Şimdi Ara

Superman (11 Temmuz 2025) | James Gunn | David Corenswet - Rachel Brosnahan - Nicholas Hoult (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DC evreninin oluşması 2050'yi bulacak sanırım , karakter tanıt kozmik olaylara gir falan filan hiç gerek yoktu bence böyle şeylere ki hep bağımsız filmler olmasına rağmen ÇR anlamında beni ciddi anlamda tatmin eden ve beğendiğim 2 film de DC evreninden(Watchmen ve Joker)

Evren kurulsaydı iyiydi.Çizgi Romanlara çok fazla ilgim olduğu için filmlerini de çok seviyorum ama mecbur piyasada sadece Marvel olduğu için evren ve düzen anlamında tüketmek zorunda kalıyorum.En azından bir rakip olsa belki Marvel da bütün filmlerini çocuk filmleri üzerine kurmaktan vazgeçer de onlar da elindeki karakterleri ve hikayeleri daha iyi yansıtırlar.Ben izlerken sadece CGI ve grafik değil de Watchmen gibi daha dram ve karanlık olması da hoşuma gidiyor.

• İşin sinematik kısmına geç girdiler ve acele edincede iyice işin içine ettiler hemde öyle bir ettiler ki işin içinden kendileride çıkamıyor. Bilgisayar sıfırlar gibi evren sıfırlıyorlar.

MoS sonrasında solo bir Batman ile yola devam etmek yerine direk SvB olayına girmeleri falan işleri onlar için iyice karmaşık hale getirdi.

• The_Rahip kullanıcısına yanıt

Evet bence de SvB olayına hiç gerek yoktu ama bence yine de ellerinde güzel filmler ve oyuncular varken direkt sıfırlama işine girmeye gerek yoktu.En basitinden mesela bazı filmleri Flashpoint öncesi sayıp , bazı filmleri de Flashpoint sonrası olmuş diye gösterip aslında Justice League henüz birbiriyle tanışmadı diyerek Shazam ve Green Lantern'i ekleyip devam edebilirlerdi.Sıfırlama işi aşırı saçma oldu bence.

• SvB ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobsantino kullanıcısına yanıt

Batman vs Superman filmi.

• Geçen bu james gun ile ilgili detaylı bir yazı okudum pek memnun kalmadım, adamın fikirleri belli ki evreni sıfırdan ve çok farklı bir tonda yapacak. Ancak daha 10 yıl önce kurulmuş bir evreni sıfırlayıp baştan yapmak ne kadar mantıklı orayı çözemedim. Ayrıca oyuncu seçimi çok önemli henry cavillden iyi bir superman karakteri ortaya koyamazsa ölü doğar bu proje. Batman karakteri maskeli olduğu için ve sürekli farklı oyuncular oynadığı için kotarılabilir. Ancak bu kadar erken evreni değiştirmek çok anlamsız. Film için konuşursak supermanın gençliğini ve çıkışınıda man of steel de Nolan mükemmel anlatmıştı ki buda Cavilin superman rolündeki başarısının mimarıdır Nolan. Burda yine büyük risk var, yani çok iyi bir yönetmen ve çok uygun bir oyuncu bulunmazsa, suponun gençliğini tekrar izlemek sıkıcılığı beyaz perdede patlayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin resmi adı ve tarihi açıklandı. Film, yeni DCU'nun ilk filmi olacak.

• James Gunn ve ortağını görevden alsınlar. İkiside oturmuş karakterleri mundar edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgny58x -- 2 Şubat 2023; 9:22:14 >
  • Superman ve Lois Lane'i oynayacak oyuncular belli oldu.

Superman (11 Temmuz 2025) | James Gunn | David Corenswet - Rachel Brosnahan - Nicholas Hoult

Superman (11 Temmuz 2025) | James Gunn | David Corenswet - Rachel Brosnahan - Nicholas Hoult

• Kim la bunlar? James Gunn'a DC'yi emanet eden warner bros'un kafasına edeyim.

• James Gunn'a evrenin emanet edilmesi konusunda ben de kötümserim fakat seçimlerin iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle Superman seçimi çok iyi duruyor bence. Cavill ve Affleck içimizde bir yara tabi..

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Cavill ve Affleck hikayelerin kurbanı oldu. Daha ilk Batman ve Superman'in beraber olduğu filmde Death of Superman hikayesine girmek. İlk Justice League'i neredeyse Superman'siz çekmek çok kötü kararlardı.

• Seçimlerin beğenilmemesi çok komiğime gidiyor, forumda man of steel konusuna gidip henry cavill'ın ilk superman seçildiği yorumları okursanız onda da aynı tepkiler olmuştu, bu sonsuz bir döngü sanırım her yeni oyuncuya tepkiler gelecek filmlerini izledikten sonra çok beğenilecek.

• Seçilen oyuncu henry cavile benzerliği dikkat çekici, yabancı forumlardada bu konu konuşuluyor. Sadece 10 yaş genç diye henryi kovup çakma bir henry getirmekte ne biliyim...

• freshwind F kullanıcısına yanıt

Henry'i çok sevmenizi anlıyorum ama adam artık 40 yasin da arkadaş ya! Uzun soluklu bir evrende Henry ile ne kadar yola devam edebilirsin . 10 yaş 10 yaş tır az değil .

Ayrıca yeni oyuncuda gayet iyi bir seçim olmuş. İnsanların eleştirmesine sasirdim mı hayır . Role getirilen her bir oyuncu zamanın da eleştirirdi zaten . O yüzden bir filmi görelim ona göre konuşuruz.

• Superman (11 Temmuz 2025) | James Gunn | David Corenswet - Rachel Brosnahan - Nicholas Hoult

Sıkıntı oyuncu değişikliği değil aslında. Sıkıntı karakterin ve hikayesinin kabak tadı vermiş olması. Bu fotoğrafta gözükmeyen ve Süpermeni oynayan oyuncular bile var düşünün. Belki de bu karakteri bi süreliğine (20 yıl mesela) rafa kaldırmak iyi olabilir.

NOT: Henry de kimmiş? Bana göre Süpermen Christopher Reeve'dir. Diğerlerini saymıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AAB90F4D -- 7 Temmuz 2023; 16:38:51 >
  • En son Superman filmi 2013 yılında çıkmış . Aradan 13 yıl geçmiş zaten . Yeni bir oyuncunun seçilmesi iyi oldu yeni kan iyidir.

• Moueson kullanıcısına yanıt

2013'den beri en az 50 kere gördük Superman'i. İlla filmin adının Superman olması gerekmiyor. Adamlar her şeye sokuyorlar karakteri. Zaten kabak tadı vermiş olmasının sebebi de bu.

• Yeni bir DC evreni başlatacaklari için yeni bir Superman filmi şart

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.