Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
47
Favori
76.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Acaba bu fiyatlar kurumsal Müşteri disindakilere de geçerli olabilir mi?

Evet.

Bu tarifeden yararlanan 1000 müşteri varsa 950'si bireyseldir.

• biri diyor torrent engelli, yavaş iniyor, diğeri 750kb ile indiriyorum diyor; biri diyor mh çok kötü, diğeri diyor ttnet gibi kablo tak çıkart yaptırmayacak kadar bilgililer.

kafayı karıştırmak için birebir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

biri diyor torrent engelli, yavaş iniyor, diğeri 750kb ile indiriyorum diyor; biri diyor mh çok kötü, diğeri diyor ttnet gibi kablo tak çıkart yaptırmayacak kadar bilgililer.

kafayı karıştırmak için birebir konu.

4 aydır kullanıyorum.. gayet sorunsuz.. torrent te de extra bi engelle karşılaşmadım.. Torrent'e engel olmak kulağa pek mantıklı gelmiyor.. Virüs, antivirüs, firewall, Seeder & Leecher durumları hız sorunu yaşatabilir.. Teknik bi durum.

Şu ana kadar bir sıkıntı olmadı.. 1 kez 3 gün internet kesildi.. (cuma günü) Epey araştırdıktan sonra bulduk: Telekom telefon kablosunu kesmiş .. P.tesi yapmışlardı.. Kendilerine buradan saygılarımı iletiyorum :))

Hız 8mb ve sorunsuz (çoğu zaman daha yüksek değerler alıyorsunuz) Ancak 50 gb yi geçtiği an 3 mb ye düşüyor.

Sorunsuz mu peki? : Değil

Ben şöyle bi sorun yaşadım.. Ping değerlerim hep yüksek çıkıyordu.. Bu yüzden bir kaç kez MH ile görüşmem oldu.. Elemanların bilgi düzeyi gayet güzel.
    Bilgi açısından kesinlikle çok iyilerdi.. TTnet tekilerle kıyas bile edilmez.

Testlerde Ping değerleri Min. 40-50 ms çıkıyordu. Gayet bilgili olan MH deki arkadaş normal değerin 10-15 olduğunu söylemesine rağmen benim ping değerleriminde normal olduğunu söyledi ve herhangi bir müdahalede bulunmadı :))

şikayetvar.com dan durumu belirttim. Aynı gün düzeltmişler..

Şu ana kadar gayet memnunum..

• Şu anda binaya fiber hattı döşendi ama binadaki fiber kutusundan eve hala normal telefon kablosu döşeli olduğu için fiber hızında bağlantım yok.
    Dsmart net 'ten 8 mbit 12 gb kotalı tarifem var ama ben 15-17 mbit hız alabiliyorum.
    Merak ettiğim ben şimdi 8 mbit'e kadar sınırsız bu superonline tarifesine geçsem bana aynı hızı verirler mi yoksa düşürürler mi sizce ?
  • böyle bir kampanya daha öncede vardı müşteri temsilcileri maillerini buraya yazıp yardımcı oluyoruz diye cevap yazıyorlardı konuya biriyle irtibata geçtim bi takım evraklar yolladı doldurup geri yollamamı istedl doldurup yolladım bana 15 tl ye mal olmustu arkadas takip etmemiş evrakları burda bakmamıs bıle superonlıne olup olmadıgını yanı demem oki böyle size ulasmaya calıısan olursa hıc bır sekılde ırtıbata gecmeyın kı zaten musterı temsılcısının yaptıgıda sucmus hakkında sorusturmada baslatmıslardı burdakı turkcell magazaları bıle bılmıyor ınternet hızmetının verılıp verılmedıgını ayrıca ankaradakı evımde aynı hızmetı alıyorum ve sureklı kopmalar meydana gelıyor
  • Ya Allah aşkına Şunu biri düzgün açıklasın.

Böyle bir tarife var mı yok mu ?
    var ise sadece şu Murat bey'i arasak işimizi halledebilir mi ?

Yani anlamadıgım herhangi bir yere gidip sözleşme vs yapmiyormuyuz ?
    Ve benım için en önemlisi ev telefonunun akıbeti ne oluyor. kullanmadigim telefona her ay 17-20 lira arası para ödüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Ya Allah aşkına Şunu biri düzgün açıklasın.

Benim de kafama takılan sorular bunlar.
    ???
  • işte sorularınız cevabı yukarda açıkladığım şekilde bu işi müşteri temsilcileri hallediyor superonline da böyle bir kampanya sadece dükkanlar için geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayfatih2000

quote:

Orijinalden alıntı: arnald06

bu yaz ttnet hattımı kapatıp ilk mesajdaki kişinin aracılığıyla superonline adsl'e geçtim arkadaşlar.
    8 mb sınırsız internet (genelde 10 mb civarında kullanıyorum)
    50 gb akk (şuana kadar aşmama rağmen hızım hiç düşmedi)
    29,90 lira ödüyorum. 1 lira bile fazla gelmedi.modem kurulum aktivasyon herşey dahil bu fiyata
    hat ile ilgili bir kaç kere sorun yaşadım,müşteri hizmetleri,teknik destek,ttnet çağrı merkezinden sonra ilaç gibi geldi,en azından fişi çıkart tak gibi çözüm üreten yok :)
    kısacası hizmetten son derece memnunum,34,90 da gayet makul bir fiyat.tavsiye ederim.
    levha isteyen olmadı benden,telefon ve adls benim üstümeydi,kimliğimi alıp gittim 5 dakikada hallettiler.ttnet hattımı da onlar kapattı,modemi de onlar kurdu.

hocam sabit telefon ne oldu? ona ne kadar ödüyorsunuz?

superonline a taşımadım,sabit 14 lira geliyor,yakında onu da taşıyacağım

• Fatura kesim tarihi standart mi?
    Ornegin hattim acilsa 3 gun sonra fatura kesilse bir aylik tutar mi odeyecegim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce aradım Murat Beyi.

Net şekilde yazayım ki herkes anlasın karışıklık olmasın.

8 Mbit'e Kadar 50 Gb adil kullanım kotali internet 34.90 TL + 2 Yıl Fiyat garantisi + 2 Yıl Taathüt
    Telefon hattınız ise 14 Liraya sabitlerim dedi. Eger kullanmiyorsanız.
    Yani 34.90 + 14.00 = 48.90 TL Adsl+telefon

Başvuru ise şöyle Son gün 31.12.2012 tarihine kadar geçerli
    hat kimin üzerine ise kimlik fotokopisi Murat bey'e mail atiyoruz (murat.aslantas@kurumsal.turkcell.com.tr)
    #Önü arkalı kimlik fotokopisi
    #Sabit hattımızın telefon numarası
    #Cep Numaramız
    #Açık Adresimiz
    Ve Bunların en başına da "Ttnetten Geçiş Yapılacaktır" diye yazmak.

Sordum acaba önce kendimiz mi ttnet'e gidip iptal edicez sonra size bu bilgileri göndericez diye?
    Murat bey'de; böyle bişeye gerek olmadıgını tüm işlemleri kendilerinin yaptıgı söyledi.
    yani gidip ttnet ile kapatma derdine girmiyoruz.

• Net6 tarifesinden farkı belki 25 GB kata vs 50 GB onun dışında Net6 ile aynı. Fiyat da aynı. Bir farkı da Net6 1 yıl taahütlü.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

TTnet'in kötü tarafı :
    Yeni aboneliklerinde internet hizmeti için bağlantı ücreti 3 TL taksitle 12 ay boyunca alınır. TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo’ya geçiş ücreti alınır.

Yani fiyat superonline ile aynı fiyata geliyor.

TTnet iyi tarafı :
    ücretsiz kablosuz modem

• quote:

Ve benım için en önemlisi ev telefonunun akıbeti ne oluyor. kullanmadigim telefona her ay 17-20 lira arası para ödüyorum.

Öncelikle kafanıza takılan soruları Murat ı arayarak sorabilirsiniz, arayın birşey kaybetmezsiniz.

Tarife var tabiki, olmazsa biz nasıl faydalanıyoruz...
    İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesinde, sizde anadolu yakasında iseniz bizzat yerinize gelebilme ihtimali var.
    Sözleşme Turkcell Superonline adına Murat tarafından yapılıyor.
    Ev telefonu turktelekomda kalıyor, siz sadece neti taşımış oluyorsunuz.

Bana gelen son fatura:

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi.

• faturadan da açıkça anlaşıldığı üzere, bu kampanya sadece vergi levhası olan kurumsal müşteriler için. ama bayiler, el altından bireysel kullanıcıları da abone yapıyorlar. faturadaki abone kısmına bakarsanız vegi dairesi ve vergi numarası yazıyor. bayi bu bilgileri abonelik sözleşmesinde kafasına göre doldurup kurumsal abonelik açıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 17 Aralık 2012; 15:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

faturadan da açıkça anlaşıldığı üzere, bu kampanya sadece vergi levhası olan kurumsal müşteriler için. ama bayiler, el altından bireysel kullanıcıları da abone yapıyorlar. faturadaki abone kısmına bakarsanız vegi dairesi ve vergi numarası yazıyor. bayi bu bilgileri abonelik sözleşmesinde kafasına göre doldurup kurumsal abonelik açıyor sanırım.

aynen öyle ama murat bey denen arkadaş bunu nasıl hallediyor sormak lazım kendisine cevaplarsa seviniriz
  • Bunlarda sözleşme evrakları:

• ttnet ten ağzı yanmış biri olarak, ne olursa olsun superonline'a geçeceğim, o kadar. kazıklarsa da turkcell kazıklasın, vatandaşım kazıklasın.
  • Uydunetin gozunu seveyim. Ev alirsam kesinlikle uydunet altyapısı olan binadan alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bende bu sorularla başladım işe

ağustos dan beri kullanıyorum

34,9 geliyor fatura

bu ay 35 geldi yuvarlama yapmışlar

ben o kişi ile telefonda bile konuşmadım sadece jpeg olarak kimlik fotokopisi yolladım altına adres
    2 gün içinde bağlandım sonra

smile üzerinden hat taşıma yaptım smile ile hiç muhattap olmadan

2 ay evvel kurumsal ile bireysel sitesini değiştirdi turkcell

yenisi çok kötü oldu

kota ayrıntısı görünüyordu önceden şimdi yok ayrıntı,,fatura ödeme zorlaştı site üzerinden

50 akk hiç geçemedim düşüyor mu bilmiyorum

yazarken güncel hız testi yaptım şimdi

6,71 download
    0,81 upload
    29 ping

ama premium link ile indirince 1 mb ile indiriyor hep

sözleşme bir yere imza atmadım..
    ev telefonu açık kalıyor
    14,75 sabit geliyor tt den bana

• geçin geç kalmayın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.