Şimdi Ara

Superonline AKK kalktı mı yoksa?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın 19'unda kotamı doldurduğum için net hızı 3 Mbps'e düşürülmüştü, her ay olan şey zaten alışığız :)
    Ama 2 saat kadar önce modemi kapatıp, açtım ve şu an hız 100 Mbps olarak sabitlendi. Download edeceklerim vardı iyi oldu.

Acaba diyorum Superonline'da da adil kullanım kotası kaldırılırdı mı?

• Fiber & normalde 100mbit mi?
  • Kaldırılacağını düşünmüyorum sistem güncellemesi yaptıkları için öyle buglar olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    Aynen normali o zaten.

Böyle bug'a can kurban valla
  • Hız testini bir de yurtdışı serverlarında yapar mısın ?
  • bu konuların açma "amacı" nedir? sömür işte sömürebildiğin kadar. zaten forumu superonline monitörlüyor.
  • Ciginix kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için, belki bir süpriz kaldırmışlardır.
  • BENDE AKK UYGULANDI 3 MBPS DÜŞTÜ
  • Dolduran kişiler varsa teyit etmesi iyi olur. Ona göre kotayı geçip geçmemek arasında kaldım mb hesabı yapıyoruz
  • Fiber mi hocam?
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Sizin ki adls mi ve tt altyapısı mı sol mu
  • Bende farkettim 2 gündür sömürmeye çalışıyorum 8mbit adslle sanırım sistem güncelleyemiyor kendini şuan %80 geçti uyarısı dahi gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenizGalaxy

Sizin ki adls mi ve tt altyapısı mı sol mu

süperonline fiber 25 mbps hızda 50 gb akk li

akk doldurdum 3 gün önce hızım 3 mbps düştü
  • 50 mbit, 100 gb akk. hız düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imnotevenhere

bu konuların açma "amacı" nedir? sömür işte sömürebildiğin kadar. zaten forumu superonline monitörlüyor.

Aynen kendimi ele verdim sanırım, patlak verdi ve normale döndü.

Normal dediğim şeye bak ya
  • Arkadaşlar 2 aydır test ediyorum. Gece 12 den sonra hız tekrar eski haline geliyor. Daha doğrusu ben 100 mb kullanıyorken dün itibariyle kotam doldu ve hızım 3 mb düştü. Fakat gece hızım 50 mb e çıktı. Sabah kaça kadar devam ediyor onu tam test edemedim. Ama geçen ayda bu şekildeydi. Ya muhtemelen yeni sistem hazırlıkları kapsamında test yapıyorlar. Ya da denk geldi bilmiyorum. Ama bana test yaptıkları ihtimali daha ağır basıyor. Çünkü bir aydır hızlarda bir ayarlama çekiyorlar. Diğer konularda da bahsetmiştim. Hızı daha önce ortalama 125 mb olarak görürken şu anda net 100 mb görüyorum.

Şu anda da kota kapsamında gece 12 den sonra net 50 mb görüyorum. Diğer kotası dolan arkadaşlar geceden sonra dener misiniz? Bakalım hızınız aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Arkadaşlar 2 aydır test ediyorum. Gece 12 den sonra hız tekrar eski haline geliyor. Daha doğrusu ben 100 mb kullanıyorken dün itibariyle kotam doldu ve hızım 3 mb düştü. Fakat gece hızım 50 mb e çıktı. Sabah kaça kadar devam ediyor onu tam test edemedim. Ama geçen ayda bu şekildeydi. Ya muhtemelen yeni sistem hazırlıkları kapsamında test yapıyorlar. Ya da denk geldi bilmiyorum. Ama bana test yaptıkları ihtimali daha ağır basıyor. Çünkü bir aydır hızlarda bir ayarlama çekiyorlar. Diğer konularda da bahsetmiştim. Hızı daha önce ortalama 125 mb olarak görürken şu anda net 100 mb görüyorum.

Şu anda da kota kapsamında gece 12 den sonra net 50 mb görüyorum. Diğer kotası dolan arkadaşlar geceden sonra dener misiniz? Bakalım hızınız aynı mı?

ben 16mbit'e kadar adsl kullanıyorum. ben de bir düzenleme yok.

• Ben zamanında 8Mbit ADSL kullanırken kotayı çoğu zaman aşmazdım aştığım zamanlarda hız düşmezdi. Ne zaman VDSL için kavga etmeye başladım o zaman düşürdüler bende onları düşürdüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fiber kullanıyorum. 2 aydır geceleri hız artıyor. Gece "AKN sayılmayan" paketi aylık alıyorum. Acaba ondan dolayı mı artıyor hız? Normalde kota dolduğunda 3' e düşürüyorlar.
  • bana ocak ayından beri mesaj geliyor hızınız 3mbps düştü diye ama hep 10 12 mb hızda download yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 22 Mart 2017; 16:45:34 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.