Şimdi Ara

Superonline AKK kalktı mı yoksa? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dun gece play stationda baktim 12 mbit verdi gece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline 5i 1 yerde kampanyasında 100 mbps sadece erhernet ve 5g ile biten bağlantıda mı alınıyor arkadaşlar?
    2,4 ghz iile bağlanıp 100mbps gören var mı? benim pc 5g olan baglantıyı gormuyor, var mı bunun bi çaresi acaba?
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    akk kalkacak kesinlikle kalkacak... çok abone kaybeder yoksa...
  • 35 mbps alıyorum 26 - 27 mbps görüyorum! Bu tür sömüren firmalara baskı uygulama sözü veren parti olsa oyum ona aga.
  • Dün gece itibariyle tekrar kontrol ettiğimde 3 mbps hızım 50mbps ye yükseldi. Sabah kontrol ettiğimde tekrardan düşmüştü. Yani kotayı doldursam bile gece artık hızım artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXville

superonline 5i 1 yerde kampanyasında 100 mbps sadece erhernet ve 5g ile biten bağlantıda mı alınıyor arkadaşlar?
    2,4 ghz iile bağlanıp 100mbps gören var mı? benim pc 5g olan baglantıyı gormuyor, var mı bunun bi çaresi acaba?

Kullanılsın ama 100 görmezsin bende aynı kampanyadayım (bu arada %30 zam gelmiş bu kampanyaya) 2.4 ghz ile odamda 44 mbs alıyorum modemin olduğu odada laptop 80 felan alıyordu galiba bir kayıp olur wifi de yapacak pek bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 23 Mart 2017; 12:24:53 >
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Hocam saat kaçtan sonra baktınız? Ben dün akşam 12'den sonra bakayım dedim gene düşük konumdaydı.
  • ttnet de kota kalkmış. 35mbit full alıyorum hızı
  • Benim 2 aboneliğim var. Bir tanesi 25/50 diğeri 50/175.
    25/50 İstanbuldaki evimde diğeri Antalya. Son üç gündür hesabım uygulamasında kalan download hakkım 0 görünüyor. Hız testi yaptığımda 25-28 mbit olarak görünüyor. Torrent te download 3 mbyte/sn. Şunu diyebilirim ki hız düşmedi bu ay. 25 inde buna ait kota yenilenecek. Yani 2 gün daha gözlem yaparım düşerse buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodoras -- 23 Mart 2017; 15:19:53 >
  • hodoras H kullanıcısına yanıt
    torrent bende de 3mbps gösteriyor hız testi 8mbps youtube 720p videolarda sıkıntı çıkmıyor. İndirme yaparken kısıtlama oluyor sadece. Yalnızca geceleri ping arada 400e felan çıkıyor.
  • Bagwell486 B kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladınız. 3 megabayt/sn bendeki hızı 25 megabit/sn teorik hız için. Yani 1/8 olan oran hesabında 3mb/snx8=24 mbit/sn anlamına gelir ki teorik hızın (25mbit) 24mbitini alıyorum demektir. 3 mbit de tahmini donwload hızınızın 300-350 kb/sn civarında olması gerekir. 400 ping korkunç yüksek. Fiberde pek duymadım. Bence teknik servisle bir görüşün.
  • AKK nin kalktığı falan yok.3 mbps ile devam.
  • TTNet VDSL 24Mbit FiberNet kullanıyorum. Dün gece saat 2 gibi internet gidip geldi, bugün öğlene kadar tam hız kullanabildim. Şimdi tekrar baktım 3Mbit'e tekrar düşmüş
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    tv'deki bağlantıda 99mbps falan gordum de laptopta dediğin gibi sadece 2,4ghz gozuktugu ıcın max 45 falan oldu..
    şöyle bi adaptör varmış, başka konuda bir arkadas yazmıs..
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-t2u-600-mbps-wireless-dual-band-ac-usb-2-0-kablosuz-adapter-p-BD801593?magaza=Zetta%20Bili%C5%9Fim&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CNCNm4aU7NICFQ4R0wod4aYM2Q

var mı bunu kullanan yada buna benzer bi ürün alıp 5g baglantısı ile istenilen hızı alan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXville -- 23 Mart 2017; 23:15:7 >

• hala akk uyguluyorlar 2019 yılına kadar kalkacağı yok... belki abone kaybederse erken kalkabilir...
  • beyler bu akk upload yapmanın ne gibi bir faydası var
  • Gece 12 yi geçtiği anda test ettim. Dün gece yine tam 12' yi geçtiğinde test ettim ve hızım 55-60 mbps çıktı. Geceye kadar hızım 3 mbps sonra muslukları açıyorlar bende.

00-06 arası kota uygulanmaması için ekstra aylık 10 TL' lik paketi kullanıyorum bu arada. Acaba onla ilgisi var mı bilmiyorum?
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Belliki paketinizle alakalı. Daha önce hız 3mbite düşünce gecede hız düşük oluyordu. Mayısda ki uygulamayı size şimdiden uyarlamışlar.

• Benimde 19 unda kota dolmuştu hız düştü diğer gün bir baktım tekrar 50 mbps olmuş 6 gün boyunca kullandım ama bugün tekrar 3 e düşürdüler

• sırf bunun için konu aradım DHda şimdi,

benim de hızım düşmedi
    Fiber - Bursa
    50mbit 100gb akk Gece kuşlu tarife yani gece 00 ile sabah 06 arası kotadan düşmüyor.

ama sonuçta 100 gb downloadu gğnduz geçtim, hatta üstüne bugün akşamüstü torreti açık unutmuşum.

ama hız tesi filan herşey yolunda minimum 50 alıyorum hatta onun altına bile düşmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.