varsa mmnun olup olmadıklarını belirtirlerse seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzarmail -- 20 Ağustos 2011; 13:20:58 >
  • Valla benim kablo sorunu sanırım giderilmiş, Pazar sabahı kurulum yapılacak. Test sonuçlarını aktarırım (:
  • Dostlar fiberim bağlandı yaşasın (: yalnız şu an çalıştığımdan hız denemesi yapamıyorum. Gece durumu aktarırım ;)
  • quote:

Dostlar fiberim bağlandı yaşasın (: yalnız şu an çalıştığımdan hız denemesi yapamıyorum. Gece durumu aktarırım ;)

hayırlı olsun:)
  • Arkadaşlar, Superonline görevlileri her şeyi kurmuşlar. Girişteki kablo kutucuğundan salona kadar incecik bir kablo çekmişler (telefon kablosundan hallice). Eski modemimin olduğu yere de iki adet modem koymuşlar. Tam incelemedim ama biri modem, diğeri kablosuz router sanırım. Torrentte 40 aktif Seedli bir dosyayı ortalama 2-2.2 mb/sn'de indirdim. Speedtest sonuçlarımsa şöyle:

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de !

Bana ping biraz fazla geldi, tek sorun bu gibi görünüyor. Ama 20 mbit/sn ile uçmak paha biçilemez bir his! (:

• Darısı başımıza
  • vay anam vay adamların upload hızlarına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

vay anam vay adamların upload hızlarına bak

Valla üstad ben de bu rakamları görünce senin gibi düşünüyordum... Bir adet Divx filmi indirmek yaklaşık beş dakika (: HD'sini indirmek ise yaklaşık 25 dakika... Hayaldi gerçek oldu, teşekkürler Superonline (:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

vay anam vay adamların upload hızlarına bak

Valla üstad ben de bu rakamları görünce senin gibi düşünüyordum... Bir adet Divx filmi indirmek yaklaşık beş dakika (: HD'sini indirmek ise yaklaşık 25 dakika... Hayaldi gerçek oldu, teşekkürler Superonline (:

ağlamak istiyorum ağlamakkkkkkkk

• quote:

Arkadaşlar, Superonline görevlileri her şeyi kurmuşlar. Girişteki kablo kutucuğundan salona kadar incecik bir kablo çekmişler (telefon kablosundan hallice). Eski modemimin olduğu yere de iki adet modem koymuşlar. Tam incelemedim ama biri modem, diğeri kablosuz router sanırım. Torrentte 40 aktif Seedli bir dosyayı ortalama 2-2.2 mb/sn'de indirdim. Speedtest sonuçlarımsa şöyle:

Bana ping biraz fazla geldi, tek sorun bu gibi görünüyor. Ama 20 mbit/sn ile uçmak paha biçilemez bir his! (:

Hayırlı olsun; bizim sitede iki bloğu da bugün bitirdiler evlere henüz çekilmedi sanırsam.

• quote:

Arkadaşlar, Superonline görevlileri her şeyi kurmuşlar. Girişteki kablo kutucuğundan salona kadar incecik bir kablo çekmişler (telefon kablosundan hallice). Eski modemimin olduğu yere de iki adet modem koymuşlar. Tam incelemedim ama biri modem, diğeri kablosuz router sanırım. Torrentte 40 aktif Seedli bir dosyayı ortalama 2-2.2 mb/sn'de indirdim. Speedtest sonuçlarımsa şöyle:

Hangi mahallede oturuyorsun bide hangi marka modem verdiler bize şimdi kuruluma geldilerde tilgin marka modem verecekler.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.