Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
47
Favori
76.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın ttnet ofise uğrayacağım eğer indirim yapmazsa direk geçeceğim buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizin

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: denizin

ttnetin son kampanyası müthiş.. telefon sabit ücret yok+internet+tivibu 39 TL.. Ben ilk duyduğum anda 2 yıllık taahhütüm olmasına rağmen onu iptal ederek geçiş yaptım.. 2 yıldır ilk kez telefon faturası gelmedi.

Superonline içinde bugun teklifte bulundular.. hatta taahhütü iptal edince oluşabilecek zararı bile ödemek istediler kabul etmedim.. 8 mbit kampanyası TTNET'e göre pahalı ve 2 yıl taahhüt var. ben yarın ne olacağını bilmiyorum birdaha 2 yıllık sözleşme hayatta imzalamam ayrıca telefon sabit ücretiyle birlikte 50 tl civarı aylık ödemen oluyor... 20mbit fiber kampanyası ev sahipleri için uygun olabilir.. 1 sene sonra başka bir yere taşınsam orada fiber kablo olmasa ne yapacağım:). Ayrıca Digiturk 1 sene hediye sonra fibere 64 tl ödemeye devam et.. şuan digiturke 48 TL TTNET'e 39 TL ödüyorum.. Toplamda 87 TL.. Superonline alsam gene aynı parayı ödeyeceğim maceraya atılmaya gerek yok:)

Birde güven olarak bakıldığında TTNET Turkcell'e göre daha güvenilir..

telefon sabit ücret yok+internet+tivibu 39 TL..

Bu tarifenin adı ne Hocam? TTnet'in sitesinde göremedim...

3 ü birarada diye geçiyor sanırım..

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=67591385&mpage=32

bu konuda var suan uygulanan kampanyalarda var. 9 ay 39 TL'lik kampanyayla aynı.. benim dahil olduğum kampanya 12 aylık.

quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Kampanya gayet güzel.Cahil müşteri temsilcisi bana boyle bir kampanya onerseydi kabul edebilirdim.Zaten belirtmiştim.
    Ayrica yarin ne olacak belli degil demissiniz haklisiniz, Ben 35 lira oderken bir yil sonra size 65 tl dayatabilirler.

Banada kimse önermedi.Donanımhaberde konuyu gördüm öyle başlattım.

65 TL dayatamaz seneye gene kampanya yaparlar 3 aşağı 5 yukarı bu aralıkta fatura öderiz.

Ttnet 3 u birarada kampanyası yok dedi,Burada kullananlardan telefon numarası rica ettim ki gidip gözüne sokayım cahilin, kimse geri donus yapmadi sanki adamin telefon numarasina sapiklik yapcaz...
    Bu forum malesef boyle ancak muhalefet,cocukca atismalar
    Kendi isimi kendim gordum 40 yada 50 bana cok fark yapmaz iki sene kafam rahat..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• murat bey sayesınde kullanıyorum bende bır suru kısıyı bu kampanyaya gecırmıştım.
    Hepımız çok memnunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvuru yapalı 10 gün oldu halen gelen giden veya arayan soran yok. dsmart kıllıkmı yapıyor acaba hattımı kapatmamak için :(
  • Şu an doping adsl ile aldığım hız max 3.5 Mbit desteklemekte. Ve bunun 2 Mbit 'ini kullanabiliyorum.

Superonline a başvurdum ama bir sorum var. Hızım dahada iyileşirmi sizce? Yoksa hepsi aynı hızımı veriyor?

• bu kampanyaya geçmek için önceden ttnet aboneliğini kapattırmak mı gerekiyor? ttnet abonesiyim taahhüt falan yok. geçmeyi düşünüyorum.

11 gün kalmış kampanyanın bitmesine ttnet aboneliği kaç günde iptal eder? 72 saatte internet açılıyor yazmış birisi yukarda.

edit: yukarıda yazılmış şimdi gördüm:

quote:

Az önce aradım Murat Beyi.

Net şekilde yazayım ki herkes anlasın karışıklık olmasın.

8 Mbit'e Kadar 50 Gb adil kullanım kotali internet 34.90 TL + 2 Yıl Fiyat garantisi + 2 Yıl Taathüt
    Telefon hattınız ise 14 Liraya sabitlerim dedi. Eger kullanmiyorsanız.
    Yani 34.90 + 14.00 = 48.90 TL Adsl+telefon

Başvuru ise şöyle Son gün 31.12.2012 tarihine kadar geçerli
    hat kimin üzerine ise kimlik fotokopisi Murat bey'e mail atiyoruz (murat.aslantas@kurumsal.turkcell.com.tr)
    #Önü arkalı kimlik fotokopisi
    #Sabit hattımızın telefon numarası
    #Cep Numaramız
    #Açık Adresimiz
    Ve Bunların en başına da "Ttnetten Geçiş Yapılacaktır" diye yazmak.

Sordum acaba önce kendimiz mi ttnet'e gidip iptal edicez sonra size bu bilgileri göndericez diye?
    Murat bey'de; böyle bişeye gerek olmadıgını tüm işlemleri kendilerinin yaptıgı söyledi.
    yani gidip ttnet ile kapatma derdine girmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 19 Aralık 2012; 17:19:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

bu kampanyaya geçmek için önceden ttnet aboneliğini kapattırmak mı gerekiyor? ttnet abonesiyim taahhüt falan yok. geçmeyi düşünüyorum.

11 gün kalmış kampanyanın bitmesine ttnet aboneliği kaç günde iptal eder? 72 saatte internet açılıyor yazmış birisi yukarda.

quote:

8 Mbit'e Kadar 50 Gb adil kullanım kotali internet 34.90 TL + 2 Yıl Fiyat garantisi + 2 Yıl Taathüt

hat kimin üzerine ise kimlik fotokopisi Murat bey'e mail atiyoruz (murat.aslantas@kurumsal.turkcell.com.tr)
    #Cep Numaramız
    #Açık Adresimiz

Sordum acaba önce kendimiz mi ttnet'e gidip iptal edicez sonra size bu bilgileri göndericez diye?
    Murat bey'de; böyle bişeye gerek olmadıgını tüm işlemleri kendilerinin yaptıgı söyledi.

sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yok,
    kapatma işlemini sol hallediyor,
    geçiş esnasında ttnet internetiniz kesilmiyor,
    sol den cep telefonunuza kullanıcı adı ve şifreniz geldikten sonra ttnet aboneliğiniz sonlanıyor ve sol aktif oluyor.

• Arkadaşlar iyi güzelde Kampanya bu Murat arkadaşımıza bir türlü ulaşamıyorum.
    Murat Aslantaş
    0530 645 45 34 Forumda verilen bu numara sürekli kapalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

bu kampanyaya geçmek için önceden ttnet aboneliğini kapattırmak mı gerekiyor? ttnet abonesiyim taahhüt falan yok. geçmeyi düşünüyorum.

quote:

#Cep Numaramız
    #Açık Adresimiz

sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yok,
    kapatma işlemini sol hallediyor,
    geçiş esnasında ttnet internetiniz kesilmiyor,
    sol den cep telefonunuza kullanıcı adı ve şifreniz geldikten sonra ttnet aboneliğiniz sonlanıyor ve sol aktif oluyor.

Arkadaşlar SOL her yerde var mıdır? Yoksa fibernet gibi sadece belirli bölgelerde mi? Ankara 100.Yıldayım..

Eğer ADSL hattını kullanıyorsa, geçmeyi düşünüyorum.. TTNET 63 lira yapıyor 8 mb sınırsızı.. Tam soygun.. Telefonla 90 liraya gelecek nerdeyse..

Ne önerirsiniz acaba? Uygun mudur bu tarife bana?

• quote:

Orijinalden alıntı: batur59

Arkadaşlar iyi güzelde Kampanya bu Murat arkadaşımıza bir türlü ulaşamıyorum.
    Murat Aslantaş
    0530 645 45 34 Forumda verilen bu numara sürekli kapalı...

aga adam bıkmıştır belki ben de ulaşamadım
  • Murat Bey dışında olmuyor mu ki bu işler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Şu an doping adsl ile aldığım hız max 3.5 Mbit desteklemekte. Ve bunun 2 Mbit 'ini kullanabiliyorum.

Superonline a başvurdum ama bir sorum var. Hızım dahada iyileşirmi sizce? Yoksa hepsi aynı hızımı veriyor?

ben smie dan aldığım hızı aynen verdiler

telefonla yavaş yavaş açıyor vana gibi

7 mb i destekliyor mu diyor müş.hiz.test ediyorum bekleyin test ediyorum diye destekliyor 8i deniyorum diyor sonra orda sabitliyorlar

benim 1 mb idi ilk gün aradım arttırdılar
  • Murat milleti abone yapip kayboldu :)
    Maille ulaşin arkadaslar donuş yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Murat Bey dışında olmuyor mu ki bu işler?

Eşiyle dostuyla belki sinemadadir

• quote:

SuperOnline bayilerindende oluyor ama kurumsal müşterilere özel tarife olduğu için prosedürü çok.
    Bir arkadaştan duymuştum, vergi levhası, imza sirküleri v.s.

Ben sözleşme bile imzalamadım, çevremden 5 kişiyi bu tarifeyi geçirdim hiçbiri sözleşme imzalamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

SuperOnline bayilerindende oluyor ama kurumsal müşterilere özel tarife olduğu için prosedürü çok.

Ben sözleşme bile imzalamadım, çevremden 5 kişiyi bu tarifeyi geçirdim hiçbiri sözleşme imzalamadı.

Kac gunde acildi yarin 3. Gun umarim daha fazla uzamaz
    Birde sozleşmesiz nasil olacak ?! İlerde kapattirirsaniz cayma cezasi talep edebilecekler mi?
    Sözleşmesiz fiyat da arttirabilirler bana pek gvenilir gelmiyor ya giristik bi işe...

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Kac gunde acildi yarin 3. Gun umarim daha fazla uzamaz
    Birde sozleşmesiz nasil olacak ?! İlerde kapattirirsaniz cayma cezasi talep edebilecekler mi?
    Sözleşmesiz fiyat da arttirabilirler bana pek gvenilir gelmiyor ya giristik bi işe...

Ben ve yönlendirdiğim arkadaşların portunun geçmesi 1-2 günü bulmadı, yani hiç internetsiz kalınmadı, TTnet'den direkt Sol'a geçtik.
    Dediğim gibi hiç sözleşme imzalamadım. Arkadaşımın birisi borcunu ödeyemediği için sözleşmeyi fesh etti.
    4 ay boyunca kullandı her ay için 30 tl ceza almaları lazım ama sadece ödenmemiş faturalar+100 tl ceza alındı.

• Antalya'daki arkadaşlara yardımcı olurum.Hemde cayma bedeli bir kısmı karşılarım daha ne olsun....
  • dostlar bizim evde sabit telefon hattı yok, böyle bir durumda bu kampanyadan yararlanabilmem mümkün mü? sadece adsl hizmeti almak istiyorum, telefon bağlantısı istemiyorum. mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: blueyed

dostlar bizim evde sabit telefon hattı yok, böyle bir durumda bu kampanyadan yararlanabilmem mümkün mü? sadece adsl hizmeti almak istiyorum, telefon bağlantısı istemiyorum. mümkün mü?

maalesef sadece telefon abonesi olanlar için bu kampanya. zaten piyasadaki bütün kampanyalar, aski belirtilmedikçe telefon abonesi olanlar için. yalın adsl kampanyaları ayrı oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.