Şimdi Ara

SUPERONLİNE FİBER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar oturduğum binada superonline ın fiber internet altyapısı var ve bugün biri geldi ben ttnet kullanıyorum şuanda eğer onu kapattırırsam ve tazminatı ödersem tazminat ücretini aya bölüp o miktarda internet faturası kesilmeyeceğini 20 mbit fiber internet (ve telefon hattına gerek olmadığını söylediler onlarda yalın internet olduğunuda yeni öğrendim) limitsiz ücretinin sadece 49 tl olacağını söyleyip gittiler. Açıkçası inanamadım Burayada yeni taşındık kullanan varmı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum ama sanki altında bir bit yeniği varmış gibime geliyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Kararsız kaldım şu anda 8mbite kadar limitsiz kullanıyorum ama 8 nerde 20 nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

Merhaba arkadaşlar oturduğum binada superonline ın fiber internet altyapısı var ve bugün biri geldi ben ttnet kullanıyorum şuanda eğer onu kapattırırsam ve tazminatı ödersem tazminat ücretini aya bölüp o miktarda internet faturası kesilmeyeceğini 20 mbit fiber internet (ve telefon hattına gerek olmadığını söylediler onlarda yalın internet olduğunuda yeni öğrendim) limitsiz ücretinin sadece 49 tl olacağını söyleyip gittiler. Açıkçası inanamadım Burayada yeni taşındık kullanan varmı bilmiyorum kimseyi tanımıyorum ama sanki altında bir bit yeniği varmış gibime geliyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Kararsız kaldım şu anda 8mbite kadar limitsiz kullanıyorum ama 8 nerde 20 nerde

Fiber internet de telefon hattına ihtiyaç yok zaten dolayısı ile yalın demek yanlış olur.Bit yeniği falan yoktur arkadaşım , boşyere vesvese yapma bence.

• bilmem bana oldukça uygun geldi ama uygun olan çoğu şeyin altından bir şeyler çıktığı için emin olamadım
  • Tarifeler buradahttp://www.superonline.net/kampanya-detay?k=42&d=fiberini-sec&t=0#tabFiyat 20Mbit hızda olup 49 TL olan tarife fibergezer 50 , hem 50gb kotalı hemde telefonuda taşıman/24 ay taahhüt vermen gerekiyor bu fiyat için 12 ay taahhütte fiyat 59 TL olluyor. 50Gb 'ı geçince hızın olacak 1 mbps . 1mbps 1 ağustostan itibaren 3mbps olacak sanırım ttnetin AKK minumum hız artırımından sonra.http://forum.donanimhaber.com/m_63748074/tm.htm

hesabınızı kitabınızı yapıp işinize geliyorsa bu şartlarda geçin.

EK : superonline eskiden geçen abonelerin ödediği cezaları ödüyordu ama artık ödüyormu kesin öğrenin süperonlinedan , bu kapınıza gelen satıcılar vb sizi abone yapmak için her sorduğunuza he deme taktiği güttüğü için direkt superonliedan teyit ve hatta yazılı belge almanız tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azmo -- 28 Temmuz 2012; 23:06:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: azmo
    EK : superonline eskiden geçen abonelerin ödediği cezaları ödüyordu ama artık ödüyormu kesin öğrenin süperonlinedan , bu kapınıza gelen satıcılar vb sizi abone yapmak için her sorduğunuza he deme taktiği güttüğü için direkt superonliedan teyit ve hatta yazılı belge almanız tavsiye edilir.

uyarı için teşekkürler şahsen bana uygun geldi şimdiki internete 62 tl ödüyorum fiyatta fazlada bir oynama olmuyor galiba ama dediğiniz doğru geçmeye karar verecek olursam yazılı bir belge almayı ihmal etmem
  • az önce bu forumda bir konu gördüm so nun torrenti kısıtladığıyla ilgili? Torrent benim hayatım ya eğer bu doğruysa ki galiba doğru ttnet az daha durabilir
  • sen baya şanlıymışsın.
    bizim iki apartman geride var.
    bağlatmaya çalışıyorum.tenezzül edip ilgilenmiyorlar bile....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

sen baya şanlıymışsın.

vala bütün dairelerde bir kablo var fiber içinmiş pek anlamam ama işte kararsızım az önce dediğim gibi torrent engelleme olayları büyük sıkıntı ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

sen baya şanlıymışsın.

vala bütün dairelerde bir kablo var fiber içinmiş pek anlamam ama işte kararsızım az önce dediğim gibi torrent engelleme olayları büyük sıkıntı ya

torrent olayı doğruysa geçme tabiii.
    araptelekoma devam

• ttnet berbat ama en azından adamlar bir şey engellemiyor? Yada engelliyor ben denk gelmedim Zaten aralıkta sözleşmem bitecek o zamana kadar beklesem galiba daha iyi olacak.
  • Tavsiye ederim ben kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Tavsiye ederim ben kullaniyorum

ben kullanıyorum derken so yu kastettiniz galiba hocam? Ee bi kısıtlama engelleme vs varmı pek bi bilgim yok hakkında biraz forumda baktım ama olumsuz bahsetmişler genelde?
  • Bizim de 200 KM doğuda var, buraya geldiği gibi geçeceğim. :D
  • Arkadaşlar torrentle ilgili kısıtlama demişte ben 1.5 senedir so fiber kullanıyorum önceden ayda 300 400 gb torrent indirip seed bile yapıyordum ve asla hızımda bi değişiklik kısıtlama olmadı torrent konusunda. Şuandada akk yüzünden hızlar düşsede yinede torrente devam ediyorum sorun yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doksanlar çocuğu -- 30 Temmuz 2012; 3:18:11 >
  • Bende 2 gün önce geçtim superonlineye, burda görmüştüm torrent felan sorun diyyirolardı, denedim hiç bir sorun yok. Son hızada indirme yapılıyor. Keşke daha önce geçseydim superonlineye, elveda sana TTNET
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxlife

Arkadaşlar torrentle ilgili kısıtlama demişte ben 1.5 senedir so fiber kullanıyorum önceden ayda 300 400 gb torrent indirip seed bile yapıyordum ve asla hızımda bi değişiklik kısıtlama olmadı torrent konusunda. Şuandada akk yüzünden hızlar düşsede yinede torrente devam ediyorum sorun yok yani.

vala bende forumda gördüm normalde 4 mb download yapabilirken bir kaç kb/s ye düştük falan diye ne kadar doğru bilemicem? Ama açıkçası şüpheye düşürdü bunlar beni evime kadar fiber altyapı var ama kararsız kaldım
  • quote:

quote:

Arkadaşlar torrentle ilgili kısıtlama demişte ben 1.5 senedir so fiber kullanıyorum önceden ayda 300 400 gb torrent indirip seed bile yapıyordum ve asla hızımda bi değişiklik kısıtlama olmadı torrent konusunda. Şuandada akk yüzünden hızlar düşsede yinede torrente devam ediyorum sorun yok yani.

vala bende forumda gördüm normalde 4 mb download yapabilirken bir kaç kb/s ye düştük falan diye ne kadar doğru bilemicem? Ama açıkçası şüpheye düşürdü bunlar beni evime kadar fiber altyapı var ama kararsız kaldım

öyle birşey söz konusu olsa benim sitede oturan birsürü arkadaşım var hespide so kullanmakta ve torrent ile indirmekteler eğerki bir sorun olsaydı onlar söylerlerdi banada.
    sanırım bir anda düşüşün sebebi 1mb e inince hızlar 100kb ile indirir torrent herkesde bunu kısıtlama olarak gördü sanırım.
    ben so nın böyle bişey yaptığını düşünmüyorum. ama bu memlekette oda olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: doksanlar çocuğu

quote:

quote:

öyle birşey söz konusu olsa benim sitede oturan birsürü arkadaşım var hespide so kullanmakta ve torrent ile indirmekteler eğerki bir sorun olsaydı onlar söylerlerdi banada.
    sanırım bir anda düşüşün sebebi 1mb e inince hızlar 100kb ile indirir torrent herkesde bunu kısıtlama olarak gördü sanırım.

Alıntıları Göster

buyrun arkadaşlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_61982573/tm.htm ben burdaki konudan dolayı şüpheye düştüm buna benzer konularda var sadece bu değil? so nun bir şekilde torrent e sınır koymasından muzdarip bir sürü insan ama belkide problem başka bir şeydir ben kullanmadığım için bilmiyorum sadece yorumlara bakıyorum

• size başımdan geçen bir olay anlatayım: mersinde superonline fiber internet kullanıyordum. tayinim çıktı bitlise. superonline adsl'ye nakil yapacaklardı. bana denilen tüm işlemleri yaptım. kendime ait telekom numarası açtırdım, nakil işlemlerim için talimat verdim. bana bir adsl modem vereceklerdi. ne bir modem verildi ne de yardımcı oldular. müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım artık. size en geç 24 saat içinde döneceğiz diyorlar... kaç 24 saat geçti sayamadım. kullanmadığım internetin parasını haftalarca ödedim. sonunda canıma tak dedi, iptal ettirdim. bir de cezası ödenecek. adamlarda hizmet + müşteri memnuniyeti sıfır. abone edene kadar bin takla attılar. apartmana gelip her gün süslü laflar ettiler. benim tecrübem sizin kulağınıza küpe olsun.
  • valla memnun olanda var ama galiba olmayan daha çok...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.