Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap için teşekkürler, bilgi düzeltmede fayda var malum forumda yanlış anlama olmasın , dün gene aradılar sizin paketi sordum doğruladılar, sizin 84 olan paket

25 mb limitsiz fiber +tvplus giriş paketi ( yani tvplus ulusal kanallar + 6 adet sinema kanalı) aile paketi ile farkı aile paketinde tüm kanallar açık full sinemalar belgesel vs aralarında 10 tl fark var teşekkürler bilgi için

Diğer konudada aslında sizin verdiğiniz bu bilgiye istinaden 35 mb almak mantıksız oluyor ki zaten gereksizdi bana 10 tl farka ve hız farkına fttb mi ffth mı oldugumuzu nasıl anlıyoruz bilen varmıdır?

edit:imla

@jademugla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akalay -- 15 Kasım 2020; 20:22:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar; 8 yıldır HG523 modem kullanıyorum son zamanlarda wifi den kopma hız düşüklüğü yaşıyorum modem değiştirmek için talepte bulunmalımıyım acaba ?

Yeni modemler geldimi hiç bilmiyorum.

Şuan en iyi modem hangisi sizce süperonline nin verdiği.

• Bugün ZXHN H267A  ile değiştirdiler dünya varmış

• Arkadaşlar fast.com da yüklü ve yüksüz pinglerinizi yazar mısınız? Düşük pinge ihtiyacım var.
    Benim 40-50ms saniye arası. Modem Zyxel.

• pphammer kullanıcısına yanıt

frankfurt pingin kaç hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

frankfurt pingin kaç hocam ?

speedtest fdcservers.net frankfurt 48ms

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

speedtest fdcservers.net frankfurt 48ms

Alıntıları Göster

Çok hocam , superonline'nın da pek bir farkı yok o zaman vodafone'dan

• Şöyle bir kablo aldım. Modemden sol fiber kutusuna kadar değiştireceğim. Sol ekibi gelip kutuya bağlayacak.

Sonucu yazarım.

• Ürün bilgisi Teknogreen tk-Cat06 kablo ,
    • dış alanlarda ( güneş, don, kar gibi doğal şartlara maruz kalma ) kullanılabilecek en ideal kablolardan biridir.
    • cat6 olarak anılan kategori 6 kablosu, gigabit ethernet ve diğer ağ protokolleri için cat6 kablo standardındadır.
    • Bu kablo, 550 mhz’e kadar performans sağlar ve 10base-T, 100base-Tx (hızlı ethernet), 1000base-T / 1000base-Tx (gigabit ethernet) uygundur.
    • Teknik bilgiler Renk gri 0.57mm kablo kalınlığı 50 metre kablo uzunluğu 23awg değeri 4-Çift korumasız bükümlü çift 1000 ft cat6 – su geçirmez koruyucu 550 mhz kadar 23 awg Tıa / eıa uygundur 10/100 devri oranları / 1000 mb / sn 155 mbps atm Ieee 802.3, ıeee 802,5 Iso9001 onaylı
  • İlk aradıklarında 90 lira dediler
    İkinci aradıklarında 85 teklif ettiler
    Son teklifleri 80 lira oldu. Benden sonra kimse aramaz daha iyi fiyat vermez diyen bir bey ile anlaştık ancak 12 ay taahhüt verdiler. 24 istedim daha yüksek fiyat çektiler.
    25 mb fiber TV+ giriş 12 ay 80 tl

• Beni arayıp sözleşmeniz yakında bitiyor devam etmek istiyormusunuz diye sorup kapatıyorlar ne bi teklif sunuyorlar ne başka bişey

• ben de aynı durumdayım, arayo bitiyor dediler ne kampanya, ne de indirim..

• MARCO kullanıcısına yanıt
    bende de sorun var , aradım modeminiz sağlıklı dediler , teknik servis ucretli gelip bakacakmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt

online egitim oldugundan ,kapatamıyorum ,degişiklik yapacam da ,bakalım servis aradıgı zaman bildirecegim

• 100 Mps/ 5 upload

Turkcell tv aile paketi 140 tl 2 sene sozlesme..

100 Mps icin sinirsiz fiber iyi degil mi fiyat? Sasirdim acikcasi..130 tl'ye 50 Mps fiyat almistim gecen 20 gun once de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

12 aylık 100mbit fiber aboneliği başlattım ve henüz 3 gün oldu. Ancak hız düşük. 3 gündür sorunu cozemediler. İptal etmek istesem cayma bedeli çıkar mı? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Duzeldi mi Hocam sorun?

• benide aramadilar bi kere 79.90 demislerdi 74.90 kullaniyoruz o fiyata inerler diye kabul etmedik dahada aramiyorlar 10 gun felan kaldi ararlarmi sizce ne yapmaliyim

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Gönderi silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 23 Kasım 2020; 0:41:40 >
  • eray.0636 E kullanıcısına yanıt
    Gönderi silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 23 Kasım 2020; 0:41:56 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bu teklifi nerden aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Bu teklifi nerden aldınız acaba?

140 Yazmisim pardon,149 Tl Turkcell Tv En full Paket Extra deniliyor..Musteri hizmetleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 22 Kasım 2020; 19:57:28 >
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.