Şimdi Ara

Superonline Adsl 8mbit sınırsız net 34,90 modemle 39,90 / Kampanya sona erdi. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.131
Cevap
47
Favori
76.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanya Ttnet sayfasından veya 4440375 MH aramalarınızda ulaşabileceğiniz bir kampanya değil. Bu kampanya, sadece ptt müdürlüklerinde sizlere sınılan bir kampanya.
    Ptt müdürlüğüne gidip "internet+telefon sizde çok pahalı daha hesaplı kampanyaları olan İSSler var. Hattımın kapatılmasını istiyorum" dediğinizde sunuluyor :)
  • ttnete 63 lira artı kullanmadığım telefona 20 lira ödüyorum. 1 yil daha taahhutum var. ne yapmalıyım benim için uygun olan nedir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım, konu başlığı "en hesaplı sınırsız internet + X dk. konuşma veren ev telefonu" olsaydı zaten o mesajı yazmazdım.
    Ayrıca 42 liraya 8 MB sınırsız bağlantı değil 16 MB kadar Ultralimitsiz paket satın alıyorum.
    2 yıllık taahhüt ile daha hesaplı tarife sunmaları avantaj, yazmışsın. Ama bu durum avantaj olmayabilir de yani bugün ödeyeceğin mebla avantajlı ama 1 yıl sonra hala avantajlı olacağı belli değil.
    Çünkü gün geçtikçe yaygınlaşan internet kullanıcısı ve internet sağlayıcılar olduğu sürece bu ücretler düşecek. Belki gelecek yıl çok daha iyi kampanyalar sunulacak ve 2 yıllık taahhüt yüzünden geçiş yapmak mümkün olmayacak.
    Ttnet müşteri temsilcisi açık açık diyor ki; "9 aylık kampanya daha avantajlı. Bu kampanyalar buraya kadar gelip hat iptali yaptırmak isteyenlere sunulan özel bir kampanya ve uzunca bir zamandır devam ediyor. Bu kampanyadan faydalan, bittiğinde gel. Belki daha avantajlı yeni bir kampanya sürecekler, en azından taahhüt tazele ve bu tarifeden devam et."
    Konu başlığı "Superonline 8MB Sınırsız internet 34.90 + Modem 39.90" O yüzden telefon konusunda Superonline'nin sağladığı veya sağlamayı taahhüt ettiği telefon hesaplı veya bedava dakikalar beni bağlamıyor.
    Çünkü kullanılmayan bir telefon için bana avantajlı tarifeler sunsa ne olur sunmasa ne!
    Madem konu telefon şunu da belirteyim; 12 ay taahhüt ile 500 dk. konuşma (tüm cep operatörleri, şehirler arası ve yurt dışı arama dahil) akşam 7 sabah 7 bedava konuşma ayda 19,50 lira.
    12 aylık internet taahhüdüne ek ayda 4 lira ek ücret ödeyerek Airties 4 portlu kablosuz özellikli (kablosuz bağlantı tek tuşla açılıp kapatılabilen) modem de veriyorlar.
    Ev kullanıcısıyım ve ev telefonu kullanmıyorum. Telefon faturası ödemeden 16 megabite kadar hızlı interneti 1 yıl boyunca 42 liraya kullanacağım. Benim açımdan en hesaplı kampanya bu.
    Sabit hattı aktif kullananlar, belirittiğiniz gibi iş yeri kullanıcıları, her ay yüklü sabit hat faturası ödeyenler zaten bu durumlarını göz önünde bulundurarak daha farklı kampanyalar/tarifeler kovalayacak ve kendilerine en az faturayı ödetecek tercihleri yapacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: acephalous

Arkadaşım, konu başlığı "en hesaplı sınırsız internet + X dk. konuşma veren ev telefonu" olsaydı zaten o mesajı yazmazdım.
    Ayrıca 42 liraya 8 MB sınırsız bağlantı değil 16 MB kadar Ultralimitsiz paket satın alıyorum.
    2 yıllık taahhüt ile daha hesaplı tarife sunmaları avantaj, yazmışsın. Ama bu durum avantaj olmayabilir de yani bugün ödeyeceğin mebla avantajlı ama 1 yıl sonra hala avantajlı olacağı belli değil.
    Çünkü gün geçtikçe yaygınlaşan internet kullanıcısı ve internet sağlayıcılar olduğu sürece bu ücretler düşecek. Belki gelecek yıl çok daha iyi kampanyalar sunulacak ve 2 yıllık taahhüt yüzünden geçiş yapmak mümkün olmayacak.
    Ttnet müşteri temsilcisi açık açık diyor ki; "9 aylık kampanya daha avantajlı. Bu kampanyalar buraya kadar gelip hat iptali yaptırmak isteyenlere sunulan özel bir kampanya ve uzunca bir zamandır devam ediyor. Bu kampanyadan faydalan, bittiğinde gel. Belki daha avantajlı yeni bir kampanya sürecekler, en azından taahhüt tazele ve bu tarifeden devam et."
    Konu başlığı "Superonline 8MB Sınırsız internet 34.90 + Modem 39.90" O yüzden telefon konusunda Superonline'nin sağladığı veya sağlamayı taahhüt ettiği telefon hesaplı veya bedava dakikalar beni bağlamıyor.
    Çünkü kullanılmayan bir telefon için bana avantajlı tarifeler sunsa ne olur sunmasa ne!
    Madem konu telefon şunu da belirteyim; 12 ay taahhüt ile 500 dk. konuşma (tüm cep operatörleri, şehirler arası ve yurt dışı arama dahil) akşam 7 sabah 7 bedava konuşma ayda 19,50 lira.
    12 aylık internet taahhüdüne ek ayda 4 lira ek ücret ödeyerek Airties 4 portlu kablosuz özellikli (kablosuz bağlantı tek tuşla açılıp kapatılabilen) modem de veriyorlar.
    Ev kullanıcısıyım ve ev telefonu kullanmıyorum. Telefon faturası ödemeden 16 megabite kadar hızlı interneti 1 yıl boyunca 42 liraya kullanacağım. Benim açımdan en hesaplı kampanya bu.
    Sabit hattı aktif kullananlar, belirittiğiniz gibi iş yeri kullanıcıları, her ay yüklü sabit hat faturası ödeyenler zaten bu durumlarını göz önünde bulundurarak daha farklı kampanyalar/tarifeler kovalayacak ve kendilerine en az faturayı ödetecek tercihleri yapacaklardır.

Merhaba

Şimdi siz akşam 7 sabah 7 diyerek müşterinizi kısıtlıyorsunuz.Superonline'da böyle bir uygulama yok.

Ayrıca bu kampanya kurumsal işyerleri için geçerli.Akşam 7 sabah 7 işyeri için uygun değil.

Bedava dakikalar sizi bağlamaya bilir ama müşteri çok konuşma yapıyorsa aşırı uygun bir fiyata gelir.

Konu başlığı ile siz konuyu alaksız yere getirmeyin.Konuyu ttnet sayfası varsa orda paylaşın.Sizi biraz daha saygılı konuşmaya davet ediyorum.Burda insanları Superonline konusumuzda yardımcı olmaya çalışılıyor.

• D-Smart'a Internet + TV paketiyle 63'e abone oldum 2 hafta önce maalesef.Birde 2 yıl taahhüt var..

Edit :
    quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

ttnete 63 lira artı kullanmadığım telefona 20 lira ödüyorum. 1 yil daha taahhutum var. ne yapmalıyım benim için uygun olan nedir arkadaşlar?

Bende aynı hataya düştüm,TTNet'ten kurtuldum D-Smart'a kapıldım,2 yıl taahhütten haberim yoktu dalgınlığıma geldi..20-25 TL'de telefon faturası gelir iyice içeri gireriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantine34 -- 10 Aralık 2012; 12:19:22 >
  • Arkadaşlar ayrıca ayda 1.90 tl ye Turkcell tv yayını faliyette 55 tane kanal var.Ayrıca kirala öde ile film ve dizilerde mevcutmuş.Bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

ttnet'te telefon dahil 39 tl. Üstelik taahhüt süresi sadece 1 yıl. smile adsl bir türlü kapatma işlemimi yapmadığı için halen geçemedim. Kapanır kapanmaz geçeceğim.

nerden nasıl geçiliyor ve sınırsız mı

Sınırsız 8 mbit 50 gb akk'lu...Kampanya olarak duyrulmuyor, siz gidip isteyince veriyorlar. Forumda konusu vardı. ttnete gidiyorsunuz 8 mbit internet sınırsız ve telefon sbt ücret dahil 39 tl kampanyanız varmış, bu kampanya varsa ttnete devam edicem/geçeceğim yoksa adsl'imi kapatacığım diyorsunuz, hemen size evrakları doldurmak üzere sunuyorlar.

39TL'lik bir kampanya var mı gerçekten sitesinde bulamadım? forumdaki kayseri, adana ve birkaç ili kapsıyordu. Yoksa gidip blöf mü yapıcaz

Bence ısrarcı olmaya değer.. 2-3 senedir ilk kez telefon parası ödemedim. Konuşmadığımız halde aylık 20 tl fatura geliyordu.. Şuan TTNET 43 TL fatura geliyor..

Telefon+Sınırsız İnternet+Tivibu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekilas -- 10 Aralık 2012; 13:02:31 >

• quote:

ttnete 63 lira artı kullanmadığım telefona 20 lira ödüyorum. 1 yil daha taahhutum var. ne yapmalıyım benim için uygun olan nedir arkadaşlar?

Ben şuan Telefon+8mb. Sınırsız İnternet+Tivibu 1 sene taahhütlü 43 TL ödüyorum.. Telefon konusursan ödüyorsun birde aksam 7 sabah 7 ücretsiz diye hatırlıyorum..Benimde sizin gibi 2 yıllık taahhütüm vardı.. Onu kapatıp buna geçiş yaptım.. 4 aylık yararlandığım avantajlı fiyatı fark olarak faturaya yansıtırlar dediler ama hiçbir ücret yansıtılmadı.. Sanırım tekrar taahhüt başlattığım için fark kesmediler.
  • Bu kampanyadan 5aydir yararlaniyorum adil kullanim yok sinirsiz yani faturalari hep ayni 29.90 fiyat iyi kampanyada guzel herkese tavsiyede ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: denizin

quote:

Ben şuan Telefon+8mb. Sınırsız İnternet+Tivibu 1 sene taahhütlü 43 TL ödüyorum.. Telefon konusursan ödüyorsun birde aksam 7 sabah 7 ücretsiz diye hatırlıyorum..Benimde sizin gibi 2 yıllık taahhütüm vardı.. Onu kapatıp buna geçiş yaptım.. 4 aylık yararlandığım avantajlı fiyatı fark olarak faturaya yansıtırlar dediler ama hiçbir ücret yansıtılmadı.. Sanırım tekrar taahhüt başlattığım için fark kesmediler.

Peki siz nasıl geçtiniz?
    iptal mi ettirmek istediniz de bu kampanyayı sundular?
    yoksa direk gidip tarife mi değiştirdiniz

• quote:

quote:

quote:

Peki siz nasıl geçtiniz?

Direk gidip tarife değiştirttim.Kayseride oturduğum için problem yaşamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki siz nasıl geçtiniz?

Direk gidip tarife değiştirttim.Kayseride oturduğum için problem yaşamadım.

D-Smart içinde birşeyler yapabilirmiyiz ? 2 hafta oldu açtıralı ve 2 yıl taahhüt var pişman oldum açıkcası,yapılabilecek bişeyler var mıdır ? Fikri,önerisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_hunter_16

D-Smart içinde birşeyler yapabilirmiyiz ? 2 hafta oldu açtıralı ve 2 yıl taahhüt var pişman oldum açıkcası,yapılabilecek bişeyler var mıdır ? Fikri,önerisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Kapattırabilirsin Tüketici olarak bu senin hakkın ama bunlar hak hukuk dinlemez o nedenle öncelikle kapatmak istediğini bildir eğer kapatma konusunda sıkıntı çıkarırlarsa sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh ettiğine dair bir yazıyı bunlara faks gönder.postaylada gönderebilirsin iadeli taahhütlü olsun.ne kadar kısa zamanda yaparsan fark olarak az bir meblağ ile kurtulursun.. Büyük ihtimal paketin normal fiyatı üzerinden hesaplama yaparak farkı sana yansıtırlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_hunter_16

Kapattırabilirsin Tüketici olarak bu senin hakkın ama bunlar hak hukuk dinlemez o nedenle öncelikle kapatmak istediğini bildir eğer kapatma konusunda sıkıntı çıkarırlarsa sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh ettiğine dair bir yazıyı bunlara faks gönder.postaylada gönderebilirsin iadeli taahhütlü olsun.ne kadar kısa zamanda yaparsan fark olarak az bir meblağ ile kurtulursun.. Büyük ihtimal paketin normal fiyatı üzerinden hesaplama yaparak farkı sana yansıtırlar.

Modem aldım,en basitinden şöyle söyliyim modem için 48 TL alıyolar benden ama kapattığıma 150 TL ödemem gerektiği yazıyo sözleşmede yeni okudum ? Adamlar ordan bile bağlıyor yani.Sözleşmenin iptali hakkındaki içerik şu şekilde belirtilmiş sitelerinde.99 TL taahhüt bozma bedeli,Allah bilir TV ve İnternet için indirim yaptık diyip ordanda birşey bulup eklerler.Şu anda çıktığımda bana zararı en az 250 TL olacak.O da tabiki en az.

quote:

Aboneliğin, 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca D-Smart Net için yapılan indirimler, D-Smart uydu alıcısı ve içerikte verilen indirimler ve 99TL taahhüt bozma bedeli aboneye faturalanacaktır. 24 ay taahhüt süresi içerisinde ya da bitiminden sonra abonelik iptal edildiğinde, abone D-Smart uydu alıcısını iade etmekle yükümlüdür. İndirimli modem seçeneklerinden yararlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve faturaya yansıtılan modem ücreti toplam modem bedelinden (kablolu modem için toplam 60 TL, kablosuz modem için toplam 150TL) düşülerek geri alınacaktır.

• telefon yoksa 5 lira ekleniyor dedi süperonlayncı bizim sitenin süperonlayncıları var teli vardı arayıp sordum farklı bir tarife söyledi: 20 megabit + 1 yıl digiturk hediye 44,90 diyor. Bu arkadaşın bahsettiği yok diyor, telefon hattı olsa -5 liraydı diyor... En uygunu gene uydunet. 38 liraya sınırsız 1 megabit de olsa iş görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

telefon yoksa 5 lira ekleniyor dedi süperonlayncı bizim sitenin süperonlayncıları var teli vardı arayıp sordum farklı bir tarife söyledi: 20 megabit + 1 yıl digiturk hediye 44,90 diyor. Bu arkadaşın bahsettiği yok diyor, telefon hattı olsa -5 liraydı diyor... En uygunu gene uydunet. 38 liraya sınırsız 1 megabit de olsa iş görüyor.

Bu tarife
    Kurumsal aboneler için Adsl Avcı paketi,
    Siz bunu söyleyin yardımcı olacaklardır daha 2 hafta önce bizzat bir arkadaşımı daha geçirdim TTnet'den Sol'a.

Şimdi Yalın Adsl hizmetide gelmiş, ben bu tarifeyi 29,90 olarak alıyorum, yalın adsl rakamı ucuz ise ev telefonumuda Supeonine'ye geçireceğim.

• D-Smart'a yeni geçtim 27 TL ücret talep ettiler 5-6 günlük kullanım için,HD paketi seçmiştim SD paket verdiler,2 yıllık taahhüt var,bide üstüne üstlük şöyle bir olay var,Bana 59 TL paket bedeli 2 TL modem bedeli söylediler.Ama fatura 61 değil 63 TL olacakmış her ay.2 TL kurulum bedeli dediler telefonda yetkili kurulum bedeli alınmıcak diye belirtmişti geçiş yaparken.Müşteri hizmetleri şikayet oluşturdu ama nasıl uğraşıcam bu adamlarla bilemedim.Kapatma bedeli olarakta faturaların üstüne bide 270 TL talep ettiler..Nasıl bir rezilliktir çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut

Dünkü konuda sordum, ancak cevap veren olmadı. Tekrar soruyorum:

Elinde olan birisi taahhütnameyi buraya koyabilir mi? Bir de artık bireysel olarak da abonelik açıldığı yazıyordu. Başkasının vergi levhasını kullanıp kurumsal abonelik mi açıyorlar, yoksa normal bildiğimiz bireysel abonelik mi açıyorlar?

Bir de sıfırdan internet hattı alanlar için, ilk faturada 11 küsür TL damga vergisi ve 29 TL aktivasyon ücretinin dışında, bir de bağlantı ücreti mi alacaklar?

Şöyle bir taahhütname var ama sanırım eski, çünkü damga vergisi 11 küsür TL'ydi sanki?
    http://www.superonline.net/Dosyalar/Kurumsal/ADSL-Taahhutname/DevamEden/super-adsl-modemsiz.pdf

Aradan 3 gün geçti ama ciddiye alıp da cevap veren olmadı. Bari kendim cevaplayayım da, ileride belki birilerinin işine yarar.. Murat Bey'le mailleştim. Kampanyaya bireysel olarak da katılabileceğimizi söyledi. İşlem yapılması için ADSL hattı kimin üzerine ise onun kimlik fotokopisini, üzerine sabit hat numarası, cep telefonu numarası ve adresi de ekleyerek mail ya da faks yoluyla ulaştırmamız yeterliymiş. Faks numarasını bilmiyorum, ancak mail adresi : murat.aslantas@kurumsal.turkcell.com.tr

Ayrıca taahhütnamenin bir örneğini de mail olarak yollamasını istedim. Cevap olarak 1 adet PDF dosyası yolladı. İçinde hepsi yazıcıdan çıktı alınıp taratılmış halde:

http://www.superonline.net/Dosyalar/Turkcell_Superonline_Abonelik_Sozlesmesi.pdf linkindeki sadece ilk sayfanın ortasındaki mavi kısım
    İşletmeci değiştirme talep formu (Bunu internette aradım ama bulamadım. Zaten hepsinde formlar aynı, sadece sol üst köşedeki firma logosu değişiyor)
    http://www.superonline.net/Dosyalar/Kurumsal/ADSL-Taahhutname/DevamEden/super-adsl-modemsiz.pdf

dosyaları bulunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• benim gibi ev telefonu da kullananlar için çok iyi fırsat. smile taahhütü yeni bitti, bakalım ne kadar sürede kapatacaklar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: acephalous

Arkadaşlar;
    Sanırım şu an sınırsız internet kampanyaları arasında en uygun olanı TTNET.
    Sıcak Fırsatlar başlığında da konusu var TTNET Sınırsız internet kampanyaları.
    1. Teklif:
    1 yıl TTNET telefon aboneliği taahhüdü ile (konuştukça öde paketi, arama yapmazsanız telefon faturası ödemiyorsunuz veya sadece gelen aramaları alıyorsunuz.)
    9 aylık taahhüt ile; (şu an kullanmış olduğunuz bağlantıyı ilk 6 ay yarı yarıya sonraki 3 ay standart ücretlendirme ile) 16 MB kadar Ultralimitsiz ilk 6 ay 33,5 lira, sonraki üç ay 67 lira.
    2. Teklif:
    1 yıl TTNET telefon aboneliği taahhüdü ile (konuştukça öde paketi, arama yapmazsanız telefon faturası ödemiyorsunuz veya sadece gelen aramaları alıyorsunuz.)
    1 yıl taahhüt ile (şu an kullanmış olduğunuz bağlantıyı ayda 42 lira ödeyerek) 16 MB kadar Ultralimitsiz 1 yıl boyunca 42 lira.

2. teklifi seçtim ve sadece gelen aramaları alıp bir yıl boyunca 42 liraya telefon+internet olayını sonuçlandırdım.

Superonline 8 MB kadar internet kampanyası + telefon faturası ile bundan daha fazlaya patlıyor.

bu tarifeler nerde yazmakta yada nasıl abone olunmakta?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.