Şimdi Ara

Superb..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşLar Ocak 15 te aLdıqım Skoda Superb'i Dün Kaybettim :( 3 MetreLik ŞaramboL'den Ters Düştü Fakat Ne Bi Tavanda EziLme Nede Bi Yan CamLarda KırıLma Var.. Diyeceqim Şu'dur Skoda Superb aLanLar aLacakLar KuLLananLar.. KesinLikLe MükemmeL Ötesi Bi Araç Skoda ÜreticiLerine Sonsuz TeşekkürLer BöyLe saqLam bi Araba ÜrettikLeri İcin...!

• 3 meterden bişe olmaz 75 renolara bile olmuyor.
  • Bir de Türkçe yazsaydınız iyidi.
  • kardeşim Kırşehir burası taşLık aLan araba kayarak düştü 75 renoLarLa bir tutma..
  • Ee araca bir şey olmadıysa neden kaybettim dediniz ki ?
    Üstelik resim yok mu ?
  • NOssNOgüven
  • pert ettirmeyi düşünüyoruz boyaLı arabaya binmek istemioruz..
  • nasıl ters düşmeyi becerdi araba taklamı attı ? size bişey olmamış sanırım geçmiş olsun foto yok mu ?
  • Çıkarım senle her yola Skoda he, iyi yolculuklar bilader
  • q harfini k yerine kullanan birinin ehliyeti olduğuna inanmak zor...
  • Böyle bir berbat yazı yazmak çok mu hoşunuza gidiyor anlamıyorum.

Bu arada gecmiş olsun.
  • resimleri almıyo kardeşim dosya cok büyük diyor.. arkası kaydı kuma kapılınca ters döndü yattı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes ßadem

resimleri almıyo kardeşim dosya cok büyük diyor.. arkası kaydı kuma kapılınca ters döndü yattı :(

Resimleri bir resim paylaşım sitesine yükleyip doğrudan linkleri [simage][/simage] kodlarının arasına yapıştırabilirsin.
  • fotoları yollamazsan kimse inanmaz:)
  • Geçmiş olsun. Bir Skoda kullanıcısı olarak sağlamlığını duymak beni mutlu etti...
  • Resim koy hele bi yeğen
  • Bu şekilde yazmanız rahatsız ediyor,çok düzensiz yazıyorsunuz,lütfen dikkat ediniz...
  • Takla atan ama birşey olmayan aracı nasıl perte çıkartacaksınız? Aracın tamamı yeniden boyansa bile tutacak rakam araç bedelinin %20'ini geçmez diye düşünüyorum.
  • Araçta Esp yoktu galiba.

Bu arada benzer bir yükseklikten düşen başka bir araçla ilgili bir konu mevcut.

Hem de fotolu :)

http://forum.donanimhaber.com/m_50916988/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.