Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Backstreet

Duzeldi mi Hocam sorun?

Alıntıları Göster

Maalesef..

Durumu Superonline da kabul etti ve tuhaf bir şekilde çözüm de bulamadı. Ben de aboneliği iptal ettim ve hakem heyetine başvurdum.

Bakalım sonuç ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Maalesef..

Durumu Superonline da kabul etti ve tuhaf bir şekilde çözüm de bulamadı. Ben de aboneliği iptal ettim ve hakem heyetine başvurdum.

Bakalım sonuç ne olacak.

Alıntıları Göster

Geçmiş olsun umarım bir çözüm olur sizin için..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 1 haftalık kullanım bile diyemeyeceğim bir süre için 770₺ fatura kesildi. Üstelik keyfi bir iptal de söz konusu değil. Sorunu bilip kabul ediyorlar ama iptal durumunda da beni cezalandırıyorlar. Ayrıca bana bırakın 100mbit hızı, altyapının 200'ü bile desteklediğini söylemişlerdi.
  • quote:

Neredeyse 1 haftalık kullanım bile diyemeyeceğim bir süre için 770₺ fatura kesildi. Üstelik keyfi bir iptal de söz konusu değil. Sorunu bilip kabul ediyorlar ama iptal durumunda da beni cezalandırıyorlar. Ayrıca bana bırakın 100mbit hızı, altyapının 200'ü bile desteklediğini söylemişlerdi.

Hocam belki düzeltirlerdi ne kadar beklediniz çözüm olarak? Sistemsel bir arızada belki de?

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Pire için yorgan yakmadım hocam. 2 veya 3 defa teknik ekip geldi. İşin içinden çıkamadı. Hatta ekipteki kişi ''abi maalesef olmuyor, biz elimizden geleni yaptık dedi.''

Daha sonra genel merkezden de arandım ve onlar da benzer şeyleri söylediler. ''İsterseniz 3 ay bekleyin yeni modemler gelecek bir de onlardan verelim'' diye teklifte bulundular.

Ben de mecburen iptal ederek kablonete geçtim.

• quote:

Pire için yorgan yakmadım hocam. 2 veya 3 defa teknik ekip geldi. İşin içinden çıkamadı. Hatta ekipteki kişi ''abi maalesef olmuyor, biz elimizden geleni yaptık dedi.''

Daha sonra genel merkezden de arandım ve onlar da benzer şeyleri söylediler. ''İsterseniz 3 ay bekleyin yeni modemler gelecek bir de onlardan verelim'' diye teklifte bulundular.

Ben de mecburen iptal ederek kablonete geçtim.

Ben yasal hakkınızı kazanacağınızı düşünüyorum bu durum da..Geçmiş olsun Tekrardan..

• Ben taahütünü biten değil yeni üye olacağım. Kablo TV seçeneğim yok yeni evimde. Bursa mudanyada yım.süperonline tarifeleri 99 TL den başlıyor. Fiyatları biraz yüksek ama alıp bir daha uğraşmak istemiyorum. Önereceğiniz tarife iss var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaldi 10 günümüz gecen aradilar 80 tl dediler 25mbite dedim fiyat cok tekrar arariz dediler bugun aramislar 89 olurmu diyorlar aga bizimle eyleniy bunlar nasil kafayla yonetiliyor anlamadim illaki baska firmaya gecirtecekler.

• arkadaşlar taahhütüm bitiyor

25 mbit+tv plus giriş paket 89

25 bit+tv plus full paket 99 tl

NASIL SİZCE

• 35 mbit- 4k aile paketi 105 tl ödüyorum...114 Tl diyorlar..

50 Mbit ise 4k aile paketi 139 tl diyorlar..Aradaki makas çok fazla..

Kabul etmedim düşüneyim dedim..

Bunun dışında kendi Müşteri temsilcim var ana bayi,bana 3 km uzaktalar, onlarda 5 tl daha uygun fiyat veriyorlar..Ana bayi bulursanız normal arayanlardan 5 tl vs daha uygun fiyat alabiliyorsunuz bilginiz olsun..5 liradan en kötü 60 tl eder yıllık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 4 Aralık 2020; 10:36:54 >
  • 24 ay 25mbps + tv+ giriş paketi 85tl dediler kabul etmeli miyim sizce ? 24 ay olunca iyi gibi geldi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam amacim 25mbiti 75 e almak bakalim alabilecekmiyim yarin bide bayiyi arayacagim kart birakmislardi.

• Arkadaşlar benim de Türk Telekom ile olan taahhütüm ay sonu bitiyor. Hattım Turkcell olduğu için Turkcell Superonline ilk 3 ay ücretsiz kampanyası ( 35 mbps 21 ay 109,90 ) 'nı düşünüyorum sizce nasıl ? Toplam 24 ay için ödeyeceğim tutar 2307,9 tl. Hayırlı günler herkese.

• cihan0001 kullanıcısına yanıt

Bizbize kampanyasına bakın. 100mbps 119tl 12 taahhüt idi yanlış hatırlamıyorsam. Ekibe bir Turkcell'li daha ekleyip 2 numara ile ekip oluşturunca kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Sağolun o kampanyaya da bakayım.
  • cihan0001 kullanıcısına yanıt

Turkcell Biz kampanyasıymış :)))... Yanlış kampanta aramayın...

• 25 mbit fiber internet kullanıcısıyım. 74,90 tl ödüyordum. taahhüt şubatta bitiyordu. aradılar 75 tl den uzatalım dediler. dedim 35 mbit ne kadar. 79.90 tl dediler. kabul ettim. 1 sene daha 35 mbit 79.90 tl ye kullanacağım. tv+ vs. yok. ilk ayda 100 mbit hediye ettiler.

• Dün arandım 35 mbps limitsiz 12 ay taahhütlü 79,90TL teklif yapıldı ilk ay 100mbps hız hediye denildi ben de kabul ettim.
    Burada aldığı teklifi yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum bu paylaşımlar sayesinde piyasa fiyatlarını daha doğru bir şekilde takip etmiş oluyoruz, herkese istediği teklifi alabileceği günler diliyorum.
  • Gürkanist34 G kullanıcısına yanıt

hocam; avantajlı tv+ eğlenceye devam kampanyası isteyin

94,90 25 mb fiber sınırsız+ aile paketi tv plus

yeni uzattım ben 24 ay bu kampanya üzerinden.

edit: tvplus giriş paketli olanıda 84,90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akalay -- 6 Aralık 2020; 12:36:28 >
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt

tvplus olup da daha düşük teklif ben rastlamadım, bende aynı kampanyanın aile paketi olanından taahhüt yeniledim 24 ay.

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.