Şimdi Ara

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
1
Favori
25.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de Mezitli Üçtaş Sitesi civarındayım... Apartmanda kutu var ama abone alımı var mı bilemiyorum... Bir kurcalamak lazım...
  • Arkadaşlar superonlıne fiber mersin subesine gittim ve konustum dedim nedir bu bekle bekle bıktık :D bazı yerlere verilmiş pozcuda guvenler sitesi etrafıına filan sinyal gelmiş mezitli de bu ay sonu yada hazıran bası sinyal gelirdediler turkcelle birleşmişler superonlıne herkes bilir bunu 10mb paket kalkmıs en az 20mbit ve 49 tl verdikleri modeme gordum ıkı tane modem veriyolar sandım biri router mıs diğeri modem miş modem olan cok buyuk ama sekıl olarak guzel ve fonksıyonlu bi şeye benzıyordu router de beyaz sade kucuk ama oda modeme cok benzıyodu adam hayır router dedı kafam karıstı nese konustuklarım bunlar yazın tam basvruları alırlar her semten
  • Saat 12'den beri kapının girişini kazıyorlar.

Yer : Mezitli / Denizhan 1'i ana caddeye bağlayan sokak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 9 Mayıs 2011; 17:12:50 >
  • Beyler mezitli denizhan tarafındayım site ismini vermeyeyim, malum biliyorsunuz mezitlinin büyük kısmına süperonline kablo döşemeyi tamamladı hatta bazı apartmanların ön tarafında metal bir dolap koymuşlar, geçen gün bizim sitenin elektrik panosunun yanına duvara bir kutu takmışlar, süperonline kutusudur dedim ama kutunun üzerinde türk telekom logosu var türk telekom fiber internet yazıyor, nedir bu olay? Sizdeki kutuda aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Beyler mezitli denizhan tarafındayım site ismini vermeyeyim, malum biliyorsunuz mezitlinin büyük kısmına süperonline kablo döşemeyi tamamladı hatta bazı apartmanların ön tarafında metal bir dolap koymuşlar, geçen gün bizim sitenin elektrik panosunun yanına duvara bir kutu takmışlar, süperonline kutusudur dedim ama kutunun üzerinde türk telekom logosu var türk telekom fiber internet yazıyor, nedir bu olay? Sizdeki kutuda aynı mı?

Türk Telekomda artık Fiber hizmet veriyor. Beni geçen gün aradılar dedim bana 1 ay önce 1 hafta sonra sinyal verilecek dediniz ne oldu hala vermediniz. Dediki belediyeden izin alınıyor sanırım daha izin verilmemiş 1ay içinde hizmet verilmeye başlanır dedi. 2. aydayız hala başlamadı. Buraya doğalgaz döşediler sanırım doğal gaz bitince verecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

Beyler mezitli denizhan tarafındayım site ismini vermeyeyim, malum biliyorsunuz mezitlinin büyük kısmına süperonline kablo döşemeyi tamamladı hatta bazı apartmanların ön tarafında metal bir dolap koymuşlar, geçen gün bizim sitenin elektrik panosunun yanına duvara bir kutu takmışlar, süperonline kutusudur dedim ama kutunun üzerinde türk telekom logosu var türk telekom fiber internet yazıyor, nedir bu olay? Sizdeki kutuda aynı mı?

Türk Telekomda artık Fiber hizmet veriyor. Beni geçen gün aradılar dedim bana 1 ay önce 1 hafta sonra sinyal verilecek dediniz ne oldu hala vermediniz. Dediki belediyeden izin alınıyor sanırım daha izin verilmemiş 1ay içinde hizmet verilmeye başlanır dedi. 2. aydayız hala başlamadı. Buraya doğalgaz döşediler sanırım doğal gaz bitince verecekler.

Allah Allah çok ilginç, kazıyı süperonline yaptı kutuyu telekom niye koydu onu anlamadım, birlikte mi çalışıyorlar acaba? Yoksa hem süperonline hem türk telekom birlikte mi fiber çektiler? Ayrıca inşallah fiber diye vdsl2 yi yutturmaya falan çalışmaz türk telekom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 4 Haziran 2011; 23:42:42 >

• Bizde de aynı durum var. 1 ay önce bahçeyi delik deşik ederek gelen Superonline Fiber hattı ve 1 hafta önce takılan Turk Telekom Fiber Internet hattı var şuanda binada.
    Bir karşımızdaki siteye Superonline kutusu koymuşlar. Orda oturan bi kız arkadaş söyledi. Sitelere Superonline, apartmanlara Turk Telekom mu koyuyorlar ne
  • Arkadaşlar pozcu yerinde sinyaller verilmiş superonlıne fiber kullanlar var yani .bi mezitli sinyal vermediler :S
  • Arkadaşlar üstteki mesajımda bahsettiğim türk telekom fiber kutusunun fotoğraflarını bu sabah çektim, kutuyu açmaya çalıştım ama kitlemişler.

Superonline Fiber İnternet MERSİN'de !

• quote:

Arkadaşlar üstteki mesajımda bahsettiğim türk telekom fiber kutusunun fotoğraflarını bu sabah çektim, kutuyu açmaya çalıştım ama kitlemişler.

ya içinden normal telfon kablosu gecyodur :Dmaksat şekil olsun diye koymuştur ttnet değil mi yapar mı yapar :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

Allah Allah çok ilginç, kazıyı süperonline yaptı kutuyu telekom niye koydu onu anlamadım, birlikte mi çalışıyorlar acaba? Yoksa hem süperonline hem türk telekom birlikte mi fiber çektiler? Ayrıca inşallah fiber diye vdsl2 yi yutturmaya falan çalışmaz türk telekom.

Tahminim birlikte çalıştıklarıdır, önceden şartları gereği kablolar vb. sadece büyük semt ve sitelere belirli bir imza toplandığı durumda çekilirdi ama bu kablolar neredeyse tüm şehire çekildi kıytırık mahelleri bile kazdılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozngns

quote:

Arkadaşlar üstteki mesajımda bahsettiğim türk telekom fiber kutusunun fotoğraflarını bu sabah çektim, kutuyu açmaya çalıştım ama kitlemişler.

ya içinden normal telfon kablosu gecyodur :Dmaksat şekil olsun diye koymuştur ttnet değil mi yapar mı yapar :D

Yok dostum telefon kabloları yan tarafta daha önceden ankastre içinde vardı zaten bu kutuyu yeni koydular, forumdaki arkadaşların dediğine göre sokaklara koyulan saha dolaplarının ufak boyuymuş bunlar. Bekleyip göreceğiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozngns

quote:

Yok dostum telefon kabloları yan tarafta daha önceden ankastre içinde vardı zaten bu kutuyu yeni koydular, forumdaki arkadaşların dediğine göre sokaklara koyulan saha dolaplarının ufak boyuymuş bunlar. Bekleyip göreceğiz.

fiberle yine bir alakası oluyr mu ki S:

• Yahu arkadaş ne şanslı adamlarsınız superonlineniz geldi fiber optiğiniz geldi ttnetin bile fiber optiği gelmiş apartmanınıza.

Viranşehirin ortasında olmama rağmen bize ne superonline ne ttnet kimse gelmedi.

Bi geçen uydunet geldi onunda tarifelerine baktım bir haltıma yaramıyor.

Yatıp kalkın şükredin siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kassablanka -- 6 Haziran 2011; 21:22:44 >
  • Arkadaşlar Kutu Geldikten 1 Ay Sonra Diye Bİşi Yok Bizde Kutu 6 Aydır Var Ama Hala Gelmedi İnternet 8.ayın Yani Agustosun 12 sinde mersinin Tamamına verecekler diye biliyorum ama bugün aricam süper online haydi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

Yahu arkadaş ne şanslı adamlarsınız superonlineniz geldi fiber optiğiniz geldi ttnetin bile fiber optiği gelmiş apartmanınıza.

Viranşehirin ortasında olmama rağmen bize ne superonline ne ttnet kimse gelmedi.

Sadece geldi daha hizmet vermiyorlar malesef. 4 5 ay olacak hâla verilmedi sinyal. Hatta başvuru bölümünde Yenişehir ve Mezitli bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sede_fe

Arkadaşlar Kutu Geldikten 1 Ay Sonra Diye Bİşi Yok Bizde Kutu 6 Aydır Var Ama Hala Gelmedi İnternet 8.ayın Yani Agustosun 12 sinde mersinin Tamamına verecekler diye biliyorum ama bugün aricam süper online haydi hayırlısı

Ben ocak 2011 'den bu yana beri ayda bir kez superonlineyi arayıp soruyorum ne zaman sitemize kutu koymaya gelip mezitliye hizmet vericeksiniz diye bana her aradığımda kadın ötekin ayın başı kesin hizmete geçiyoruz efendim , iki aya kadar mersinin her yerinde hizmet vericez efendim , şudur efendim , budur efendim ... temmuz 2011'e geldik daha sitemize bırak kutu koymaya gelenleri araştırmaya bile superonlineden hiçbir yetkili gelmedi.

Ayrıyetten duyduğum haberlere göre güven sitesi civarında superonline kullananlar interneti arıza yapıp arıza kaydı bıraktıklarında hiçbir yetkili gelip ilgilenmiyormuş superonlineye geçenler kesinlikle memmun değilmiş.

Korkuyorum ki bunlar parayı toplayıp kaçacaklar ... Bu ne sorumsuzluktur anlamyorum. Sürekli insanları oyalama peşindeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuatromen

Yahu arkadaş ne şanslı adamlarsınız superonlineniz geldi fiber optiğiniz geldi ttnetin bile fiber optiği gelmiş apartmanınıza.

Kullanabiliyor muyuz diye bir sor hele bir sor !?!
  • Beyler sitede mersin-merkez yazıyor da soğuksu karakolu ya da çetinkaya tarafında kullanan var mı ?
  • Selamlar bugün saat 10 da kurulum için iki kişi geldi hoş sohbet 30 dakikada hallettiler , 20mbit sınırsız olan tarifeye geçtim ayda 600gb + download yapan birisi olarak adil kullanım olayını bildiğim halde ttnete lanet ederek geçtim,gayet memnundum ttnetten gerçi en ufak sorunu yoktu. Şuan için internet hızım gayet tatmin edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Latour -- 10 Temmuz 2011; 1:21:12 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.