Şimdi Ara

Superonline Ev Taşıma Ve Taahhüt Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 4-5 aydır taahhütsüz bir şekilde kullanıyorum internetimi 24 aylık taahhütüm bitti.Şimdi 3-4 ay sonra taşınma durumumuz var.Şu anda 24 mbs hız alıyorum yani vdsl kullanıyorum.Taşınacağımız yerde adsl var yani bir hız düşme söz konusu olacak.Bu koşullarda taşınacağımız zaman taahhütü iptal etme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?Herhangi bir ücret ödemeden.Resmi gazetedeki bildiride bunun söz konusu olabileceği yazıyor.Bunlarla hiç uğraşmak istemezdim fakat taahhütsüz veren ISS'lerden (Turknet,Netspeed,Milenicom)birçok şikayet duyuyorum.Hem şu anda kullandığım internetten memnunum sadece kota sıkıntım var.Ne yapmalıyım sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Honor2000

Ben 4-5 aydır taahhütsüz bir şekilde kullanıyorum internetimi 24 aylık taahhütüm bitti.Şimdi 3-4 ay sonra taşınma durumumuz var.Şu anda 24 mbs hız alıyorum yani vdsl kullanıyorum.Taşınacağımız yerde adsl var yani bir hız düşme söz konusu olacak.Bu koşullarda taşınacağımız zaman taahhütü iptal etme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?Herhangi bir ücret ödemeden.Resmi gazetedeki bildiride bunun söz konusu olabileceği yazıyor.Bunlarla hiç uğraşmak istemezdim fakat taahhütsüz veren ISS'lerden (Turknet,Netspeed,Milenicom)birçok şikayet duyuyorum.Hem şu anda kullandığım internetten memnunum sadece kota sıkıntım var.Ne yapmalıyım sizce?

https://forum.donanimhaber.com/superonline-nakil-taaahhut-bedeli-odemeden-iptal-ettirme-superonline-dan-cevap--123418221-2

https://forum.donanimhaber.com/superonline-5-i-1yerde-kurulum-sureci-resimli-ve-nakil-durumunda-cayma-bedelsiz-taahhut-bozma--123841105

Taahhütü cayma bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz ama superonline bunu kabul etmezse tüketici hakem heyeti ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 15 Ağustos 2018; 14:03:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Etirirsin ettirmezsen 8mbps 50gb 59.90a veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.