Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.084
Cevap
252
Favori
666.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın Superonline taahhütü bitmiş. Uygun olmayan bir zamanda aramışlar. O da 16 Mbps hız 60 TL'ye yeni teklifi kabul etmiş.
    Sorum şu :

1- Süperonline fiberde 16 Mbps hız var mı? Benim bildiğim fiber en düşük 24 Mbps..

2- Bu şekilde olan taahhütü en uygun 24-35 Mbps'e nasıl çıkartabiliriz? Kaç liraya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam 69tlye 8mbit fiber kullanıyordu. Bu yıl 10 mbit aynı fiyata anlaşmış. 2 ay bedava 60tlue gelir 14 ay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım Fiber de en az 24 Mbps hız yok mu?
    8-20 Mbps fiber ilginç geldi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    14 gün cayma hakkı var ve bahsettiğiniz hız adsl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba 100mbit hızında ve tv+ aile paketini 250 gb kota ile 114 tl ye kullanıyorum, evimde nas server olduğundan upload hızı çok yetersiz geliyor, upload hızı yuksek olan 50/20 Hızlı ve Eğlenceli TV+ Kampanyası var ama oda aylık 165 tl ye geliyor. 24 ay taahhüt süresi bana çok uzun geliyor. ve fiyatıda yüksek yıl başında bu fiyatlar düşermi sizce yoksa arttırırlarmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

arkadaşlar merhaba 100mbit hızında ve tv+ aile paketini 250 gb kota ile 114 tl ye kullanıyorum, evimde nas server olduğundan upload hızı çok yetersiz geliyor, upload hızı yuksek olan 50/20 Hızlı ve Eğlenceli TV+ Kampanyası var ama oda aylık 165 tl ye geliyor. 24 ay taahhüt süresi bana çok uzun geliyor. ve fiyatıda yüksek yıl başında bu fiyatlar düşermi sizce yoksa arttırırlarmı.

bizim ülkede artan biseyin indigini gordünmü ustad hic :)

• arkadaslar taahhutum 20 aralikta bitiyor.habiore ariyorlar ancak tum teklifler tv plusli.ben su an tv plusli paketteyim ancak yillardir kullanmiyorum.bu yuzden tv plus i iptal edecegim.

ne yapmam lazim sizce? ne zaman basvurmaliyim.su an iptal ederseninz iptal ucreti cikar dedi gorevli.

tv plusli paketlerde ust pakete gecise izin vermiyor sistem bu yuzden istmemiyorum

• Arkadaslar taahhut bitecrk epeydir araniyordular 25mbit e once 84.90 sonra indirim vs diyince 79.90 trklif verdiler tv+giris paketli
    Su an 74.90 veriyorum ve 74.90 dan devam etmek istiyorum sizce iptal desem 74.90 a verirler mi yoksa 79.90 i kabul edeyim mi

• gzegen kullanıcısına yanıt

Yillik 60 Tl fazla odeyeceksiniz bence riske girmeye gerek yok kabul edebilirsiniz, yeni yilda zam gelebilir cunku..

• Iptal talebinde bulundum bakalım teklif vereceklermi

• eray.0636 E kullanıcısına yanıt

Merakla bekliyorum sizin duruma gore yon verecegim bende

• 50mbit 108tlden kullanıyordum son bir senedir.

Bu sene son güne kadar verdikleri teklifler komikti. Sitede 129tlden 100mbit varken bana ,ilk 3 ay 99tl 12ay 129tl den 50mbit veriyorlardı diyordum sitenizde 100mbit daha hesaplı evet biliyoruz cevabını alıyordum. son gün şöyle bir teklif geldi 6 ay 99tl 9 ay 129tl bu yine aylık olarak baktığınızda benim faturaya göre 10tl fazla ve 15 ay taahhüt olarak cazip gibi görünse de 100mbit daha avantajlı geldi ve ona geçtim.

geçen sene ki gibi iptal ile zorlayınca verdikleri güzel fiyatları bu sene vermeyecekler gibi duruyor. sanırım geçen sene uçuk liste fiyatlarının farkındaydılar iptal ile insanları yok yere uğraştırdılar bu sene liste fiyatlarını biraz daha adam akıllı tutup böyle bir yol izliyorlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 26 Kasım 2020; 8:57:12 >
  • Iptal ekibinden aradılar 25mbps 12aylık 75tl teklif ettiler kabul ettim TV+lı olan paketi sorduğumda benim için sadece bu paketin çıktığını söylediler

• Merhaba superonline a geçmeyi düşünüyorum. Şu anda verdikleri modemler hangileri acaba. Wifisi rezalet olan huawei hg255s kullanıyorum şu anda. (superonline altyapısı millenicom). Başvuruda modem seçebilirsem tavsiyeniz ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theory of a dead man -- 26 Kasım 2020; 19:28:41 >

Sadece arayarak başvurumu yaptınız yoksa mail falanda gönderdininiz mi acaba ?

• arrival1 A kullanıcısına yanıt

Arayıp iptal talebinde bulundum sebep sorunca indirimli fiyat sunulmadığını söyledim 1 gün sonra iptal ekibi arayınca direk fiyattan dolayı iptal etmek istiyormuşsunuz size bunu sunalım dediler

Şu anda Dijital Operatör uygulamasında 15mbps 80 tl 1 yıl taahhüt Teklif var ama aynı fiyata daha hızlı kullananlar var. bitmesine 3 gün kala arayacağım, iptal sebebi ise fiyat ve sürekli bıkkınlık veren huawei hg255s modemin hataları diyeceğim.

Bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Merhaba superonline a geçmeyi düşünüyorum. Şu anda verdikleri modemler hangileri acaba. Wifisi rezalet olan huawei hg255s kullanıyorum şu anda. (superonline altyapısı millenicom). Başvuruda modem seçebilirsem tavsiyeniz ne olur?

ZTE modem..

• designr kullanıcısına yanıt

Tam olarak sizinle aynı durumdayım TV+'lı 100mbit için ne fiyat verdiler?

İlaveten modem değişikliği talep etmeyi deneyeceğim.

• karantina K kullanıcısına yanıt

tv+ kullanmadığım için sormadım ama onu da sitedeki 149tl olanını söylerler büyük ihtimal.

benim modem de sıkıntılı aslında ama buradaki modem yorumlarını okudukça aman daha da beter olursa diye değişime soğuğum :/

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.